[DL1000] Agregat zatrzava i ne vuče od cca 3500-4000 okr

Autor Igor Mihajlik, Svibanj 08, 2018, 15:48:14

« natrag - naprijed »

Igor Mihajlik

Motor mi ne vuče između 3500 i 4000 obrtaja. Ima sitna zatrzavanja do 4000 obrtaja od tu dalje vuče super. Nije pumpa goriva jer moto od 4000 dalje kao što rekoh super vuče i ubrzava i preko 8000 obrtaja. Svecice sam menjao..nove su iridumke. Motor je imao iste sipmtome prije servisa tj menjave svečica. Stare su bile ok suhe..bez gareži.
Ako gas zategnem baš muški taj "čep" na 4000 se ne osjeti. Ako ga vozim jako nežno ..skoro se ne osjeti..baš treba znat motor da ga osjetiš. Do 3500 sve radi lepo. Na cca 3700 počinje i kod 4000 završava. Sve ostalo bp. Ne gasi se.
Injektori? TPS? Nešto treče ? Ima li ideja?
Lado je moj idol

munja

meni se to događalo kad sam promjenio auspuhe imao sam rupu na gasu između 3 i 4000 popravili smo šarafanjem po onom šarafu na tpsu

Osy

Meni se to događalo kad sam stavio Leo Vincije, jesi radio nešto sa Akrapima?

Igor Mihajlik

Lado je moj idol

fatboy


cisco

i meni isto kod promene auspuha...štelanje (TEKA) smese je rješilo problem...povečala mi se potrošnja al
barem ne trza više  :thumbup:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

zubakis


Igor Mihajlik

Lado je moj idol

Igor Mihajlik

Citat: munja  u Svibanj 08, 2018, 16:16:48
meni se to događalo kad sam promjenio auspuhe imao sam rupu na gasu između 3 i 4000 popravili smo šarafanjem po onom šarafu na tpsu

Dal se ti je ta rupa posle pojavljivala na kojim drugim obrtajima?
Lado je moj idol

jeeves

Kad je zadnji put rađena sinkronizacija cilindara?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


munja

Citat: jeeves  u Svibanj 08, 2018, 17:13:57
Kad je zadnji put rađena sinkronizacija cilindara?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
kad smo naštelali više se nije javljala

Igor Mihajlik

Citat: jeeves  u Svibanj 08, 2018, 17:13:57
Kad je zadnji put rađena sinkronizacija cilindara?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Mislim da nije bila..ako je bila to je bilo 2012. Motor je imao 7000 km. Sad sam na 72000
Lado je moj idol

iviccaa

Ja bi napravio štelanje TPS pa TBS.
Ne košta te puno, a biti ćeš pametniji nakon.

zorro

Citat: Igor Mihajlik  u Svibanj 08, 2018, 18:21:10
Mislim da nije bila..ako je bila to je bilo 2012. Motor je imao 7000 km. Sad sam na 72000
.ajajaj ..haj TPS ak nije zezao ok..al sinhronizaciju si morao raditi do sad bar 2 x  :huh:
Ni jedno ni drugo nije problem..TPS treba biti ona crtica na displeju do 1500 okr. na sredini..nakon 1500 treba skočiti na gornju
Ne smije ni u jednom režimu biti na donjoj crtici
Da bi vidio te crtice na displeju trebaš prebrikati onaj konektor ispod sica

A sinhronizaciju napraviš za 3 min. (ako je već skinut rezervoar i airbox)..trebaš samo imati vakuum metre
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Igor Mihajlik

Citat: zorro  u Svibanj 08, 2018, 20:15:34
.ajajaj ..haj TPS ak nije zezao ok..al sinhronizaciju si morao raditi do sad bar 2 x  :huh:
Ni jedno ni drugo nije problem..TPS treba biti ona crtica na displeju do 1500 okr. na sredini..nakon 1500 treba skočiti na gornju
Ne smije ni u jednom režimu biti na donjoj crtici
Da bi vidio te crtice na displeju trebaš prebrikati onaj konektor ispod sica

A sinhronizaciju napraviš za 3 min. (ako je već skinut rezervoar i airbox)..trebaš samo imati vakuum metre

Motor je radijo ko beba. Bez ikakih problema.
Lado je moj idol