[DL1000] Agregat zatrzava i ne vuče od cca 3500-4000 okr

Autor Igor Mihajlik, Svibanj 08, 2018, 15:48:14

« natrag - naprijed »

zorro

Evo fotka..e sad..kad je gore pair sustav..airbox..i ako vi možete doći do tog vijka i fino uštelati sinhronizaciju...onda imate zlatne ruke  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa


zorro

Citat: iviccaa  u Svibanj 09, 2018, 09:33:47
Kutni odvijač?
Aj probaj malo zamisliti situaciju da je gore sve što sam rekao..i još rezervoar..a Agolac i Bajki kažu da se može sa skidanjem samo jedne bočne plastike..ne znam..ja mislim da ja nebi mogao..zato sam napisao..ak oni to mogu..onda imaju zlatne ruke  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Mislio sam da je sve demontirano osim airboxa, i onda s kutnim odvijačem.

Osy

Citat: zorro  u Svibanj 09, 2018, 09:36:36
Aj probaj malo zamisliti situaciju da je gore sve što sam rekao..i još rezervoar..a Agolac i Bajki kažu da se može sa skidanjem samo jedne bočne plastike..ne znam..ja mislim da ja nebi mogao..zato sam napisao..ak oni to mogu..onda imaju zlatne ruke  ;)
Pa ti sa svojom rukom sada ne možeš sigurno... :) ;) :smijeh:

agolac

Ovo s rukom je zadnje bilo na Lavinom gdje sam počupao pair al ajd ubrzo ću morat svog pa provjerim. Tko će sve to pamtit  :) A skineš šta moraš...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Svibanj 09, 2018, 12:15:31
al ajd ubrzo ću morat svog pa provjerim.
..aj nemoj zaboravit  ;) ..volim kad sam u pravu  :-X
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Livio

Imao sam problem sa šipkom koja otvara ventile.
Plastične bukole dobile malu toleranciju i motor je na 3500 cukao.Skinuo šipku zagrijao bukole i stisnuo ih malo.
Nakon toga motor je stavljen na vakumetar i radi kao od prvog dana

tonciv666


agolac

Imam od danas slične probleme. Zatrzava na sličnim okretajims ko lud. Oduvijek mi je se tako nešto sitno znalo dogoditi ali sad to izazivam namjerno bez problema. Ne znam da li to mogu snimiti ali ako uspijem budem. Ja nisam dirao motor od kupovine. Dakle ne znam status sinhronizacije, TPSa, svjećica. Sad će to promjenim sredim dio po dio pa da vidimo gdje je problem, odnosno što će ga rješiti...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Ne znam da li je tebi isto ali ako iz nižih okretaja (oko 2000) naglo odvernem gas, oko tih okretaja se osjeti nemirniji rad na rubu trzanja. Ako malo slabije odvrnem na njima zatrzava i po par sekundi. Ako malo otpustim gas i dam mu da se skulira onda pređe preko bez da očito trza. Tako da, meni je žešće raštelan. Tebi moguće manje ako nemaš toliko brutalna zatrzavanja
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Krenem redom:

1. Nove svjećice
2. TPS senzor
3. Throttle body sinhronizacija
4. "Curenje" vakuma
5. Čupanje PAIR sustava
6. Lambda senzor

Prije toga probam i snimiti kako to izgleda.. i javim u kojem trenu je sve postalo ok
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Igor Mihajlik

Meni nije problem sjest na motor pa doletit do tebe, pa probaj moj motor pa češ vidjet razliku. I mene interesira koji mu je
Lado je moj idol

tibertov


Josip-Sepp

nije baš za usporedbu ali meni je slično bilo kad mi je krapao regler
motor bi do 3500 vukao sasvim ok, a onda počeo jebeno zacukivati i gušiti se i kad bi prešao 3800-4000 bilo bi sasvim ok

i onda sam skužio da mi napon odlazi do 19V.........naravno prije toga mi je sjebalo akumulator  :'(

pa kad sve provjeravaš baci oko i na to  :)