Ožujsko covidanje

Autor Grba, Ožujak 25, 2021, 09:37:51

« natrag - naprijed »

Grba

Ulje 15 50 peri deri u pol cijene
098 737 604

Grba

Predzadnja stanica Skadar
098 737 604

Grba

098 737 604

Grba

098 737 604

zorro

el smijete vikat po cesti.. ćifća none  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Branac

Citat: Grba  u Ožujak 25, 2021, 09:40:23
Palim makinu a žena viče:
- ljubavi,riknula septička!
- to draga,u dreku su nofci !
Problem rješen
ovo crno u donjem lijevom uglu nisam ja radio već neki amater   ... al' dobro, teška su vremena i nema se  :) Inače, nosač je super, ali brate ljuljačka  :'(

Paf

          Sve sam prelista i super...bravo...glavno da je sve OK.i da sve prodje kako treba...samo kako vi to organizirate...,odjednom se pise odosmo mi...ovaj je bio sad ne ide,mi odosmo...a nigdje koji dan prije kakvog upita...bili jos ko isao ili ako moze ko di se prikljuciti...valjda zato sluzi Forum isto...ako je to bilo.,onda soory... jos jednom svaka vam cast,zivili ...    :vino:

zorro

Citat: Paf  u Ožujak 29, 2021, 20:46:54
...a nigdje koji dan prije kakvog upita...bili jos ko isao ili ako moze ko di se prikljuciti...valjda zato sluzi Forum isto...
ma ja ba  :bzvz:..sam bi im još trebalo da im se ti takav dosadan uguziš  :buahaha:  ..zato nisu ni objavljivali  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Ožujak 29, 2021, 20:51:51
ma ja ba  :bzvz:..sam bi im još trebalo da im se ti takav dosadan uguziš  :buahaha:  ..zato nisu ni objavljivali  :P
Zasto mislis da bi ja isao...mozda bi.,nije bitno,samo kazem -ako grijesim,soory-,po drugim Forumima uvjek skoro kad neko negdje ide,nabaci...bili ko, ili ima li ko da bi isao .tj. pridruzio se djir...smatram da je to lipo i sasvim OK...,a ako nisu radi mene objavljivali djiradu   :misli: sto sumnjam...di su drugi... blebetas pizdarhie ...  ;)

Grba

Citat: zorro  u Ožujak 29, 2021, 20:27:06
el smijete vikat po cesti.. ćifća none  :)
Ta čifša teza un kalamoć
Jebem ti tetku u kukuruzu
098 737 604

Grba

Citat: Branac  u Ožujak 29, 2021, 20:43:26
ovo crno u donjem lijevom uglu nisam ja radio već neki amater   ... al' dobro, teška su vremena i nema se  :) Inače, nosač je super, ali brate ljuljačka  :'(
Ja delal Branac,sirotinjski, da se djeca na luksuz ne navuku 😁
Uskoro ti doniram Avonke u znak dobre volje,tajve još nemaš 😉
098 737 604

Grba

Citat: Paf  u Ožujak 29, 2021, 20:46:54
          Sve sam prelista i super...bravo...glavno da je sve OK.i da sve prodje kako treba...samo kako vi to organizirate...,odjednom se pise odosmo mi...ovaj je bio sad ne ide,mi odosmo...a nigdje koji dan prije kakvog upita...bili jos ko isao ili ako moze ko di se prikljuciti...valjda zato sluzi Forum isto...ako je to bilo.,onda soory... jos jednom svaka vam cast,zivili ...    :vino:
Oprosti mi Pafe
Drugi put u narodne novine
🤞
098 737 604

Paf

Citat: Grba  u Ožujak 29, 2021, 21:19:49
Oprosti mi Pafe
Drugi put u narodne novine
🤞
Ma nemoj sta zamirati...ne odnosi se moj upit ni na sta... samo bi volio da se zna  ako neko ide negdje...nedavno je bilo ljepo ono kad je Coso skuplja za Karlobag ko ce ici...i svi su znali...ko je moga poc,isa je...ko je moga doc u Karlobag dosa je... to -je-to ... ,e sad opet...ako su neke grupe i prijateljstva posebna,i tu ne more niko...to je opet OK..  ;)

Ponti

Čekam info o PCR- u za 10€.

Grba

098 737 604