15.10. (Nedjelja) - “muški” đir prema moru

Autor Ćoso, Listopad 14, 2017, 15:43:12

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: Danijel 23  u Listopad 15, 2017, 19:57:12
Šalu na stranu....izvrsno si to izveo, bitno je da nema posljedica!  :thumbup:
Gle, i jesam.
Sranje je moglo biti odnikud (prčkao sam po kamerici i iznenadio me zavoj)

Danijel 23

Citat: Ćoso  u Listopad 15, 2017, 21:50:57
Gle, i jesam.
Sranje je moglo biti odnikud (prčkao sam po kamerici i iznenadio me zavoj)
Sumce ti tvoje...a želiš upiknu GS sa onim novim displejom! Kaj buš onda Grbi radio društvo?

Ćoso


Ponti

Citat: Ćoso  u Listopad 15, 2017, 21:50:57
Gle, i jesam.
Sranje je moglo biti odnikud (prčkao sam po kamerici i iznenadio me zavoj)

Dobro da nije bilo ništa  :gimme5:

ALI:


https://www.youtube.com/watch?v=TWzq964mQCo

Saxi

Ćoso, sve je dobro kad se dobro svrši 🤣🤣🤣 Direktore nenadjebiv si [emoji6]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ćoso

Napravio sam neki video...

Kako i s kojim SW staviti (u podlogu skupa sa postojećim zvukom (zeznuo sam jer sam maknuo vanjski mikrofon i sada se jako čuje vjetar) moju muzičku podlogu?


zorro

Citat: Ćoso  u Listopad 17, 2017, 06:46:08
Napravio sam neki video...

Kako i s kojim SW staviti (u podlogu skupa sa postojećim zvukom (zeznuo sam jer sam maknuo vanjski mikrofon i sada se jako čuje vjetar) moju muzičku podlogu?


..a nisi snimio izletanje  :)
..BTW..super vozite..onak..oprezno i sigurno a opet muški  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Listopad 17, 2017, 07:59:21
..a nisi snimio izletanje  :)
..BTW..super vozite..onak..oprezno i sigurno a opet muški  :thumbup:
Ma da, to je šteta za zavoj (taman sam bio zamijenio bateriju i nisam uključio kameru (tada sam je u biti i namjeravao uključiti [emoji33])).
Ma glupa pogreška (dekoncentracija doslovno par sekundi) koja je mogla biti skupa.
Vozimo se već jedno vrijeme zajedno i imamo povjerenje međusobno...Lijep dan, dobra ekipa, krasna vožnjica

gogs

Citat: zorro  u Listopad 17, 2017, 07:59:21

..BTW..super vozite..onak..oprezno i sigurno a opet muški  :thumbup:

Ha, da. Ni sam to nebi bolje opisao  :thumbup:

Mada je i stara riječka bila dosta zajebana, magla se taman digla i zavoji koji su bili u hladu su skroz mokri i još ima lišća. Predivan osjećaj  :)

Mrzim biti nesiguran i prkositi zakonima fizike. Par puta su nam lole na magistrali dolazile u suprotnim smjerovima na nekim R-ovima takvom brzinom da bi se sav stresao od straha....brrr

Brate, bolje pomalo pa dugo.

fatboy

Citat: gogs  u Listopad 17, 2017, 09:00:39
Ha, da. Ni sam to nebi bolje opisao  :thumbup:

Mada je i stara riječka bila dosta zajebana, magla se taman digla i zavoji koji su bili u hladu su skroz mokri i još ima lišća. Predivan osijećaj  :)

Mrzim biti nesiguran i prkositi zakonima fizike. Par puta su nam lole na magistrali dolazile u suprotnim smjerovima na nekim R-ovima takvom brzinom da bi se sav stresao od straha....brrr

Brate, bolje pomalo pa dugo.

Kak su poogledi različiti...tamo na negdje 10:40 ste obilazili neku kolonu i sasvim lijepo napadali, a auti dolaze u susret...ja bih tu opako zaostao...čak i da imam jači motor, fali nešto između mene i sjedala za takve stvari... :shhh:

gogs

Citat: fatboy  u Listopad 17, 2017, 09:09:56
Kak su poogledi različiti...tamo na negdje 10:40 ste obilazili neku kolonu i sasvim lijepo napadali, a auti dolaze u susret...ja bih tu opako zaostao...čak i da imam jači motor, fali nešto između mene i sjedala za takve stvari... :shhh:

Ma nebi, cesta D1 je brza i široka. Tak da uvijek ima mjesta u sredini za provući se ako je baš frka. Osim baš ako ti šleper ne naiđe u zavoju

zorro

Citat: fatboy  u Listopad 17, 2017, 09:09:56
Kak su poogledi različiti...tamo na negdje 10:40 ste obilazili neku kolonu i sasvim lijepo napadali, a auti dolaze u susret...ja bih tu opako zaostao...čak i da imam jači motor, fali nešto između mene i sjedala za takve stvari... :shhh:
..tebi onda fali ona zadnja riječ  :) ..točnije..ti voziš samo oprezno i sigurno  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Jbg, stvar pogleda...muški nekome, ponekad može značit kurčenje drugome, ili pak izgovor zato što nema muda za isto... :gimme5:

Ja samo znam iz ove gomile kilometara sa autima i mikro kilometara sa motorom, da jedan konstantni tempo, puno više znači za prosjek brzine i vrijeme dolaska nego velika odstupanja u brzini. Moj prvi đir sa onim frendom što ima GSA ( i prodaje ga  ;) ) je rijetko bilo dalje od 100-110 na sat, a došli smo puno prije neke dionice, nego kad sam išao u drugoj kombinaciji i nerijetko išli do 140, ali svakih toliko kočili i išli na 60 iz kojekakvih razloga (sigurnosnih ili glupih   :shhh: )...

Ćoso

Sve je bilo pod kontrolom (drugačije je kada si "za volanom", a drugačije kada si suvozač/(UN)promatrač)

fatboy

Ne sumnjam ja u kontrolu vašu...sumnjam u svoju, pa sam ziheraš ponekad više nego bih ja htio ili bi se to od tetoviranog bikera očekivalo... :smijeh:  :thumbup: