KORZIKA septembar 2018.

Autor zander, Svibanj 14, 2018, 08:27:04

« natrag - naprijed »

zander

Citat: zorro  u Lipanj 01, 2018, 22:58:34
..ma da..sumnjiv je on meni bio kad je bio kod mene  :-\  ..točno sam tad vidio da je ratni zločinac  :smijeh:

.. znam da se javljao iz Amer`ke ..pa je onda otišao u Niskozemsku ..slabo se javlja..pa se ja tak mal mal zabrinem za nekoga  :)

Dobro je on , tamo se lepo snasao i sada je doveo u svoju dragu Natasu ....ujedinjeni su jaci!!! :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Lipanj 01, 2018, 23:24:01
Dobro je on , tamo se lepo snasao i sada je doveo u svoju dragu Natasu ....ujedinjeni su jaci!!! :)

A tko se ne bi snašao u zemlji gdje je trava legalna  :buahaha:


zander

Hvala drugar moj.....Video ja to ali za sada mi je interes da budem uz more ...mozda jedan dan u planinama negde....a ne bih se puno zavrzao u planine jer vise volim more i da se brckam....a i pripizdine sa smestajem su takodje zajebane jer u mestima su radnje klopa i sve ostalo....ce da gledamo pocetkom avgusta i polako priprema....a mozda je najbolje krenes i kako gde se snadjes....ima vremena
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Lipanj 02, 2018, 13:13:52
Hvala drugar moj.....Video ja to ali za sada mi je interes da budem uz more ...mozda jedan dan u planinama negde....a ne bih se puno zavrzao u planine jer vise volim more i da se brckam....a i pripizdine sa smestajem su takodje zajebane jer u mestima su radnje klopa i sve ostalo....ce da gledamo pocetkom avgusta i polako priprema....a mozda je najbolje krenes i kako gde se snadjes....ima vremena

Ponesi vreću para.... u hotelima 5 zvjezdica uvijek ima mjesta :smijeh:

fatboy


Mrki

De čovječe briši to odmah..

fatboy

MA ti si spreman!  :thumbup: :thumbup:

P.S. Dobro ti kaže Mrki... :-X

iviccaa

Mrki briši ti...ili kupujem nove čizme. [emoji23][emoji23]

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Napravio sam neku glupost sa nekom karticom pa je savet uvazen i obrisan post. nista nisi propustio, osim moje gluposti nastale od zajebancije, ali sa mogucim tezim posledicama po mene....nis se ne brigaj drugar moj....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: zander  u Lipanj 03, 2018, 20:19:14
Napravio sam neku glupost sa nekom karticom pa je savet uvazen i obrisan post. nista nisi propustio, osim moje gluposti nastale od zajebancije, ali sa mogucim tezim posledicama po mene....nis se ne brigaj drugar moj....
..a zo  :thumbup: ..ja mislio zbog ove kartice koju je Fat stavio s interneta :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Kakvo je obično vrijeme tamo u 9 mjesecu?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

Citat: agolac  u Lipanj 03, 2018, 20:23:10
Kakvo je obično vrijeme tamo u 9 mjesecu?

Bude i do 30...slabo kisa pada ...tako sam nesto gledao ranije
OPENMINDED PEOPLE WANTED