Renthal H971 Fat handlebar 28>22 mm

Autor agolac, Rujan 14, 2018, 20:43:22

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 14, 2018, 21:55:10
Ima li neka fora s tih 28 mm ili je to samo dizajn, izgled?
Ima, pitaj Glazara, Belog, Ćosu, Osija.... kakav im je volan...promjer i oblik.  :belj:
Dobro je, ne srami se,  samo se opusti i nastavi!  :-*

Patak

Citat: agolac  u Rujan 14, 2018, 21:55:10
Ima li neka fora s tih 28 mm ili je to samo dizajn, izgled?

Ima fora i to jako dobra...jer se volan pri padu savija u dijelu vilica :samaranje:

ProTaper je prvi izmislio 28mm i to u sredini te na krajevima 10-12cm je 22mm (za gumene ručke) puno čvršći volan i ne savija se ko obični te nema potrebe pa poprečnom prečkom.

Patak

Citat: agolac  u Rujan 14, 2018, 21:49:52
Ovaj Renthal je iz kine. Iskreno, nekako mi se čini da ih Renthal izrađuje u kini pa netko preselio seriju na sebe i prodaje u pol cijene...

Sve znam...hebena kina nadam se da kvaliteta prati marku (čisto sumljam)... al ak si za, meni treba za svaki slučaj "back up" jel ovaj moj trw je touring volan

zorro

Citat: Patak  u Rujan 14, 2018, 22:02:53
Ima fora i to jako dobra...jer se volan pri padu savija u dijelu vilica :samaranje:

ProTaper je prvi izmislio 28mm i to u sredini te na krajevima 10-12cm je 22mm (za gumene ručke) puno čvršći volan i ne savija se ko obični te nema potrebe pa poprečnom prečkom.
..samo PRAVI motori imaju tvorničku ugradnju takvog..kao npr Pegaso Factory  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Rujan 14, 2018, 22:17:08
..samo PRAVI motori imaju tvorničku ugradnju takvog..kao npr Pegaso Factory  :-*

Da, da taj factory ima odličan volan :thumbup:!

Supermoto i enduro ipak imaju nešto zajedničko :ooda: volan :smijeh:

Mrki

Citat: Patak  u Rujan 14, 2018, 21:19:01
Pa to je enduro volan :smijeh: neću ni pitati što radi na stromu :buahaha:
Pa Strom je u klasi "putni enduro" :)

Dadi

imam jedan volan ravni ,stoji mi ako se ko želi usrećiti
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

agolac

Citat: Patak  u Rujan 14, 2018, 22:06:16
Sve znam...hebena kina nadam se da kvaliteta prati marku (čisto sumljam)... al ak si za, meni treba za svaki slučaj "back up" jel ovaj moj trw je touring volan

Ovako nešto za backup?

https://www.xlmoto.eu/snell-handlebars-c12-286mm-fat-highbar#?p
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain