DL1000A - jack up kit

Autor bajki, Svibanj 07, 2018, 14:47:44

« natrag - naprijed »

bajki


zare

Mislio sam da cu to prvo napraviti, a na karaju nisam
valjda sam se privikao

bajki

Ja ću sigurno, ali tek na zimu. :ooda:

BožoLik

Ima i za malog Stromića
https://www.bikefarmmv.com/epages/79512538.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/79512538/Products/%22HHLRSU%20DL%20650%20V-Strom%2011-%22/SubProducts/HHL20%5B3%5D

I ja si razmišljam da ga dignem malo. 20 ili 25 mm.

Jer kad se draga i ja + sva tri kofera, jedna torba i tank torba natovare na njega bogme će jadan sjest do poda.

Mislim da ne bi bilo zgorega ga dignut malo.
To sam napravio i na Pegasu i stvarno je imalo dobrog efekta. Pomoglo je dosta.

Jel tko radio podizanje Stroma i kako se to osjeti u vožnji?

Ponti

Najjednostavnije je podići malo sic, za somaru ima kupiti original viši sic, mislim da se dobije 3 cm.
Ne znam utječe li podizanje ili spuštanje motora na njegovu ciklistiku.

Saxi

Odlična stvar, razni su dizali ali je Agolac nasao meru da se ne pretera i ne jebava posle sa lancem i copavom, mislim da se 3cm digne u repu, kad sam narucivao dogbones pitao sam Agolca za savet i mere i nisam se pokajao, ima na starom forumu tema o tome, mislim da su tamo i sve mere, kao i utisci oko vožnje. Moja topla preporuka.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka



Ćoso

Slažem se. Ja sam nakon podizanja trebao povećati i nogicu

bajki

Citat: BožoLik  u Svibanj 23, 2018, 20:38:50
Ima i za malog Stromića
https://www.bikefarmmv.com/epages/79512538.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/79512538/Products/%22HHLRSU%20DL%20650%20V-Strom%2011-%22/SubProducts/HHL20%5B3%5D

I ja si razmišljam da ga dignem malo. 20 ili 25 mm.

Jer kad se draga i ja + sva tri kofera, jedna torba i tank torba natovare na njega bogme će jadan sjest do poda.

Mislim da ne bi bilo zgorega ga dignut malo.
To sam napravio i na Pegasu i stvarno je imalo dobrog efekta. Pomoglo je dosta.

Jel tko radio podizanje Stroma i kako se to osjeti u vožnji?

Dosta ljudi je to radilo i ja među njima. Dizanje se obično radilo do 30 mm na zadnjem kraju. Koliko si visok?
Meni je to dalo još bolji osjećaj na motoru, "napadačkije" se sjedi na motoru i bolje osjetiš prednji kraj. Jedino što pri tome moraš produžiti bočni nogar, a i centralni bude na knap (pri imalo neravnom terenu bude kratak).

Fantom

Ja sam stavio dog bones na staru somaru +25 mm. Sa tolikim dizanjem nema potrebe produzivati bocnu nogaru ni centralnu nogaru. Na centralnoj ispod zadnjeg tocka bude 1-1½ cm lufta.
Sto se tice ciklistike motor se dosta bolje vozi..
Nesmijete pretjerati sa dizanjem jer je bilo slucajeva da lanac onda drlja po plasticnoj vodilici i kad nju sjebe krene drljati po zadnjoj viljusci. Mislim da bi bezbolan limit bio + 30 mm