KORZIKA septembar 2018.

Autor zander, Svibanj 14, 2018, 08:27:04

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: zander  u Lipanj 01, 2018, 10:16:26
Zahvaljujem na vasim cenjenim mislljenjima...ocekujem i opis vezan za kupatila wc ...o kuvanju ne razmisljam...porucicu sator iz Kine 65E popup uzecu i podmetac za sator oko 7E ostalo sve imam i dusek i jastuk i vrecu...imam i mikrofiber peskir...to bi trebalo da je dosta
Ostrvo nije veliko ali bih radije menjao mesta kampa

Qc nije velik otok .... bastia - ajaccio - bonifacio ti je jedno 300 km ili 6 sati

fatboy

Citat: Ponti  u Lipanj 01, 2018, 11:04:45
Qc nije velik otok .... bastia - ajaccio - bonifacio ti je jedno 300 km ili 6 sati

To dok si vozio kenju. Sad ne bi bilo više od 5:54... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Osy

Citat: zander  u Lipanj 01, 2018, 10:16:26
Zahvaljujem na vasim cenjenim mislljenjima...ocekujem i opis vezan za kupatila wc ...o kuvanju ne razmisljam...porucicu sator iz Kine 65E popup uzecu i podmetac za sator oko 7E ostalo sve imam i dusek i jastuk i vrecu...imam i mikrofiber peskir...to bi trebalo da je dosta
Ostrvo nije veliko ali bih radije menjao mesta kampa
Imam ja šator za tebe, za 3 osobe, ako ufatiš  neku milfaru pa još jednu da vam ne bude tijesno  :thumbup:

zander

Postavicu sliku mog josneporucenog satora...skroz ozbiljna sprava....i podloge za sator
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Stjepko

Oglas:Prodajem malo korišten šator za 3 osobe. Jednom prespavao u njemu. I opremu za kampiranje. Matori mani se ćorava posla.  :vino:

fatboy

Citat: Stjepko  u Lipanj 01, 2018, 15:28:52
Oglas:Prodajem malo korišten šator za 3 osobe. Jednom prespavao u njemu. I opremu za kampiranje. Matori mani se ćorava posla:vino:

Jel to ona varijanta Stjepko, tražit novu krštenicu?  :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Stjepko


zander

Citat: Stjepko  u Lipanj 01, 2018, 15:28:52
Oglas:Prodajem malo korišten šator za 3 osobe. Jednom prespavao u njemu. I opremu za kampiranje. Matori mani se ćorava posla.  :vino:

Slabo sam ja nasao smestaj na Korzici za 30 40 E preko bookinga....70 pa na gore...a idem sam...tj. niko se jos nije prijavio da bi se pridruzio sa svojim motorom....jbga tako je....a bilo bi mnogo lakse i prihvatljivije za finansijski deo....

Videcemo.....
OPENMINDED PEOPLE WANTED


zander

Citat: Ponti  u Lipanj 01, 2018, 11:04:45
Qc nije velik otok .... bastia - ajaccio - bonifacio ti je jedno 300 km ili 6 sati

Ma distance u km  i nisu velike ali putevi nisu brzog tipa vec spakovane krivine boze sacuvaj...tako da nema tu bas mesta za divljanje....ponegde naravno ima , ali je u globalu za sporiju voznju, narocito sredisnji deo ostrva zapadna obala, a po planinama da i ne govorim...preneto iz putopisa Andreja iz Beograda....

A opet Glazar i Goran 69 su imali bazu u jednom mestu i odatle peglali u raznim pravcima....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: zander  u Lipanj 01, 2018, 22:18:55
...preneto iz putopisa Andreja iz Beograda....
..a đe taj čojek  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti



zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 01, 2018, 22:33:33
U Hagu.
..ma da..sumnjiv je on meni bio kad je bio kod mene  :-\  ..točno sam tad vidio da je ratni zločinac  :smijeh:

.. znam da se javljao iz Amer`ke ..pa je onda otišao u Niskozemsku ..slabo se javlja..pa se ja tak mal mal zabrinem za nekoga  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Citat: agolac  u Lipanj 01, 2018, 22:43:53
Koliko velik/težak taj šator kad je spakiran?

60cm oko 4kg
OPENMINDED PEOPLE WANTED