Forumski skup Bugarska - kasni ili ne? ANKETA

Autor zander, Svibanj 08, 2018, 11:37:44

« natrag - naprijed »

Saxi

Citat: zare  u Svibanj 09, 2018, 22:00:09
Da imam priliku ici ove godine (u to vrijeme mali bas polaze mature) prijavio bi se Tamo ili Vamo bitno da se ide
I otisao u Bugarsku, pa u Tursku, pa u.... i za 12 dana dosao kuci
Stvarno mi je zao sto se to preklopilo ove godine
Tako je Zare, I ja bih išao sigurno I dobro se navozao pride unaokolo da me kum nije zeznuo sa svadbom 23-eg [emoji31]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zander

Skup u Pamporovu je objavljen jos u Boru tako da nema razloga za defetizam i pravljenje kao da se nista ne zna... :misli:

Ko hoce da ide u BG on ce se prijaviti ....ili tamo ili vamo...i tu isto valjda nema problema...ili ima???!?? :misli:


Oni koji broje neka broje, oni koji nece oni nece, oni koji hoce oni hoce... ;)

ima sigurno i neodlucnih koji bez dva tri svoja jarana ne mogu preci toliku kilometrazu a jos se boje sa kim ce podeliti sobu  ili biti sam.....a i to kosta jbga... :shhh:

ima i neodlucnih koji jos nisu isplanirali .....i naravno onih koji jasno znaju da ne mogu jer su obaveze znacajnije od zajebancije na skupu u tom terminu :thumbup:

sta se koga briga za tudje vreme novce i dobru volju da ide ....ili ne ide////... i da pritom dozivljavaju zadovoljstvo ili radost da li ide malo ili mnogo ljudi.....

Toliko  :huh:   :bzvz:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Ima i onih koji bi željeli, s ne mogu...
Sve stoji [emoji1303]

zorro

..ajde ajde šta ste se napalili ..em se pravite grbavi em tu nešto insinuirate.
1. sa razumijevanjem čitati pa onda ići "bockati"
Niko ovdje nikom nije ništa spočitavao..bar ne članovima koji su na ovom ili onom forumu..
ZNAČI: RADI SE SAMO O TOME KAKO JE ORGANIZATOR OTVORIO TEMU NA ONOM FORUMU, A NA OVOM NIJE ..i šta sad tu nije jasno  :misli:
..ja sam na to odmah napisao da je organizatorima (Bugarima) stalo da nas ovdje na ovom forumu isto kao što je meni stalo do lanjskog snijega.. to i sad kažem.
Mene boli q ..ja svakak neću ići  :thumbup: ..al ima ljudi na OVOM forumu, a koji nisu na ONOM, a razmišljaju ići na skup.. a organizator nije.. kak veli Danijel dao si 73 sekunde da napravi copy/paste..eto toliko o poštovanju..i tom se piše..a ne kao što vi neki pokušavate insinuirat da smo mi nekakvi destruktori ili što već
..aj KAPELA !!!!
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Ja sam vec od ranije pisao i trazio da se to resi i da se na vreme objavi....http://vstrom-klv.eu/index.php/topic,534.30.html

A i ovu temu ovde sam ja postavio, a sa ciljem da se krene u akciju, i tako to, zar ne.....

Ne kukam nista, jer imam motor kakav takav...jel tako Coso direktore hahah, i imam nameru da idem i tacka....

Licno smatram da treba da se OBJAVI POZIV I OVDE i to OD ORGANIZATORA SKUPA!!!! To bi bilo domacinski! I NORMALNO!!!

Videcemo sta ce biti i da li ce se to desiti.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: Vujce  u Svibanj 09, 2018, 22:10:26
26 Slovenaca,oko 70 Makedonaca bice sigurno.....

Ako imaš muda, prijavi ovdje tih 70 Makedonaca  :buahaha:

Vujce

A sta ja jedem ustvari govna ovdje????
Sta ovdje nije obvjavljeno a ondje je?
Sta tamo se zna a ovdje nezna oko skupa?
Sta sam tamo napisao licno kao produzena ruka organizatora bygarskog skupa a ovdje nisam?
Ljudi stvarno mi je zao ali ja nemogu da vas podjelim svi ste mi dragi i vamo i onamo.
A ako je bas i bitno mnogo prijavicu 35 ovdje i 35 ljudi ondje iz MK ekipe.
Prijave su normalne ko i do sada sta ima tu nejasnoga???
Hajde dragi ljudi ko moze i bog neka mu pomoze pa da se provedemo i ove godine ko i do sada.
Uvijek je ljepo vidjeti vas,a i Bugarska je preljepa za voznju i jeftina!
Neka neko otvori temu i toliko zamolio sam,ako nemoze ondak ja cu danas!

Ćoso


zorro

Citat: Vujce  u Svibanj 10, 2018, 06:42:39

Sta ovdje nije obvjavljeno a ondje je?
Sta tamo se zna a ovdje nezna oko skupa?

Popis susret u Bugarskoj

Autor Juli


..znači samo to..taj Juli kao organizator je to trebao otvoriti i na ovom forumu i ništa više..znači samo to ..ko uopće priča o dijeljenju na ove i one  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: Ćoso  u Svibanj 10, 2018, 06:56:07
Otvorio novu temu
Ak ja budem radio opet Brestovac..el bi te mogao zamolit da otvoriš temu o istom  :huh:   :-*
:smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Lavandić

Bio bih išao neovisno o bilo čemu, nažalost sa stopostotnom sigurnošću ću propustiti ovaj susret radi objektivnih obiteljskih razloga!
Organizatorima sretno, ostalima dobar provod i zabavu.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Vujce

Citat: zorro  u Svibanj 10, 2018, 08:01:28
Popis susret u Bugarskoj

Autor Juli


..znači samo to..taj Juli kao organizator je to trebao otvoriti i na ovom forumu i ništa više..znači samo to ..ko uopće priča o dijeljenju na ove i one  :bzvz:
Dragi Druze moj Zoro ja sam ovdje Juli.o ovom slucaju i.ja sam kriv eto sto sam pisao da neko otvori temu jer jebem ti telefon jedva i ovo kucam.Dajte malo olabavite pa svi smo dobrodosli svakako,bar mene ste mi svi dragi neznam sta da pisem vec a da ne pogresim sad!

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: Vujce  u Svibanj 10, 2018, 08:25:41
Dragi Druze moj Zoro ja sam ovdje Juli.
Drago druže moj..ti si za mene Vujče, a ne Juli
Ma budem ja to tebi objasnio kad dojdem dolje vo Makedonija (ak ne umrem prije :) ) pa da me provedeš kroz Kičevo, Gostivar, Ohrid, Krivolak .... ) e će onda da pričamo..jer ovo pisanje je men se čini..ja šumom  :blato:  a ti drumom  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vujce

A lepo pisao tamo Juli mnogo dobro ga razumemo:
POPIS SUSRET U BUGARSKOJ!!!
Ja sam tu svi koji hocete dolazite i umom i drumom!