“Reprogramiranje” ključeva za kofere

Autor Ćoso, Rujan 04, 2020, 18:19:07

« natrag - naprijed »

Ćoso

Danas sam odnio svoj Givi Top Case u http://www.bravevjestica.hr/ i čovjek mi je bravu podesio tako da je mogu otključavati s BMW ključem (pretpostavljam da može i sve druge). Sada sve imam na jedan ključ (i bočne i top case)

Pa ako netko treba, eto informacije [emoji6]


fatboy


iviccaa

Ti si poznat lightweight putnik, ušteda težine jednog ključa čini razliku....

[emoji23][emoji23]

zander

To je interesantno :thumbup: ....meni su rekli da moja Kappa ne podrzava bmw kljuc :misli:....provericu ;)
Super ako moze od tada se nisam bavio....

P.S. Originalni bmw kljuc je osetljiv i nije mnogo jak...predlazem da napravis jos jedan kljuc cisto mehanickog tipa za kofere i sic, a original drzi u dzepu ili negde samo za paljenje....ja imam tu varijantu  :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Bitno je da ti fizički ključ uđe u ključancu. A onda ak se očeš igrati sa listićima pripašeš ih kljuću. To je normalo u BMW kada kupiš SIROVE brave i kofer. Dobiš punu vrećicu lističa i sam si slažeš brav prema kljuću. A piece of kremšnita.

Ćoso

1) Čovjek prepravlja bravicu da stane bmw ključ (inače ne ide bmw ključ bez njegove intervencije)
2) Naravno da sam napravio "čvrsti" ključ s kojim otvaram kofere i slično

zorro

Citat: Ćoso  u Rujan 04, 2020, 21:17:53
1) Čovjek prepravlja bravicu da stane bmw ključ (inače ne ide bmw ključ bez njegove intervencije)
2) Naravno da sam napravio "čvrsti" ključ s kojim otvaram kofere i slično
Koja je onda razlika u tom sto si napravio i onom original od kofera..i sad ces koristiti 2 kao do sad
Jedan za paljenje motora..drugi za kofer
Koj tu lud [emoji2957]

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Citat: beli  u Rujan 04, 2020, 22:00:41
ne pali motor ključem ...
A za sto onda sluzi taj original ?

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

beli

diže siceve s njim, šarafa po nosaču navigacije ... ne znam jel vadi ono žuto iz ušiju  ?   ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Citat: beli  u Rujan 04, 2020, 22:10:13
diže siceve s njim, šarafa po nosaču navigacije ... ne znam jel vadi ono žuto iz ušiju  ?   ;)
Ha dobro..kako god..opet onda mora nosit taj original za sve to do sad..i onaj drugi koji je napravio za otvarat kofere..i ciscenje usiju [emoji28]
Mogao je usi cistit i sa onim originalnim od kofera [emoji3060]

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

beli

 :smijeh:  :) ... znam, i meni je komplicirano to sve pratiti ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: zorro  u Rujan 04, 2020, 21:51:57
Koja je onda razlika u tom sto si napravio i onom original od kofera..i sad ces koristiti 2 kao do sad
Jedan za paljenje motora..drugi za kofer
Koj tu lud [emoji2957]

Poslano prek one stvari
Bočni koferi, sic, nosač navigacije na bmw-u se otvaraju istim ključem. Originalni ključ (onaj preklopni elektronski (na slici)) mi se čini osjetljiv i napravio sam si "normalni" ključ za dnevno korištenje (imao sam prije godinu dana neispravno kodirane bravice na bočnim koferima i ključ je znao zapeti, pa sam tada izradio jedan ekstra). Uz taj sam imao i posebni ključ za Givi koji više sada ne trebam.

Ponti


zorro

Citat: Ćoso  u Rujan 05, 2020, 06:48:01
Bočni koferi, sic, nosač navigacije na bmw-u se otvaraju istim ključem. Originalni ključ (onaj preklopni elektronski (na slici)) mi se čini osjetljiv i napravio sam si "normalni" ključ za dnevno korištenje (imao sam prije godinu dana neispravno kodirane bravice na bočnim koferima i ključ je znao zapeti, pa sam tada izradio jedan ekstra). Uz taj sam imao i posebni ključ za Givi koji više sada ne trebam.
Dok je tebe stari zanati nece propast [emoji16]
..eeee..da si bar osto na Stromu..nebi ni "doktor" nikad propo [emoji28]

Poslano prek one stvari
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: