fuel cleaner

Autor VUCIBATINA, Studeni 27, 2020, 18:37:37

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

I tako u temi fuel cleaner jedino se u naslovu govori o tome :bzvz:
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

Citat: VUCIBATINA  u Prosinac 02, 2020, 09:55:18
I tako u temi fuel cleaner jedino se u naslovu govori o tome :bzvz:
di e to !        :)

zorro

Citat: VUCIBATINA  u Prosinac 02, 2020, 09:55:18
I tako u temi fuel cleaner jedino se u naslovu govori o tome :bzvz:
Ponti i ja smo bili offeri..al što ovaj tvoj sugrađanin radi..to nema veze s offom..to već graniči s budaleštinom  :-\..i to u svakoj temi fula ceo fudbal  :thumbdown: 
:smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Prosinac 02, 2020, 10:38:46
Ponti i ja smo bili offeri..al što ovaj tvoj sugrađanin radi..to nema veze s offom..to već graniči s budaleštinom  :-\..i to u svakoj temi fula ceo fudbal  :thumbdown: 
:smijeh:
aaa bas...pravi si offer...svaku temu pookakis i ugasis...ja sam onner,palim sve....  :kava:

gianni

Citat: fatboy  u Prosinac 01, 2020, 22:41:08
I u nizu si saltao bez kvacila?  :misli:

Nego, Špoki, čitaš li ti ovo?  :-X
Pa u cem je problem, lepse presalta bez kuNplunga u nizu neg u visu...

Btw honda decete zakon

fatboy

Citat: gianni  u Prosinac 02, 2020, 11:31:49
Pa u cem je problem, lepse presalta bez kuNplunga u nizu neg u visu...

Btw honda decete zakon

Budes mi demonstrirao na nekom svom motoru... :thumbup: koji ima normalno mijenjanje brzina...

gianni

Citat: fatboy  u Prosinac 02, 2020, 17:43:07
Budes mi demonstrirao na nekom svom motoru... :thumbup: koji ima normalno mijenjanje brzina...
no problemo ;)
saltanje bez kupluNga je normalna stvar (osim u prvu), cudi me da ti to ne znas :misli:


fatboy

Citat: gianni  u Prosinac 02, 2020, 18:16:34
no problemo ;)
saltanje bez kupluNga je normalna stvar (osim u prvu), cudi me da ti to ne znas :misli:

S motorom u visu mi je normalno, ali u nizu ne znam...nisam nikad probao niti mi je itko objasnio kako...
Sa autom to mogu i gore i dole... :thumbup:

Paf

Citat: fatboy  u Prosinac 02, 2020, 20:14:26
S motorom u visu mi je normalno, ali u nizu ne znam...nisam nikad probao niti mi je itko objasnio kako...
Sa autom to mogu i gore i dole... :thumbup:
To nije zdravo,ostecuje se mjenjac,ali za prvu ruku ako zatriba,mora se i tako, paa neces ostati negdi na brdu,jer ti pukne sajla kvacila...nece mu nista biti za na kratko,a i mos voziti u cetvrtoj,nemoras ni saltati...to je vise za one jurilice,kad se ostro vozi,oni mogu saltati bez kvacila,ili endura,oni sumski motori... ,ko se s tim opterecuje,neka kupi automatika...  :)

gianni

Valjda ce se javiti koji hard enduraš po pitanju mijenjanja bez kuplunga :smijeh:


zorro

Citat: gianni  u Prosinac 02, 2020, 21:05:20
Valjda ce se javiti koji hard enduraš po pitanju mijenjanja bez kuplunga :smijeh:
Nisam hard..al šaltam i u nižu i u višu (bez kvačila) kad god moram..a na težem terenu i još na stoječki često se "mora"
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

I koristiš najviše 1 i 2 brzinu

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: gianni  u Prosinac 02, 2020, 21:05:20
Valjda ce se javiti koji hard enduraš po pitanju mijenjanja bez kuplunga :smijeh:
Kako si znao ko ce se javiti odma  :misli: