OFF road vožnje

Autor Dadi, Svibanj 05, 2018, 17:51:45

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: zorro  u Studeni 23, 2020, 18:06:18
kak bi kazao jedan bivši prijatelj.."teški tereni" al ovaj put isključeni..lagani soft kroz prelijepe jesenske boje i prirodu na Psunju.
Specijalno za Martina i međugasa otkrili smo partizansko groblje  :smijeh:  ..i naravno..i Markanovo ronjanje   :-\

https://www.facebook.com/107701417595328/videos/490327268575509

Možete li se uopće opušteno voziti po tim šumskim putevima, s obzirom na ona nedavna sranja sa zamkama...?  Znam da pazite i stalno vam je to u glavi, ali... :misli:
mob: 095/573-6874

Ćoso

Citat: zorro  u Studeni 23, 2020, 18:06:18
kak bi kazao jedan bivši prijatelj.."teški tereni" al ovaj put isključeni..lagani soft kroz prelijepe jesenske boje i prirodu na Psunju.
Specijalno za Martina i međugasa otkrili smo partizansko groblje  :smijeh:  ..i naravno..i Markanovo ronjanje   :-\

https://www.facebook.com/107701417595328/videos/490327268575509
Bravo  :bravo:...Lijep dan, srne, lijepa priroda, ...Baš mi je bilo gušt gledati  :thumbup:

zorro

Citat: Bagy  u Studeni 23, 2020, 19:17:59
Možete li se uopće opušteno voziti po tim šumskim putevima, s obzirom na ona nedavna sranja sa zamkama...?  Znam da pazite i stalno vam je to u glavi, ali... :misli:
Vjruj da nam to skoro pa uopće nije u glavi..na svim lokacijama po kojima smo se dosad vozili nismo naletjeli na tak šta..znamo otprilike gdje se i kome se to dešava..momcima koji deru baš hard..i koji se zadržavaju uvijek na jednom prostoru..užem ili širem..nerijetko su ti prostori u blizini sela, privatnih parcela..samog lovišta itd... Markov i moj đir je nešto totalno drugo..kroz neke pripizdine gdje mi prolazimo ne prođe čovjek/lovac/voziolo ili bilo što slično mjesecima godinama.
Planinarske staze su kod nas jako rasprostranjene ali u drugu ruku zbog ogromnog prostora Papuka, Krndije, Dilja, Psunja i Pož. gore te malog broja stanovništva koji preferiraju navedenom..nit mi kome smetamo nit nama netko. Ne znači da nedaj bože nećemo nekad naletjeti na tak šta..ali postotak da se to desi je jako mali  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: Ćoso  u Studeni 23, 2020, 19:29:27
Bravo  :bravo:...Lijep dan, srne, lijepa priroda, ...Baš mi je bilo gušt gledati  :thumbup:
thnx  :-*  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Martin

Citat: zorro  u Studeni 23, 2020, 18:06:18
kak bi kazao jedan bivši prijatelj.."teški tereni" al ovaj put isključeni..lagani soft kroz prelijepe jesenske boje i prirodu na Psunju.
Specijalno za Martina i međugasa otkrili smo partizansko groblje  :smijeh:  ..i naravno..i Markanovo ronjanje   :-\

https://www.facebook.com/107701417595328/videos/490327268575509
:smijeh: :smijeh: :P
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Vinko

Nije vam loše Slavonci[emoji106]
Subota s motorom, nedelja cipelcug s familijom....PD Lipa....

Poslano sa mog Nokia 6.1 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....


fatboy

Meni se to cini kao jefan od onih elektricnih bicikala... :misli:

Suki

Citat: zorro  u Studeni 23, 2020, 20:03:46
Vjruj da nam to skoro pa uopće nije u glavi..na svim lokacijama po kojima smo se dosad vozili nismo naletjeli na tak šta..znamo otprilike gdje se i kome se to dešava..momcima koji deru baš hard..i koji se zadržavaju uvijek na jednom prostoru..užem ili širem..nerijetko su ti prostori u blizini sela, privatnih parcela..samog lovišta itd... Markov i moj đir je nešto totalno drugo..kroz neke pripizdine gdje mi prolazimo ne prođe čovjek/lovac/voziolo ili bilo što slično mjesecima godinama.
Planinarske staze su kod nas jako rasprostranjene ali u drugu ruku zbog ogromnog prostora Papuka, Krndije, Dilja, Psunja i Pož. gore te malog broja stanovništva koji preferiraju navedenom..nit mi kome smetamo nit nama netko. Ne znači da nedaj bože nećemo nekad naletjeti na tak šta..ali postotak da se to desi je jako mali  ;)
...dobro je dok ne nailazite na ovakve znakove :) :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Dadi

Citat: Vinko  u Studeni 23, 2020, 21:01:28
Nije vam loše Slavonci[emoji106]
Subota s motorom, nedelja cipelcug s familijom....PD Lipa....

Poslano sa mog Nokia 6.1 koristeći Tapatalk
uh Vinkec, koji check point,gra i kupus  :want: :bravo:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

fatboy

Citat: Dadi  u Studeni 24, 2020, 19:11:05
uh Vinkec, koji check point,gra i kupus  :want: :bravo:

Slike sljedeceg check pointa sa posljedicama od ovog, nece ni biti prikazane... :ebudale:

Vinko

Citat: fatboy  u Studeni 24, 2020, 19:26:10
Slike sljedeceg check pointa sa posljedicama od ovog, nece ni biti prikazane... :ebudale:
Pucalo se ko za novu :tongue:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Osy


Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

gianni

Kaj veli, jel stisce kupluNg svaki put kad mijenja brzine na off road  :misli: :blato:
Nisam na fejsbuk , pa javite koji jeste , da se zna :smijeh: