[DL1000] Agregat zatrzava i ne vuče od cca 3500-4000 okr

Autor Igor Mihajlik, Svibanj 08, 2018, 15:48:14

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Josip-Sepp  u Lipanj 11, 2018, 11:07:44
nije baš za usporedbu ali meni je slično bilo kad mi je krapao regler
motor bi do 3500 vukao sasvim ok, a onda počeo jebeno zacukivati i gušiti se i kad bi prešao 3800-4000 bilo bi sasvim ok

i onda sam skužio da mi napon odlazi do 19V.........naravno prije toga mi je sjebalo akumulator  :'(

pa kad sve provjeravaš baci oko i na to  :)

Ja gore imam SPER regler.  S njima bude tolik zanemarivo problema da im lik koji ih proizvodi stalno diže garanciju.

Ofi, u kojim brzinama to osjetiš. Ja ga trenutno mogu zatrzavat u svim ;)

Kad otkrijem šta je mom, mogu se kladiti da će isto biti i s tvojim pa ga zriktamo da prede ko mače  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Nego kad već petljam oko svjećica, testirati ću i ignition coils as per manual..

1. Nove svjećice
2. Ignition coild
3. TPS senzor
4. Throttle body sinhronizacija
5. "Curenje" vakuma
5. Čupanje PAIR sustava
7. Lambda senzor

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

bajki


Igor Mihajlik

Citat: agolac  u Lipanj 11, 2018, 20:17:32
Ja gore imam SPER regler.  S njima bude tolik zanemarivo problema da im lik koji ih proizvodi stalno diže garanciju.

Ofi, u kojim brzinama to osjetiš. Ja ga trenutno mogu zatrzavat u svim ;)

Kad otkrijem šta je mom, mogu se kladiti da će isto biti i s tvojim pa ga zriktamo da prede ko mače  :)

Svim brzinama izmedu cca 3700 i 4000 obrtaja
Lado je moj idol

agolac

Citat: bajki  u Lipanj 12, 2018, 07:01:38
Šta ćeš raditi sa lambda senzorom?

Iskopčam ga pa će ecu u neki defaultni mode. :)
Al to ako ništa drugo ne upali pa da ga isključim iz priče
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Evo za Zorroa. Danas napravio sinhronizaciju s rukom. Taj vijak nije čvrst, ne treba šrafciger već samo prsti (donji vijak na federiću). Dakle oni koji na DL1000 imaju ekstendere, sinh je pis of kejk. Potrebno je samo skinuti desnu plastiku i rukom okretati vijak... A ako ste počupali PAIR kao ja danas, još više mjesta.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zubakis

Citat: agolac  u Lipanj 16, 2018, 18:10:02
Evo za Zorroa. Danas napravio sinhronizaciju s rukom. Taj vijak nije čvrst, ne treba šrafciger već samo prsti (donji vijak na federiću). Dakle oni koji na DL1000 imaju ekstendere, sinh je pis of kejk. Potrebno je samo skinuti desnu plastiku i rukom okretati vijak... A ako ste počupali PAIR kao ja danas, još više mjesta.
Znaci nije bija u pravu?  :smijeh:
Jaoooooooooo..... :buahaha:

Ponti


agolac

Nego.. na žalost ona zatrzavanja su mi danas nestala i nisam ih mogao ponoviti. Ne znam zašto. Motor je stajao od prošli put.

A šta sad, nema smisla da me počne hebat u alpama pa sam krenuo.

Izmjenio sam svjećice s Pontijevim Iridium. Kad gledam sve to...onaj PAIR guma na zadnjem cilndru tako lijepo pristupačna. Onda razmišljam o prednjem cilindru. Uvijek mi je muka tamo mjenjati svjećice. Ok, može se, ali se ne mogu stisnut s moment ključem. I em tamo još veća muka počupat PAIR. I reko, aj ko ga je... Ispustio rashadnu tekućinu, skinuo rashladnik tekućine, izmjenio svjećice, počupao PAIR i zakrpao rupu pločicom te stisnuo sve na moment. Raj.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti


agolac

TPS nisam dirao da vidim da li će se zatrzavanja ponavljati u budućnosti.
Dakle motor je nove svjećice Iridium, TB synch i PAIR van.

No, spojio sam ga na laptopom i imam dva zapažanja (ovo mogu raditi dok mi je motor ugašen)

Dakle kad je gas u potpunosti otpušten onda je kut zakrenutosti primarnih leptira prema onome šta TPS očitava 25.49 stupnjeva.



E sad, odvrnuo sam gas tako dok je motor ugašen do kraja i napravio print screen vrijednosti. Prema onome šta mi je očitao TPS, leptiri su otvoreni 104.9 stupnjeva. To bi u budućnosti trebalo usporediti s multimetrom, crticom na -C0, no nekako mi je nelogčno da leptir bude otvoren više od 90 stupnjeva, dakle vertikalan? To bi značilo da je očitanje TPS-a pomalo krivo?



"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Odšetao do Petrol pumpe i kupio gotovu mješavinu antifriza i destilirane, sve utankao u sustav i pun gas doma.

Zaključan za Igora. Još uvijek mi je TBS i TPS na vrhu razmišljanja. Imaš li ekstendere na motoru?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Toliko sam ga rastavio da sam bez problema mogao napraviti i cheking ventila ali mi se više nije dalo.  :smijeh:
To ostavljam za zimu...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko