Forumski skup Bugarska - kasni ili ne? ANKETA

Autor zander, Svibanj 08, 2018, 11:37:44

« natrag - naprijed »

zander

Mislim da se organizacija oko skupa u Bugarskoj  malo oduzila, iako su kolege vec ucinile neke korake oko najave skupa, ali od tada nista?! :huh:

STA VI MISLITE?

:party:

P.S. ....ima vremena ...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

glažar

Citat: zander  u Svibanj 08, 2018, 11:37:44
Mislim da se organizacija oko skupa u Bugarskoj  malo oduzila, iako su kolege vec ucinile neke korake oko najave skupa, ali od tada nista?! :huh:

STA VI MISLITE?

:party:

P.S. ....ima vremena ...

POLAKO PO CRNOGORSKI  :P

Black Betty

Nešto su spominjali da se kreće sa prijavama oko 6 mjeseca,al mislim da je teško balansirat između dva foruma,pa je možda i njima malo kaotično,al barem da se jave i da kažu koju riječ bilo bi ok sa njihove strane.

Prepostavka je majka zajeba

Ćoso

Meni je isto čudno da se ništa ne spominje...
I mislim da nije ispravan naziv "Forumski skup" (da bi izbjegli komentare ala "ovaj" i "onaj" forum...) već Internacionalni V-Strom/KLV skup (https://vstrom-bg.eu/2018/01/27/intrrnational-meeting-bulgaria-22-24-june-2018/)

zander

Citat: Ćoso  u Svibanj 08, 2018, 11:47:42
Meni je isto čudno da se ništa ne spominje...
I mislim da nije ispravan naziv "Forumski skup" (da bi izbjegli komentare ala "ovaj" i "onaj" forum...) već Internacionalni V-Strom/KLV skup (https://vstrom-bg.eu/2018/01/27/intrrnational-meeting-bulgaria-22-24-june-2018/)

I to je tacno ali po navici....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

mislim da 2 foruma (srednjak  :finger: ) i ovaj nemaju veze s tim  :huh:  ..općenito smo mi njima bitni kao što je npr. meni bitan lanjski snijeg..tj. što ga više nema  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

glažar

Citat: zorro  u Svibanj 08, 2018, 12:18:55
mislim da 2 foruma (srednjak  :finger: ) i ovaj nemaju veze s tim  :huh:  ..općenito smo mi njima bitni kao što je npr. meni bitan lanjski snijeg..tj. što ga više nema  :)

Zorro mislim da tu grešiš jako važan je ovaj forum pa svi smo tu i pratimo ovaj tamo  je mrk  :ooda:

glažar

Kod nas ima prijave skupljene Broj jedan  :shhh: :ooda: :ooda: ima nas malo neke tri grupice  :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

fatboy

Citat: glažar  u Svibanj 08, 2018, 12:30:07
Kod nas ima prijave skupljene Broj jedan  :shhh: :ooda: :ooda: ima nas malo neke tri grupice  :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Jel vi napadate Bugarsku ili idete na skup?  :misli:  :smijeh: :smijeh: :smijeh:

glažar

Citat: fatboy  u Svibanj 08, 2018, 12:34:10
Jel vi napadate Bugarsku ili idete na skup?  :misli:  :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Jo napadamo iz JUGA ,SEVERA i zapada  :ooda:

glažar

Jedna grupa dolazi iz Grčke ,Druga iz Romunije a treča iz Srbije smo kopirali plan od adolfa  :buahaha: :smijeh: :smijeh:

Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: glažar  u Svibanj 08, 2018, 12:29:15
Zorro mislim da tu grešiš jako važan je ovaj forum pa svi smo tu i pratimo ovaj tamo  je mrk  :ooda:
A gle prijatelju..ja sam to pretpostavio po tome kako Bugari updejtaju informacije glede susreta..skoro pa nikako..ni na jednom forumu..al opet..kak se veli..pretpostavka je majka zajeba [emoji6]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

glažar

Citat: zorro  u Svibanj 08, 2018, 14:19:49
A gle prijatelju..ja sam to pretpostavio po tome kako Bugari updejtaju informacije glede susreta..skoro pa nikako..ni na jednom forumu..al opet..kak se veli..pretpostavka je majka zajeba [emoji6]

Poslano prekoku*ca

Pa gledaj mi čekamo ako nema tu prijave napadamo drugo državu  :P

tibertov

Evo, prijave su vam otvorene, ali ne na ovom forumu  :ebudale: