Metzeler roadtec 01

Autor glažar, Svibanj 08, 2018, 15:32:21

« natrag - naprijed »

tibertov


Danijel 23

Citat: fatboy  u Rujan 12, 2018, 10:57:16
Prijatelj stavio ovu Metzler Tourance Next2, na GSA i kaže da se drži predobro...čisto da podijelim info... :misli:
A što se tvoj frend ne prijavi na ovaj forum? Tak se više špreha o BMWima neg o Stromovima.

fatboy

Citat: Danijel 23  u Rujan 12, 2018, 13:00:43
A što se tvoj frend ne prijavi na ovaj forum? Tak se više špreha o BMWima neg o Stromovima.

:shhh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

tibertov

Moj sljedeci motor ce bit strom [emoji28]

fatboy

Citat: tibertov  u Rujan 12, 2018, 13:07:36
Moj sljedeci motor ce bit strom [emoji28]

Evo mijenjaj motor sa Gogsom... :ooda:

tibertov

Ne kenja, nikad kenja [emoji28]

fatboy


Ćoso

Ove sezone ćemo Dinko i ja na ove "šlapice".
Skidam ove originalne (15K je na njima i odradile su svoj posao) i stavljam ove. Mislio sam Michelinove staviti opet, međutim kako se Dinko bavio proučavanjem i na kraju se odlučio na ove (a njegovo mišljenje cijenim)...
Javim utiske. Made in Germany, DOT4918 i 5018 (zadnje imaju jedan dot, prednje drugi)



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

pa s tim nemoš proć ni ona 2 km makadama u Brestovcu  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Siječanj 26, 2019, 09:09:03
pa s tim nemoš proć ni ona 2 km makadama u Brestovcu  :bzvz:
Ma daaaaj...Pa ja vozim bmw, gume nisu bitne [emoji33]

"*ebo vas makadam"


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23

Ta šara je za RTa, a ne za ADVa.

zorro

Citat: Ćoso  u Siječanj 26, 2019, 09:09:45
Ma daaaaj...Pa ja vozim bmw, gume nisu bitne [emoji33]

"*ebo vas makadam"

Jebo te GS ak misliš da s njim neš nikad nagazit makadama,,a uz to si dobar i s Nevenom..i garant ćeš se nekad i snjim provozati..šta ćeš ga čekat na drugoj strani okolo kere  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Siječanj 26, 2019, 09:13:03
Jebo te GS ak misliš da s njim neš nikad nagazit makadama,,a uz to si dobar i s Nevenom..i garant ćeš se nekad i snjim provozati..šta ćeš ga čekat na drugoj strani okolo kere  :smijeh:
Ma nitko nije rekao da neću (jednostavno je još (pre)nov motor), međutim to me ne pali kao npr.Nevena/BF-a i ekipu, da bih namjerno gađao...Zbog čega ja ne bih mogao s ovom gumom proći bijelu cestu/makadam? Ne idem u šumu, blato, potoke i slično...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zare

Nema brige mogu i ove proći   ;)

Ponti

Citat: Ćoso  u Siječanj 26, 2019, 09:19:03
Ma nitko nije rekao da neću (jednostavno je još (pre)nov motor), međutim to me ne pali kao npr.Nevena/BF-a i ekipu, da bih namjerno gađao...Zbog čega ja ne bih mogao s ovom gumom proći bijelu cestu/makadam? Ne idem u šumu, blato, potoke i slično...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Makadam se prođe i na slick gumi, pa ljudi su s fazerom i čisto cestovnim gumama prolazili afričke makadam i zemljane ceste.
Usput... i ja mislim da ću staviti taj roadtec za ovu sezonu :)