original djelovi strom 650xt 2018

Autor nordkapp, Veljača 06, 2021, 19:24:44

« natrag - naprijed »

nordkapp

Pozdrav ljepotani,

ako koga zanima imam na prodaju više original djelova za gore upisan bajk.
Naime, čovek od koga samo kupio stromiča, promenijo je sve original djelove za druge, nove, pa mi ih dao kad sam ga kupio, tako, da mi sad stoje u ormari.

Ako koga zanima možemo se dogovoriti na zs ili ovdje.

sve je na fotosima.

Paf

     Pa nisu valjda ti zmigavci od Stroma XT 2018 god !   :misli:

nordkapp

Jesu, jer sada imam druge stavljene, odnosno ih je stavio onaj što je menjao dijelove.
Pa ako on mene laže onda ja vas, ali drugih nema.

zubakis

Nebi se stel mešat, al ne znam koliko ti je pametno prodavat original djelove. Jednom kad budes prodava stroma bit ce dobro imat ih.
A i sta se tice zmigavaca. Vodi racuna sta je bivsi vlasnik stavija na motor da te nebi vratilo jednom na tehnickom.

nordkapp

Uzeto na znanje, hvala na prigovoru.
Sve što je drugo stavio, imam upisanu u papire i sve je ispravno.

Videču, ako ide sve onda da , ako za neko vreme neče neču prodavati više.

Black Betty

Ne znam kako je kod vas al kod nas nije kao kod vas,kod nas lipo jebu na tehničkom
Prepostavka je majka zajeba

nordkapp

Ne smiju jebat, ako imaš sve lijepo upisano u homogolizaciju onda mora valjat.
Je pa istina, da je svugdje drugačije.

Paf

  Evo mene bi interesira mozda samo taj lonac,jer je isti ka i moj...tog bi izbuza da grmi...a kad je tehnicki,utaknem svoga ...  :misli:

nordkapp

žao mi je, ali baš prije sat vremena drugar je uzeo sve, tako, da se ništa više ne prodaje, pa ne znam kako sad skinut dole ovu.

Veoma mi je žao, ali tako ide.

nordkapp

Momci ovo više nije na prodaju, uzeo jedan drugar sve, tako, da može admin ovo zaključat.

Paf

            pa zakljucaj ti,imas tu doli ikonu za svoju temu...neka si ti sve proda u komadu,tako je najbolje... pozd.