BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Ak ima to je sitnica!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Danijel 23

Citat: Danijel 23  u Srpanj 27, 2017, 23:59:15
Ak ima to je sitnica!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
..

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Mrki

Citat: Danijel 23  u Srpanj 27, 2017, 23:26:44
Ipak je to kvalteta još iz II. sv. rata...

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
:smijeh: ;D

Osy

Citat: agolac  u Srpanj 27, 2017, 23:50:04
JZ, hoće li i tvoj novi imati ovaj problem?  :smijeh:
Već je promijenjeno... Joj, samo kad ga izveze da se opet nešto ne dogodi kao sa onim vodenjakom.Imam osjećaj da će ga onda dotjerat na Riječki korzo i demonstrativno zapalit :buahaha:

Suki

Citat: Osy  u Srpanj 28, 2017, 07:33:09
Već je promijenjeno... Joj, samo kad ga izveze da se opet nešto ne dogodi kao sa onim vodenjakom.Imam osjećaj da će ga onda dotjerat na Riječki korzo i demonstrativno zapalit :buahaha:
...vidi sa Zaretom ili Tibijemm za dvorište :)...lako se dogovorite oćete ga zapalit ili ne :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

JZ

Citat: agolac  u Srpanj 27, 2017, 23:50:04
JZ, hoće li i tvoj novi imati ovaj problem?  :smijeh:

Ma to je stara prica...ima na fejsu I na forumu o tome dosta... To se sluzbeno zove ''Stanchion Separation issue''

Ne znam dali je zabiljezen iti jedan slucaj u europi...to je sve krenulo iz juzne afrike...di je rulja isla na hard core enduro....ali posto bmw reklamira svoj motor kao takav odlucio je svih 168,000  modela 1200 GS & GSA koji su proizvedeni od 2013 do 2017 pozvati u salon napraviti extra hvatiste...

Ove slike sto gledate da je vilica odvojena,to je  nakon neke  nesrece. Nije zabiljezeno da se je vilica odvojila sama od sebe....ali je ustanovljeno da se to ne bi smijelo desavati tako olako I da bi se vilica trebala iskriviti a ne iscupati iz lezista...


Uglavnom...Jednom BMW uvijek BMW..... :)
Kupujem polovnu kacigu

tibertov

Ma kaj slušaš provokatore...Bmw je najbolji  :thumbup:

JZ

Citat: tibertov  u Srpanj 28, 2017, 08:26:33
Ma kaj slušaš provokatore...Bmw je najbolji  :thumbup:


Ma ja volim mucka djubra I prvokatore... :thumbup:

BMW je najbolji je za voziti sto se tice ciklistike.....onaj stari I ne bas...ali ovaj LC...mmmmmm

A kvaliteta....e to je drugi padez....dao bi im kredi mali, jer su u 4 godine proizvli 168,000 GS-A 1200...ali opet nije opravdanje...pogotovo sto su zajebali onaj model 2013 (prvi model LC ) ..tu je bio problem,radilica,bregasta,vilice,mijenjac....

U 2014 su zamijenili radilicu (GSA nije imao problema sa rdilicom jer je izasao 2014 ) malo je mijenjac bolji,ali ostale su ostala sranja...
premda je BMW rekao da ce zamijeniti upitne dijelove bilo kada bez obzira na garanciju...

U 2017 su to sve popravili...cak modeli koji su izasli nakon 10mj 2016 su OK...Provijerio..vozio sam I GS I GSA ....

Tako da polovne modele ne kupujte...pogotovo onaj model 2013,kojega sam ja imao...
Kupujem polovnu kacigu

Ponti

Citat: tibertov  u Srpanj 28, 2017, 08:26:33
Ma kaj slušaš provokatore...Bmw je najbolji  :thumbup:

Zašto je najbolji?
Kada bi me uvjerili u to, kupio bih ga 100%.


JZ

Citat: Ponti  u Srpanj 28, 2017, 08:45:50
Zašto je najbolji?
Kada bi me uvjerili u to, kupio bih ga 100%.

To je sve individualno....neko voli burek,neko cevape...burek je 12kn..najdes se kao od cevapa...cevapi su 35kn...mos pojest 3 bureka...na kraju price sve se to pretvori u govno... :)
Kupujem polovnu kacigu

Ponti

Citat: JZ  u Srpanj 28, 2017, 08:44:03

Ma ja volim mucka djubra I prvokatore... :thumbup:

BMW je najbolji je za voziti sto se tice ciklistike.....onaj stari I ne bas...ali ovaj LC...mmmmmm

A kvaliteta....e to je drugi padez....dao bi im kredi mali, jer su u 4 godine proizvli 168,000 GS-A 1200...ali opet nije opravdanje...pogotovo sto su zajebali onaj model 2013 (prvi model LC ) ..tu je bio problem,radilica,bregasta,vilice,mijenjac....

U 2014 su zamijenili radilicu (GSA nije imao problema sa rdilicom jer je izasao 2014 ) malo je mijenjac bolji,ali ostale su ostala sranja...
premda je BMW rekao da ce zamijeniti upitne dijelove bilo kada bez obzira na garanciju...

U 2017 su to sve popravili...cak modeli koji su izasli nakon 10mj 2016 su OK...Provijerio..vozio sam I GS I GSA ....

Tako da polovne modele ne kupujte...pogotovo onaj model 2013,kojega sam ja imao...

Znači novi .... 20 iljada eura.
Ne dolazi u obzir tolke pare dati za motor. Meni je muka i auto kupiti za te novce, jer eto moj zadnji auto sam baš toliko platio prije 9 godina i sada imam nešto manje od 90 tkm na njemu. Kao nov je.... doduše malo je izgrecan izvana, Vještica zapne koji puta tu i tamo.

JZ

20 iljada ili 15 ili 10.....

Kupis ono sto zelis...nema smisla ni kupovati motor...ali ako ti je to strast I zelis...I imas love...onda kupi sa srcem.. a ne sa kobrom u dzepu...10 iljada gore dole...nece ti pomoci u zivotu bas...naravno ako ih imas...treba se pokriti koliko mozes...

e da I novi GS je 125tis kn....sad je na tebi sta zelis nakrcati na njega...
Kupujem polovnu kacigu

Ponti

Citat: JZ  u Srpanj 28, 2017, 08:51:16
To je sve individualno....neko voli burek,neko cevape...burek je 12kn..najdes se kao od cevapa...cevapi su 35kn...mos pojest 3 bureka...na kraju price sve se to pretvori u govno... :)


HAhaha, super i slikovito objašnjeno ....... pogotovo govno  :buahaha: :buahaha:

Suki

Citat: JZ  u Srpanj 28, 2017, 08:51:16
To je sve individualno....neko voli burek,neko cevape...burek je 12kn..najdes se kao od cevapa...cevapi su 35kn...mos pojest 3 bureka...na kraju price sve se to pretvori u govno... :)
:smijeh: :smijeh: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Stjepko

Odlično objašnjenje Jurica