KORZIKA septembar 2018.

Autor zander, Svibanj 14, 2018, 08:27:04

« natrag - naprijed »

zander

Imam plan, zelju i nameru da odem na Korziku u septembru. Sam pocetak pa na dalje nekoliko dana. Ako ima neko ko je zainteresovan za druzbu i jurbu, a jeftiniji efekat istog, slobodno nek mi se javi...

Moguce je i nastavak na Sardiniju par dana....

Ocekujem prijave sa nestrpljenjem i odusevljenjem... :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: zander  u Svibanj 14, 2018, 08:27:04
Imam plan, zelju i nameru da odem na Korziku u septembru. Sam pocetak pa na dalje nekoliko dana. Ako ima neko ko je zainteresovan za druzbu i jurbu, a jeftiniji efekat istog, slobodno nek mi se javi...

Moguce je i nastavak na Sardiniju par dana....

Ocekujem prijave sa nestrpljenjem i odusevljenjem... :)
Evo Jurica (JZ) me zamolio da ga prijavim   :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zander  u Svibanj 14, 2018, 08:27:04
Imam plan, zelju i nameru da odem na Korziku u septembru. Sam pocetak pa na dalje nekoliko dana. Ako ima neko ko je zainteresovan za druzbu i jurbu, a jeftiniji efekat istog, slobodno nek mi se javi...

Moguce je i nastavak na Sardiniju par dana....

Ocekujem prijave sa nestrpljenjem i odusevljenjem... :)

Ako ćeš za 10-tak dana možeš samnom   :smijeh:

agolac

JZ će ti javiti troškove rentacara i vlaka  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

Citat: Ponti  u Svibanj 14, 2018, 08:29:18
Ako ćeš za 10-tak dana možeš samnom   :smijeh:

Sjajno !!!! isplaniracemo !!!!  :thumbup: :thumbup: :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Ne bojim se ja....Tu ce biti Ponti koji ce sve znati kako i sta hahah :buahaha: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

tibertov

Znate li gdje je Bermudski trokut za bmw-je?

Na Korzici

:ebudale:

zander

Hiljade BMW je proslu tuda...na zalost Jozu je zajebao...mozda treba osvestati motor??? :buahaha: :buahaha: :buahaha:


Mozda je to u Bozijim rukama...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Bobi

S Pontijem nikad nisi sam... i kad bi htio

agolac

Citat: zander  u Svibanj 14, 2018, 09:18:59
Hiljade BMW je proslu tuda...na zalost Jozu je zajebao...mozda treba osvestati motor??? :buahaha: :buahaha: :buahaha:


Mozda je to u Bozijim rukama...

Zamisli samo koliko djelova ima uz cestu? :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Najveći objekat na Korzici, gledano iz svemira putem satelita je groblje i otpad BMW-ova [emoji23]
Sad je meni jasno zašto si za vikend vitlao kao manijak po putu, vozeći kao kamikaza, a sve u nadi da ces da stradas pre diferencijala ali džaba, tebe nije pravio Švaba  nego Srbin, ima da nadzivis I ovaj I jos nekoliko sledećih BMW-ova a možda shvatiš poentu života i lepo sebi kupiš nekog Japanca ili kakvu gejšu da uživaš [emoji23][emoji41][emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Bobi

ne moras ni putovat, forum ce ti sam napisat putopis

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

tibertov

To nije skupo, ali je zato skup servis kardana na Korzici :smijeh:

zander

Videcemo kako Jurica prodje....moj je u garanciji pa kom opanci kom obojci!!!! A mozda i izdrzi..GSA je to !
OPENMINDED PEOPLE WANTED