Nosac mobitela

Autor Paf, Ožujak 05, 2021, 12:32:16

« natrag - naprijed »

zubakis

Citat: gogs  u Ožujak 06, 2021, 10:03:36
Ovaj šta Ćoso kaže je zaista odličan  [emoji106] 
(mada, kad smo se penjali na Zavižan ispao mi je mob pa mi je malo poljuljano povjerenje....OK, makadam malo jači al svejedno). Ali za praktičnost čista petica.


Pasat će ti garant al na onu tanju cijev.
Mada je meni na stromu deblja cijev nosača pa sam morao malo modificirat....tako da se da riješiti u oba slučaja. Bušilica i par jačih šarafa rade čuda.  :-\
Da si osta samnom pit u hotelu ne bi ti se to desilo [emoji1787][emoji1787]. Svaka škola se placa...[emoji41]

gogs

Citat: zubakis  u Ožujak 06, 2021, 11:54:30
Da si osta samnom pit u hotelu ne bi ti se to desilo [emoji1787][emoji1787]. Svaka škola se placa...[emoji41]

Drugi puta ću tako. A ne pentrat se po planinama.  :wind:

...mlad sam, naučit ću.  :)

zorro

Citat: gogs  u Ožujak 06, 2021, 10:03:36
Ovaj šta Ćoso kaže je zaista odličan  :thumbup: 
(mada, kad smo se penjali na Zavižan ispao mi je mob pa mi je malo poljuljano povjerenje....OK, makadam malo jači al svejedno). Ali za praktičnost čista petica.

Ispao mobitel iz nosača, a vi i dalje preporučujete  :-\  :smijeh:
Jes da izgleda onak fensi  :-* ..baš za GS-ovce..al čim sam vidio na videu kakav ima prihvat  :bzvz: ne ulijeva povjerenje niti malo..no..svak zna svoje  :thumbup:

Citat: munja  u Ožujak 06, 2021, 09:56:37
Naruči mi tu gumu
imam kojće  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

Citat: zorro  u Ožujak 06, 2021, 16:29:50
Ispao mobitel iz nosača, a vi i dalje preporučujete  :-\  :smijeh:
Jes da izgleda onak fensi  :-* ..baš za GS-ovce..al čim sam vidio na videu kakav ima prihvat  :bzvz: ne ulijeva povjerenje niti malo..no..svak zna svoje  [emoji106]
imam kojće  ;)
Svejedno te nevolim

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


gogs

Citat: zorro  u Ožujak 06, 2021, 16:29:50
Ispao mobitel iz nosača, a vi i dalje preporučujete  :-\  :smijeh:

E al je bio baš grub makadam. A i ona polugica dole se može pritegnuti pa jače stisne....to ću ja sad recimo napraviti  :)


...i opet nema boljeg   :tongue:  Imam ja stabilniji aluminijski al treba 15 minuta da staviš mob i isto toliko da skineš. A da ne govorim o cvrckanju kad je prazan. Živce mi je ispio

Mrki

A da držite mobitel u džepu gdje mu je i mjesto :)

gianni

Citat: Mrki  u Ožujak 06, 2021, 18:44:49
A da držite mobitel u džepu gdje mu je i mjesto :)
Bas tako :thumbup:
U sumu se ne nose drva, ni ne gledaju se mobiteli u voznji :smijeh:
A kojim to putem prema Zavizanu ima grubog makadama :misli:....spusteni benvej 3 coupe sam vozio gore :)


Paf

          Nego... mogu li ja vas prekinuti...Prodano je...  :misli:

zubakis

Citat: gianni  u Ožujak 06, 2021, 19:08:49
Bas tako [emoji106]
U sumu se ne nose drva, ni ne gledaju se mobiteli u voznji :smijeh:
A kojim to putem prema Zavizanu ima grubog makadama :misli:....spusteni benvej 3 coupe sam vozio gore :)
Kad je Gogs bija, vecer prije je padala ogromna kiša koja je unistila put. Od velike kiše na putu je zapela Lada Niva pa su je velikim traktorom šlepali te dodatno razrovali put. A da ne govorim da je baš to jutro stigla šumarija i vukla debla po toj istoj cesti. Eto.

zubakis

Citat: Paf  u Ožujak 06, 2021, 19:24:27
          Nego... mogu li ja vas prekinuti...Prodano je...  :misli:
Ne prekidaj u motu smo.

Suki

...torbica taman veličine moba, na RAM montu, folija s torbice skinuta radi manjeg odsjaja i mogučnosti touch-a, napravljen krović, šilt, radi zaštite od sunca :) ;)



:moto2:

098 9232180

Paf

           Pa taj nosac je isti ka i moj,samo ima krovic...nego,ako si skinuo foliju,sta drzi mob da ne izleti...il je u onom rubu okolo...  :misli:

gianni

Sumnjiva mi je ta prica :smijeh:
Pa gore voze i autobusi ;D....dalje preko Lomske dulibe prema Mrkvištu je isto top makadam ;)
Pafe, ne sekiraj se, pa prodao si i imas solde  ;D

zubakis

Citat: Suki  u Ožujak 06, 2021, 19:28:27
...torbica taman veličine moba, na RAM montu, folija s torbice skinuta radi manjeg odsjaja i mogučnosti touch-a, napravljen krović, šilt, radi zaštite od sunca :) ;)



Suki šta je ovo kucica za pticice ? [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Paf

Citat: gianni  u Ožujak 06, 2021, 19:32:30
Sumnjiva mi je ta prica :smijeh:
Pa gore voze i autobusi ;D....dalje preko Lomske dulibe prema Mrkvištu je isto top makadam ;)
Pafe, ne sekiraj se, pa prodao si i imas solde  ;D
nees ti sholdi...taman za kaffu-slag...al ok,i tako je visak,al ako ti treba,iman ja jos jedan...  :)