KORZIKA septembar 2018.

Autor zander, Svibanj 14, 2018, 08:27:04

« natrag - naprijed »

tibertov


Ponti

Citat: tibertov  u Svibanj 26, 2018, 21:41:24
Ponti kad ides po drlo?

Prvo ga trebaju popraviti, pa ćemo vidjeti  :)

Saxi

Citat: Ponti  u Svibanj 26, 2018, 23:14:22
Prvo ga trebaju popraviti, pa ćemo vidjeti  :)
A kako je BMW u pitanju, potrajace to vidim [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

sasaa

Citat: zander  u Svibanj 27, 2018, 06:58:21
Sta mi offate temu?  :buahaha:

Jer slabo jebu 🤣🤣🤣


Sent from my iPhone using Tapatalk
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Saxi

Citat: sasaa  u Svibanj 27, 2018, 07:44:39
Jer slabo jebu 🤣🤣🤣


Sent from my iPhone using Tapatalk
Istina živa [emoji23]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zander

Postovano kolegstvo, molim da mi ko zna, iz licnog iskustva, da uputstva za kampovanje sa satorom po Korzici i Sardiniji, tacnije kakva su pravila, sta se moze ocekivati i dobiiti u realnom smislu...

Nije cena kampovanja u pitanju vec zivot ukampu, hrana, kupanje, voda i slicne zivotne stvari...

Imam nikakvo iskustvo ali mozda je vreme i prilika da sa oprobam u toj varijanti putovanja sa potencijalnim planom svaku drugu noc biti u kampu a ostalo u normalnom smestaju

Sa nestrpljenjem ocekujem sve savete ;) i u napred hvala. :thumbup:

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Milanezi

Lave, nije to za tebe. Da si deran pa i ajde, ne treba ti to sada.  Nažulja te kamenčić pa ti razbije san, pa sutradan voziš bezvoljan i umoran.
Plati sobu, vozi i uživaj. I šalji fotke  ;)

agolac

Ništa ne žulja ako imaš dobar madrac. Spavanje u smještaju tamo, kako kaže Jurica minimalo 100€. Kampiranje zakon. Rekao bih da to nije toliko velik otok da ga ne možeš pokriti s rutama iz jednog kampa gdje se utaboriš. Kuhalo na benzin i imaš vrhunske obroke za čas  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Milanezi

Evo bas gledam na bookingu smeštaj, ima ga za 35-40 eura i fino izgleda. Sad pročitah da mu nije bitna cena nego više hoće zbog kamperske atmosfere. Možda računa da će biti i neko žensko čeljade u kampu pa da dele šator  :smijeh:
Ja bih gledao samo da prespavam u sobi i odma' ujutru na motor i povratak pred spavanje, ceo dan vožnja  :moto2:

agolac

Citat: Milanezi  u Svibanj 31, 2018, 23:44:20
Evo bas gledam na bookingu smeštaj, ima ga za 35-40 eura i fino izgleda. Sad pročitah da mu nije bitna cena nego više hoće zbog kamperske atmosfere. Možda računa da će biti i neko žensko čeljade u kampu pa da dele šator  :smijeh:
Ja bih gledao samo da prespavam u sobi i odma' ujutru na motor i povratak pred spavanje, ceo dan vožnja  :moto2:

Pravo odvajanje od civilizacije i spajanje s prirodom, spavanje pod vedrim nebom uz komadić platna između tebe i neba. To krevetanje je kao da si doma. Nije fora  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Meni je šator i spavanje u prirodi fantazija, pod uslovom da ne pada kiša i da se zauzme lepo mesto u hladu i da ima ventilacije a to se sve reši kupovinom kvalitetnijeg komada platna koje traje ihaaaj, a zadovoljstvo koje pruža spavanje pod vedrim nebom je neprocenjivo, čist avanturisticki užitak po meni i nikad nije kasno za njega. A ko je željan komfora, neće žuljati guzicom po celi dan, nego će virtualno uživati uz arkadne igrice i Play Station od kuće [emoji39]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Milanezi

Citat: agolac  u Svibanj 31, 2018, 23:51:46
Pravo odvajanje od civilizacije i spajanje s prirodom, spavanje pod vedrim nebom uz komadić platna između tebe i neba. To krevetanje je kao da si doma. Nije fora  :)
U pravu si, lep je osećaj. Samo nije za svakoga  ;)

agolac

Citat: Milanezi  u Svibanj 31, 2018, 23:57:30
U pravu si, lep je osećaj. Samo nije za svakoga  ;)

Naravno, kao i sve na ovom svijetu  :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

Zahvaljujem na vasim cenjenim mislljenjima...ocekujem i opis vezan za kupatila wc ...o kuvanju ne razmisljam...porucicu sator iz Kine 65E popup uzecu i podmetac za sator oko 7E ostalo sve imam i dusek i jastuk i vrecu...imam i mikrofiber peskir...to bi trebalo da je dosta
Ostrvo nije veliko ali bih radije menjao mesta kampa
OPENMINDED PEOPLE WANTED