[DL1000] Agregat zatrzava i ne vuče od cca 3500-4000 okr

Autor Igor Mihajlik, Svibanj 08, 2018, 15:48:14

« natrag - naprijed »

iviccaa


agolac

Citat: Stjepko  u Lipanj 16, 2018, 19:01:45
Bravo  :bravo:.Nego na koliko okretaja crtica ide gore.

Hehe, nisam gledao. Gledao sam samo očitanja na ljaptopu. zaboravio sam taj dio okretajima koji mi zato i nije baš jasan.
Sve šta se treba znati o TPS je očitanje koje on šalje ECU a ECU to vidi kao ove gore brojke. Bez brige, usporediti ću to još malo bolje u budućnosti pa da dođemo do nekih konkretnih zaključaka.

Recimo na autima nema tih crtica gore dolje vamo tamo. Oni samo mjere s multimetrom i vrijednostni moraju biti prema onome šta je proizvođač propisao...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zubakis

Citat: agolac  u Lipanj 16, 2018, 18:27:37
Onda razmišljam o prednjem cilindru. Uvijek mi je muka tamo mjenjati svjećice. Ok, može se, ali se ne mogu stisnut s moment ključem. I em tamo još veća muka počupat PAIR. I reko, aj ko ga je... Ispustio rashadnu tekućinu, skinuo rashladnik tekućine, izmjenio svjećice, počupao PAIR i zakrpao rupu pločicom te stisnuo sve na moment. Raj.
E sad ako se dobro sićan, ja san svoj prednji PAIR uspija skinit tako šta sam samo popustija vide od hladnjaka i malo ga pomaka put naprid. Nisan ga skida.

agolac

Citat: zubakis  u Lipanj 16, 2018, 19:39:41
E sad ako se dobro sićan, ja san svoj prednji PAIR uspija skinit tako šta sam samo popustija vide od hladnjaka i malo ga pomaka put naprid. Nisan ga skida.

Može da, ali je tjesno i onda to mrzim da ne oštetim hladnjak. Također, ne mogu stegnuti svećke na moment. Uglavnom znojim se kad to mjenjam. Ovako sve počupam i nova rashasna tekućina nutra. Čas posla.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko

Interesira me kad ga našteluješ s laptopom i otpori su u redu što pokazuje crtica,na kojim okretajima ide gore. Trebam promjenit svjećice,poslime 52000,pa sve poštelat. Zato bi mi trebala info.

agolac

Citat: Stjepko  u Lipanj 16, 2018, 19:55:48
Interesira me kad ga našteluješ s laptopom i otpori su u redu što pokazuje crtica,na kojim okretajima ide gore. Trebam promjenit svjećice,poslime 52000,pa sve poštelat. Zato bi mi trebala info.

Da, to i mene sve zanima. Možemo vidjeti, za to ga ne trebam ponovo rastavljati. Samo zabijem žičice i provjerim. Budem. Meni je TPS generalno ok, pitanje samo da li može savršenije a to če usporedimo
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko


agolac

Neće mi nitko vjerovati ali sad mi DL1000 ide kao 650. Od ler gas okretaja  prema gore super ide  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Još sam nešto primjetio kako mi je motor stajao vani. Mi ovdje u Rijeci često dobijemo prljavu kišu i pijesak iz Afrike. Jebga, kada je samo kiša se opere ali kad ide se vjetrom uđe mi ispod sica i sve zakaronja. Tako da, prije sam se čudio zašto mi je DL650 ispod sica kao da sam se vozio po pustinji ali sad kad vidim isto na DL1000 upalila mi se lampica  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: zubakis  u Lipanj 16, 2018, 18:25:41
Znaci nije bija u pravu?  :smijeh:
Jaoooooooooo..... :buahaha:
:bzvz: ..dobro da nije qrcem vijek zakreto  :-X

..al za ideju (prstima štelak vijak)  :thumbup: :thumbup: :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: