KORZIKA septembar 2018.

Autor zander, Svibanj 14, 2018, 08:27:04

« natrag - naprijed »

zander

Citat: Grba  u Srpanj 27, 2019, 22:04:04
Jebote Čatež, dojdi kod mene spat. To ti je 15km od tam  :beer:
Još se najedeš i napiješ đabe

Hvala drugar...kroz Catez samo prolazim i onda jos 200km do Gorize....ali za kafu je moguce da svratim
OPENMINDED PEOPLE WANTED

pikas

Evo prijatelju, ja planiram sa ženom  na istu destinaciju oko 2.09.s tim da Corsicu mislimo samo proći sa jednim spavanjem a ostatak biti na Sardiniji pa u povratku opet drugom stranom Corsice sa jednim spavanjem...To je to u grubo..

Poslano sa mog H4113 koristeći Tapatalk


Danijel 23

Citat: pikas  u Srpanj 28, 2019, 12:56:26
Evo prijatelju, ja planiram sa ženom  na istu destinaciju oko 2.09.s tim da Corsicu mislimo samo proći sa jednim spavanjem a ostatak biti na Sardiniji pa u povratku opet drugom stranom Corsice sa jednim spavanjem...To je to u grubo..

Poslano sa mog H4113 koristeći Tapatalk
Sardinija  :-* Tamo sam služio NOB. Posjeti uvalu Teluadu!  :thumbup:

Ponti

Citat: Danijel 23  u Srpanj 28, 2019, 15:00:05
Sardinija  :-* Tamo sam služio NOB. Posjeti uvalu Teluadu!  :thumbup:

Najjača vojska na svijetu ... kapitulirali točno u pola rata  :buahaha: :buahaha:

zander

Citat: pikas  u Srpanj 28, 2019, 12:56:26
Evo prijatelju, ja planiram sa ženom  na istu destinaciju oko 2.09.s tim da Corsicu mislimo samo proći sa jednim spavanjem a ostatak biti na Sardiniji pa u povratku opet drugom stranom Corsice sa jednim spavanjem...To je to u grubo..

Poslano sa mog H4113 koristeći Tapatalk

Ha i to je ekstra plan! I ja sam nesto slicno razmisljao po sistemu kad sam vec tu sto da ne odem i na Sardiniju. Ajd mozda detaljlnije narednih dana kad te ne bude mrzelo da pises....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Citat: Ponti  u Srpanj 28, 2019, 16:32:56
Najjača vojska na svijetu ... kapitulirali točno u pola rata  :buahaha: :buahaha:
:belj: