Highway pegs

Autor Paf, Rujan 30, 2020, 22:31:48

« natrag - naprijed »

Suki

Ti znaš da na te nosače paše samo jedan model kofera?!
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Listopad 01, 2020, 11:52:06
Ti znaš da na te nosače paše samo jedan model kofera?!
Es ti kad čuo za improvizaciju..pa PAF je auto majstor..ak je mogao na BMW M3 staviti felge od fiće..kao da je problem sa specijalnim alatima pričvrstiti bilo koji kofer na bilo koji nosač  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tonciv666

Iman mu ja kufere ako mu bude tribalo..

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: tonciv666  u Listopad 01, 2020, 12:12:59
Iman mu ja kufere ako mu bude tribalo..

Po novom nemoš u tržnici ništa oglašavati dok nemaš somaru postova ..tak da..polet malo  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tonciv666

Citat: zorro  u Listopad 01, 2020, 12:28:59
Po novom nemoš u tržnici ništa oglašavati dok nemaš somaru postova ..tak da..polet malo  :)
[emoji23][emoji23]



Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk


Paf


 

Suky...nisi u pravu,ima 3-4 vrste kufera,bia sam u Piccila u Splitu...Baaahahagfahahah...mislia sam da nesto znas... blablaaaa...  :belj:

Paf

Citat: zorro  u Listopad 01, 2020, 12:06:50
Es ti kad čuo za improvizaciju..pa PAF je auto majstor..ak je mogao na BMW M3 staviti felge od fiće..kao da je problem sa specijalnim alatima pričvrstiti bilo koji kofer na bilo koji nosač  :)


Zorro...u pravu si...Improvizacija je super stvar,ako se snalazis kad e potrebno... i tebi...Blalalablaaaa...eto.  :smajser:

Suki

 :smijeh: evo ga, blizanac se probudio :smijeh:...da vidimo do kad će ovaj put izdržat :buahaha:..buaghahgaaauaa
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: Paf  u Listopad 01, 2020, 16:00:36
 

Suky...nisi u pravu,ima 3-4 vrste kufera,bia sam u Piccila u Splitu...Baaahahagfahahah...mislia sam da nesto znas... blablaaaa...  :belj:
...nema Piccila pojma :bzvz: ...naviko ze na tanak led  :ebudale: buahghgzuaaa :smajser:

:buahaha:
:moto2:

098 9232180

Grba

098 737 604

Osy

Citat: Suki  u Listopad 01, 2020, 18:32:30
:smijeh: evo ga, blizanac se probudio :smijeh:...da vidimo do kad će ovaj put izdržat :buahaha:..buaghahgaaauaa
:ooda: :buahaha: Vucibatina,.sretan, za popizdit buaghahajsfakafahada

Paf

Kakve veze ima Vucibatina...nemorete vi mene naljutit,kolko ja mogu flegmirati...briiiige mene,poomaloo...  :tongue: ,eto van.,e.

Paf

 Sad citam da je Highway pegs zabranjen u Njemackoj,..,pa mozda i drugdje onda...kako to,je to istina,koja glupost ako je tocno,jasno mi je ovo za gromoglasne auspuhe,da znaju mjeriti decibele,ali sta smetaju ove nogare,pa to je dobra stvar...  :misli:

beli

 :misli: možda asocira na 'Highway hands' ? ...  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Citat: Paf  u Listopad 13, 2020, 22:14:51
Sad citam da je Highway pegs zabranjen u Njemackoj,..,ali sta smetaju ove nogare,pa to je dobra stvar...  :misli:
aj razmisli još jednom  :kava:
..i "turska cigla" na papučici gasa je super stvar..pogotovo za turčine koji se vrču iz NJemačke na godišnji i voze po 2 000 km..pa šta..nek odmori čojek malo nogu
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: