KORZIKA septembar 2018.

Autor zander, Svibanj 14, 2018, 08:27:04

« natrag - naprijed »

tibertov

Citat: Ponti  u Srpanj 26, 2019, 15:24:30
Kalkulacija ti je 150€ dnevno  :)

Ako ces jest na zidiću paštetu i ribice iz konzerve  :buahaha: :ebudale:

Suki

...Balkan je dan u dvoje cca 100e...zapad je duplo...
:moto2:

098 9232180

tibertov


zander

Sve bagatasi ovde :)...nike ne ide u prodavnicu ili market....samo restorani...OK ko moze, moze mu se... :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: zander  u Srpanj 27, 2019, 21:19:10
Sve bagatasi ovde :)...nike ne ide u prodavnicu ili market....samo restorani...OK ko moze, moze mu se... :ooda:
Da se razumijemo, nisam od tih i takvih niti ću ikada biti takav na putu.

S guštom pojedem paštetu na zidiću ili koferu kao i ribice iz konzerve :ooda: i nemam problem s tim al baš niti najmanje :thumbup:.

Redovito mi na nekom putu gorivo bude najveći trošak :), a Africa malo troši :ooda: :thumbup: :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

zander

Ako uopste i odem tamo, jos se presabiram, idem sigurno u kamp varijanti. to je oko 12 do 15E sator, motor i ja  i struja...

Ako tamo ne mogu jest za 50E dnevno, tipa prodavnica i jedan pristojan obrok u restoranu bilo kom, jest bilo sta do 15E onda hebi ga...

Gorivo nemam pojma koliko je tamo ali racunam da nije frka , u Grckoj je 1,6 recimo i u Albaniji isto...slicno je i tamo toliko....a i po Korzici me zanimaju samo morski gradovi i morska putanja kretenja....volim to plavetnilo jbga! za tih 1000 i jace malo km, bice kinte...

Trajekt je 60 70 E zavisno od dana u nedelji, gadjam sredu jer je najjeftinije sigurno...

Idem sam tako da je to to...
Ako ima neki avanturista , spreman sam na konstruktivne pregovore. :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: Suki  u Srpanj 27, 2019, 21:31:40
Da se razumijemo, nisam od tih i takvih niti ću ikada biti takav na putu.

S guštom pojedem paštetu na zidiću ili koferu kao i ribice iz konzerve :ooda: i nemam problem s tim al baš niti najmanje :thumbup:.

Redovito mi na nekom putu gorivo bude najveći trošak :), a Africa malo troši :ooda: :thumbup: :gimme5:.

Nisam ni mislio ni na koga ponaosob... :ooda: :) :smijeh:

Onako , uzeo trecinu Viagre pa podjebavam.... :buahaha:

Svi koje znam sa foruma su normala ljudi... :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Okvirno, ako idem sam, onda 1. dan je do Gorice u Slo...od Catez na Savi lokalnim putevima do tamo i spavanje u najjeftinijem smestaju.....oko 600km

2. dan je do Livorna i tamo spavanje gde god, s tima da ujutro u 6 ustajanje da bi se nafatao trajekt koji krece u 8h...
od 3. do 8 ili 9 dana sa muvam po Korzici levo desno gore dole i nazad za livorno ....

Od Livorna cu da smislim kuda cu u narednom periodu...

Eto to je to , okvirno sa dandva manje vise okolonaokolo...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Citat: zander  u Srpanj 27, 2019, 21:42:29
Okvirno, ako idem sam, onda 1. dan je do Gorice u Slo...od Catez na Savi lokalnim putevima do tamo i spavanje u najjeftinijem smestaju.....oko 600km

2. dan je do Livorna i tamo spavanje gde god, s tima da ujutro u 6 ustajanje da bi se nafatao trajekt koji krece u 8h...
od 3. do 8 ili 9 dana sa muvam po Korzici levo desno gore dole i nazad za livorno ....

Od Livorna cu da smislim kuda cu u narednom periodu...

Eto to je to , okvirno sa dandva manje vise okolonaokolo...
Sviđa mi se tvoja organizacija, 85% ADV!  :-*

Grba

Jebote Čatež, dojdi kod mene spat. To ti je 15km od tam  :beer:
Još se najedeš i napiješ đabe
098 737 604

Ponti

Citat: tibertov  u Srpanj 27, 2019, 20:49:08
Ako ces jest na zidiću paštetu i ribice iz konzerve  :buahaha: :ebudale:

Rekoh da je 150€ dosta za jednu osobu dnevno na Korzici.
Ide se u rujnu kada je smještaj nešto jeftiniji.
A sada mi molim te reci koliko bi ti trošio dnevno na Korzici  ;)

Ćoso

Javim za 7 dana.
Za sada trajekt (na akciji) 56€ i spavanje (3 noći bez doručka) 200€. Jednostavno se treba "uskladiti" s cijenama i ne preračunavati...Na Korzici su cijene takve, u Albaniji drugačije...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Mrki

Kada ideš na takav put pripremiš 1500-2000e i ne razmišljaš (za dvoje jel).. jer ako kreneš brojati i razmišljati onda bolje ni ne ići..

sasaa

Citat: Mrki  u Srpanj 28, 2019, 01:41:50
Kada ideš na takav put pripremiš 1500-2000e i ne razmišljaš (za dvoje jel).. jer ako kreneš brojati i razmišljati onda bolje ni ne ići..

To je to... ako vratis doma sta love u dzepu... super.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Ćoso

Citat: Mrki  u Srpanj 28, 2019, 01:41:50
Kada ideš na takav put pripremiš 1500-2000e i ne razmišljaš (za dvoje jel).. jer ako kreneš brojati i razmišljati onda bolje ni ne ići..
I nikako ne preračunavati jer si sje*** putovanje...Ako si odlučio ići i svjestan si da su cijene više, onda se pomiri. Nešto košta 10 nečega, a ti raspoređuj koliko imaš te valute


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!