OFF road vožnje

Autor Dadi, Svibanj 05, 2018, 17:51:45

« natrag - naprijed »

Suki

Bravo Vinkoo :beer:.

I naš jedan iz grupe kad smo išli na Dinaru je tako zapao i ostao sam. Kad smo stigli i vidli da ga nema, mislim se vratit i pomoć nesretniku.
Jbg, taman krenem do svog motora kad skužim točionik sa hladnom Žujom na terasi :want:.
The End

Došao je taj nesretnik kasnije jedno 20min, toliko preplašen da se sutradan nije htio vozit niti sjedat na motor :).
:moto2:

098 9232180

zorro

 :-\
sve je lako dok imaš snage ..kad izgubiš snagu od "drljanja"... padneš na mjestu di bi i Osy prošao  :smijeh:
Baš bi s guštom pogledao tu avanturicu da si snimao
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: Suki  u Lipanj 13, 2018, 10:03:27
Bravo Vinkoo [emoji481].

I naš jedan iz grupe kad smo išli na Dinaru je tako zapao i ostao sam. Kad smo stigli i vidli da ga nema, mislim se vratit i pomoć nesretniku.
Jbg, taman krenem do svog motora kad skužim točionik sa hladnom Žujom na terasi :want:.
The End

Došao je taj nesretnik kasnije jedno 20min, toliko preplašen da se sutradan nije htio vozit niti sjedat na motor :).
Puši.. [emoji14]
Ali sve istina.. ostavili palog kolegu ko prljave gaće.. sram vas bilo.. :)

@Vinko gadno bogami.. taj sada jedno vrijeme neće sigurno na motor ???

Vinko

Citat: keko  u Lipanj 13, 2018, 09:53:54
a kaj se nemrete voziti ko svaki normalan svet po asfaltu  :P

zezam ... respekt od mene  :beer:
Život je prekratak da bi se samo asfalta držal  :tongue:
Citat: Suki  u Lipanj 13, 2018, 10:03:27
Bravo Vinkoo :beer:.

I naš jedan iz grupe kad smo išli na Dinaru je tako zapao i ostao sam. Kad smo stigli i vidli da ga nema, mislim se vratit i pomoć nesretniku.
Jbg, taman krenem do svog motora kad skužim točionik sa hladnom Žujom na terasi :want:.
The End

Došao je taj nesretnik kasnije jedno 20min, toliko preplašen da se sutradan nije htio vozit niti sjedat na motor :).
uuu točionik žuje...i ja bi razmislil dal bi se vračal  :smijeh:
Citat: zorro  u Lipanj 13, 2018, 10:04:44
:-\
sve je lako dok imaš snage ..kad izgubiš snagu od "drljanja"... padneš na mjestu di bi i Osy prošao  :smijeh:
Baš bi s guštom pogledao tu avanturicu da si snimao
Tu nisam ni ja zadovoljan, prebrzo se umaram, slaba kondicija.... :-X
Kamericu nema niko, za extremnije vožnje smeta, provlačiš se za kroz granje pa misli da ju ne strgaš, pa tu i tam opadneš...skoturaš se....kad su i extremniji dijelovi ni ne slikam jer nemam snage ni volje vaditi mobitel....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Osy

Citat: Vinko  u Lipanj 13, 2018, 11:22:59
Život je prekratak da bi se samo asfalta držal  :tongue:uuu točionik žuje...i ja bi razmislil dal bi se vračal  :smijeh:Tu nisam ni ja zadovoljan, prebrzo se umaram, slaba kondicija.... :-X
Kamericu nema niko, za extremnije vožnje smeta, provlačiš se za kroz granje pa misli da ju ne strgaš, pa tu i tam opadneš...skoturaš se....kad su i extremniji dijelovi ni ne slikam jer nemam snage ni volje vaditi mobitel....
Na Fitness, jbga :thumbup:

zorro

Citat: Vinko  u Lipanj 13, 2018, 11:22:59
Život je prekratak da bi se samo asfalta držal  :tongue:uuu točionik žuje...i ja bi razmislil dal bi se vračal  :smijeh:Tu nisam ni ja zadovoljan, prebrzo se umaram, slaba kondicija.... :-X
Kamericu nema niko, za extremnije vožnje smeta, provlačiš se za kroz granje pa misli da ju ne strgaš, pa tu i tam opadneš...skoturaš se....kad su i extremniji dijelovi ni ne slikam jer nemam snage ni volje vaditi mobitel....
onu što sam ja imao na yebayu za 40-ak € ..prodao je Markanu i kupio sonyevu..i kad slažem videa iz obje kamere..nište lošije nisu snimke na toj jeftinoj neg na ovoj mojioj skupoj .
A da se i sjebe pri vožnji..ebeš 300 kn  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: Vinko  u Lipanj 13, 2018, 09:38:27
Takav da je frend koji je bil s menom rekel burazu da prodaje sve enduro motore, vraća sa na Ra  :buahaha: :smijeh: :bzvz:

Prekasno smo se odlučili na tu guduru, prije toga smo se vozili okolo cca 3 sata, bilo je oko pol 8 navečer kad se naglo naoblačilo, počelo grmit, odjedanput mrak u šumi, a mi se još borimo i neznamo kolko je do vrha, tu se podhitno povlačimo ali frenda jebe narančasti cijelo vrijeme, gasi se, neće radit na leru, teško pali...jetting mu očito ne odgovara kad su visoke temperature...

Frend ostaje bez vode, snage nema, dam mu da pije iz mojeg camelbaka, i ja sam iscrpljen, popili smo više od 4 L vode svaki...... ne može okrenut motor za 180, pada bezbroj puta...tu sam već i ja zabrinut jer vrijeme ide u orkansko....okrenem svoj motor u guduri, spustam se desetak metara i vračam se po njegov motor, uspijemo se spustit van šume, tu još jedanput pada od iscrpljenosti, vračam se po njega...čovjek više ne govori...vidi se da je na izmaku snaga...jedva drži motor....vjetar i kiša...najbržim putem do asfalta i doma....

Lignje i mrzle pive nismo vidli ni probali  :buahaha:
ali ja idem prvom prilikom opet probati...frend veli neće ni da čuje gudura a ne da bi se vratil.... :smijeh: :)...ali bu ga prošlo :tongue:

Takve vožnje se ne zaboravljaju! Treba sve probati, iskustvo se stječe :thumbup: Neki balans treba naći u svemu.

Ja sam prošli vikend doslovce izgorio u šumi, preznojio se i dehidrirao, 2l vode u camelbaku nisu bile dovoljne...Sva sreća pa znam lokalne izvore pitke vode :smijeh:

zorro

Citat: Patak  u Lipanj 13, 2018, 12:37:18
Takve vožnje se ne zaboravljaju! Treba sve probati, iskustvo se stječe :thumbup: Neki balans treba naći u svemu.

Ja sam prošli vikend doslovce izgorio u šumi, preznojio se i dehidrirao, 2l vode u boci nisu bile dovoljne...Sva sreća pa znam lokalne izvore pitke vode :smijeh:
el to ono zadnji put kad si došao na viksu, a ja imao samo 2 dcl. vode  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Lipanj 13, 2018, 12:38:51
el to ono zadnji put kad si došao na viksu, a ja imao samo 2 dcl. vode  :smijeh:

I onda i prošli vikend (Krndija) :smijeh:


Saxi

Vinko svaka čast ali polako sa tom divljinom, nemoj neko da nam strada i da zagađuje prirodu tj posumljava šumu ili livade [emoji39]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Vinko

Citat: Osy  u Lipanj 13, 2018, 11:29:51
Na Fitness, jbga :thumbup:
Nemrem se na nis natjerati....jednostavno nemrem imati "hobi" u kojem ne uzivam....
Nekakav cilj je sto vise voznje, triala takodjer i kroz to dizati fizicku spremnost.....ako je to uopce moguce....ako ne bitno da se vozim :blato:
Citat: Saxi  u Lipanj 13, 2018, 17:47:53
Vinko svaka čast ali polako sa tom divljinom, nemoj neko da nam strada i da zagađuje prirodu tj posumljava šumu ili livade [emoji39]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


U prosjeku u sumi su vise moguce lakse ozljede dok na cesti vise teze....a svi pazimo kolko mozemo....to je motor....svi zivimo na rubu.....  ;)
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Vinko

Danas dual do Gorscice na gablec......

Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Saxi

Ukusne i osvezavajuce fotke [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Vinko

Naidje si i na koji vrganj.....

Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: