V-Strom 650 L2-L7 [2012-2017]

Autor Mrki, Siječanj 19, 2018, 19:39:22

« natrag - naprijed »

keko

Citat: Milanezi  u Siječanj 31, 2018, 00:07:35
Nisam video da ima neka tema o fotkama stromova, a pošto je ova o mom modelu, staviću ovde, neće da smeta.

Pred Novu godinu stigne mi email sa foruma iz Britanije na koji sam se davno učlanio, da se rade kalendari pa da pošaljem neku fotku ako imam od mog stromića. Pošaljem 3-4 komada i oni izaberu 2 za kalendar :)
Ovaj novi model, što mu Saxi tepa ružno pače završi na naslovnici, a onaj stari za mesec septembar, hehe





Eto, malo da se pofalim  :P
Čestitam majstore   :thumbup:  :bravo:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Mrki

Odlične fotke a i što su završile na kalendaru [emoji106]

Bagy

mob: 095/573-6874

fatboy


Milanezi

Hvala ljudi  :thumbup:

@Saxi
Jel te nije sramota da mi svako malo pljuješ po motoru, te ružno pače, te nije ni za kukuruz, te nije enduro.....pa imaš li ti duše, bar malo???
Znam da nemaš, to je bilo više retoričko pitanje   :) :finger:
Ljudi bre izabrali da bude na naslovnici, a ti ga pljuješ....mislim i nisu neki ljudi, nego Englezi :smijeh:








Saxi

Volim i ja tebe Miki [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zander

Citat: Milanezi  u Siječanj 31, 2018, 13:26:01
Hvala ljudi  :thumbup:

@Saxi
Jel te nije sramota da mi svako malo pljuješ po motoru, te ružno pače, te nije ni za kukuruz, te nije enduro.....pa imaš li ti duše, bar malo???
Znam da nemaš, to je bilo više retoričko pitanje   :) :finger:
Ljudi bre izabrali da bude na naslovnici, a ti ga pljuješ....mislim i nisu neki ljudi, nego Englezi :smijeh:

Miki, moras ga razumeti...on vozi kenju i ljubomoran je na tebe :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy


Saxi

Citat: zander  u Siječanj 31, 2018, 15:47:01
Miki, moras ga razumeti...on vozi kenju i ljubomoran je na tebe :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
Jes vala, moj je kenja, a njegov manje lepa kenja [emoji14]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zander

Pa covece vidis kako ide bre!!!! Bolje od tvoje cini se.... :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Grba

Kad smo kod kalendara...Ima neko kalendar neznam točno iz koje godine ali posle 2011. svakako di je moj strom?
Slika je iz Amerike s puta oko svijeta. Treba mi da si stavim na zid kad već motor nisam mogo konzervirat i stavit u
dnevni boravak  :huh:
098 737 604

zorro

Možda čak i imam..moram pogledat..podsjeti me za par dana  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare


Igi_Zg

Pitanje za vlasnike ovog modela...jel ima neki aftermarket spoiler koji mogu staviti na original vizir? Preko 100 kmh mi počinje vjetar poprilično udarati  u kacigu,pa bi to probao malo prigušiti a da ne mjenjam cijeli vizir.

Lavandić

Citat: Igi_Zg  u Veljača 06, 2018, 23:11:59
Pitanje za vlasnike ovog modela...jel ima neki aftermarket spoiler koji mogu staviti na original vizir? Preko 100 kmh mi počinje vjetar poprilično udarati  u kacigu,pa bi to probao malo prigušiti a da ne mjenjam cijeli vizir.
Jedino MRA nabaviti ili napraviti nadogradnju sa Kappa Airstream, ima i Givi isti takav.
Možeš originalni podignut na gornju rupu, nemoj se zajebati pa kupiti Puig.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk