OFF road vožnje

Autor Dadi, Svibanj 05, 2018, 17:51:45

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2018, 15:12:30
:-\
Kolko kužim Vinko trenira za bačvu/kacu...... :thumbup:
Javi gda bu show.
:)


Saxi

https://www.youtube.com/watch?v=mnelYArvDVQ&feature=youtu.be
Vinko me pitao gde će se takmičiti Miloš Disković, drugar i fotograf sa Borskog jezera, pa evo da podelim sa vama, zbog loše vremenske situacije morao je sam odvesti motor do Tare, preko 300km u jednom pravcu, usput mu je crkao regler koji je sjebao akumulator, jedan pa drugi pa treći novi koji su mu doneli a nisu ga formirali na žalost, imao je još pehova i morao je tamo da menja gume sam... i povrh svega pri padu sa snimka sa velike visine, sa oko2,5 metra se srucio na glavu, srecom bez posledica. Znajući ga koliki je borac i znalac, ovo će da zaboravi kao ružan san [emoji16]

Osy

Auuu...dobro je ispalo. Moglo je biti gadno :huh:

Patak

Moj DR-Z... :-* Koji je to model E ili S? Fino to ganja, čini mi se da mu ovjes nije podešen kako treba, jer pri svakoj prepreci lagano leti po motoru...
PS. dobro je prošao!

De još koji video :thumbup:

zorro

Citat: Patak  u Lipanj 17, 2018, 23:20:26
čini mi se da mu ovjes nije podešen kako treba, jer pri svakoj prepreci lagano leti po motoru...

..eeee jeeebiga..pa đes bio prije  :bzvz:  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2018, 23:23:17
..eeee jeeebiga..pa đes bio prije  :bzvz:  :smijeh:

Samo ti šuti, prije koliko vremena sam ti rekao da trebaš potražiti lakši motor :P

zorro

Citat: Patak  u Lipanj 17, 2018, 23:26:15
Samo ti šuti, prije koliko vremena sam ti rekao da trebaš potražiti lakši motor :P
to što ti kažeš  :bzvz: ..objesim mačku o rep  :smijeh:  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

@Patak E model je u pitanju, nema više snimaka odatle, sve je zakazalo, motor je trebalo natovariti i pravac Tara a on ga je razjebao i podesio da može do tamo da stigne preko asfalta i puta, tamo ga je vraćao u stanje za trku...

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Patak

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2018, 23:47:39
to što ti kažeš  :bzvz: ..objesim mačku o rep  :smijeh:  :P

Što :huh: ?

Sljedeći puta ne zaboravi ponesti španer da objesiš oko hrasta il bukve da lakše krene uzbrod :P Kad presaugaš, zapali i sjeti me se  ;)

zorro

Citat: Patak  u Lipanj 18, 2018, 00:16:18
Što :huh: ?

Sljedeći puta ne zaboravi ponesti španer da objesiš oko hrasta il bukve da lakše krene uzbrod :P Kad presaugaš, zapali i sjeti me se  ;)
..ja ne idem ciljano na teške terene..to znaš i sam  ;) ..e sad..što sam u 2 god. 2-3 putu upao u takve hebiga..zato imam svog "gurtnaša"  :-*  da me izvuče  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Citat: Saxi  u Lipanj 18, 2018, 00:07:52
@Patak E model je u pitanju, nema više snimaka odatle, sve je zakazalo, motor je trebalo natovariti i pravac Tara a on ga je razjebao i podesio da može do tamo da stigne preko asfalta i puta, tamo ga je vraćao u stanje za trku...

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Svaka mu čast  :bravo: :thumbup:
Koliko teški uvjeti su bili govore mnoga odustajanja a među njima i moja dva enduraša, mislim da je jedan bio u PRO klasi, drugi hobby....kiša i blato su ih uništili....
Wade Young očekivano prvi, zanimljivo da mu je Sherco preko zastupnika u HR riješio novi motor i kompletnu potporu.....odnosno kaj se i jačudim, valjda za svaku utrku dobi novi motor :smijeh:
http://www.xross-team.com/2018/06/xross-challenge-trka-drugi-dan-surova-borba-protiv-blata-i-klizavih-uzbrdica/
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Saxi

Vreme nije išlo na ruku definitivno, drago mi je da je neko uspeo obezbediti sponzora, ovde za takvu podršku niko nije zainteresovan, što govori u prilog i to da na TV nije bilo ni pomena o takmičenju na Tari.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Vinko

Citat: Saxi  u Lipanj 18, 2018, 10:04:56
Vreme nije išlo na ruku definitivno, drago mi je da je neko uspeo obezbediti sponzora, ovde za takvu podršku niko nije zainteresovan, što govori u prilog i to da na TV nije bilo ni pomena o takmičenju na Tari.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ko i kod nas, moto sport je na niskom granama opčenito....i još nogometno svjetsko u isto vrijeme.... :bzvz:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Vinko

Gudura osvojena....sat vremena i 2 L vode.....

Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Vinko

E sad na one lignje i mrzle pive za okladu...[emoji12]

Poslano sa mog LG-M250 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....