Mala Djirada

Autor Paf, Listopad 01, 2020, 16:16:27

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: zubakis  u Veljača 10, 2021, 15:44:49
Samo Paf i Zorro kupuju plocice iz Kine [emoji28]
Nije ništa smiješno  :huh:
..i za prošlu apriliu i sad za DR-a  :thumbup: ..i diskove ( 3 kom sam do sad uzeo, i jedan je u dolasku)  i pločice sve sa ebaya..i nikakvih problema..nit se troše diskovi nit vidim problem u pločicama.
Meni bi bilo smiješno i glupo da sam kupio disk za DR-a kod nas, a košta 100 € , a ja sam ga na ebayu platio 30 $ (trgovina je iz Belgije, a proizvodnja vjerojatno iz Kine kao i svaki rezervni dio za tvog GS-a  ;)

Svak ima svoje  :thumbup:..nikog na ništa ne nagovaram nit odgovaram , a ne želim ni podsmijavanje i podcjenjivanje zbog toga gdje i što kupujem  :-* 

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

                Ma Zorro oni kupuju originale iz Chine,jedina razlika je sto kupuju domace i 3-4 puta skuplje,i neda im se cekati misec-dva da dodje paket...  ;)

Paf

Citat: zare  u Veljača 10, 2021, 16:36:29
Bome se ti dobro voziš kad svako malo uzimaš pločice  :-\
Slazem skladiste,al sta god stavim od Stroma za prodati,skoro odmah ode ... ,da sam mislia bolje,treba sam sve ovih sitnica po 10-20 kom.vise naruciti i Strom-Butigu bi ima...  :kava:

zubakis

Citat: zorro  u Veljača 10, 2021, 20:50:55
Nije ništa smiješno  :huh:
..i za prošlu apriliu i sad za DR-a  [emoji106] ..i diskove ( 3 kom sam do sad uzeo, i jedan je u dolasku)  i pločice sve sa ebaya..i nikakvih problema..nit se troše diskovi nit vidim problem u pločicama.
Meni bi bilo smiješno i glupo da sam kupio disk za DR-a kod nas, a košta 100 € , a ja sam ga na ebayu platio 30 $ (trgovina je iz Belgije, a proizvodnja vjerojatno iz Kine kao i svaki rezervni dio za tvog GS-a  ;)

Svak ima svoje  [emoji106]..nikog na ništa ne nagovaram nit odgovaram , a ne želim ni podsmijavanje i podcjenjivanje zbog toga gdje i što kupujem  :-*
Nije mene briga di ti kupuješ za svoje pare. Nisan cilja na to. Meni je smišno kako san naša nešto zajedničko samo tebi i Pafu. Ljubav je to [emoji28][emoji28][emoji2380][emoji2380][emoji91][emoji91]

Paf

   Sta ti je Ljubomora...tesko izljeciva ...   :kava:

zorro

Citat: zubakis  u Veljača 10, 2021, 22:05:45
Nije mene briga di ti kupuješ za svoje pare. Nisan cilja na to. Meni je smišno kako san naša nešto zajedničko samo tebi i Pafu. Ljubav je to [emoji28][emoji28][emoji2380][emoji2380][emoji91][emoji91]
ajde nesraj  :P  nego vidi el ima popust na online kupovinu  il ću ono govno kupit u svojoj Agronom firmi  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Citat: zorro  u Veljača 10, 2021, 22:25:25
ajde nesraj  [emoji14]  nego vidi el ima popust na online kupovinu  il ću ono govno kupit u svojoj Agronom firmi  :bzvz:
Javim ujutro... [emoji8]

Struja

Citat: munja  u Veljača 06, 2021, 17:55:05
Evo od danas

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk

Jesi ovo ti bio u subotu, iz Velike Gorice prema Sisku?
Bolje mi izgleda motor u živo, čak i ovako kratko u prolazu, nego na slikama


Paf

   Alo,skinia sam ovu Waze navigaciju...neznam dali ima bolje,ali ovo je zakon,nema kamere koju ne pokazuje...a ima i opcija dosta...  :novac:

zubakis

Citat: Paf  u Veljača 12, 2021, 21:50:59
   Alo,skinia sam ovu Waze navigaciju...neznam dali ima bolje,ali ovo je zakon,nema kamere koju ne pokazuje...a ima i opcija dosta...  :novac:
Ima bolje i ima kamera koje ne pokazuje. Nove kamere se stavljaju svako malo a Waze nije toliko brz da ih updatea.

munja

Citat: Struja  u Veljača 12, 2021, 20:58:56
Jesi ovo ti bio u subotu, iz Velike Gorice prema Sisku?
Bolje mi izgleda motor u živo, čak i ovako kratko u prolazu, nego na slikama

Ja sam bio u Orubici i Davoru.Između Ng i Sb.

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Osy

Citat: zubakis  u Veljača 13, 2021, 07:55:34
Ima bolje i ima kamera koje ne pokazuje. Nove kamere se stavljaju svako malo a Waze nije toliko brz da ih updatea.
Podijeli koja je to, za napaćenu braću :huh:

munja

Citat: Osy  u Veljača 13, 2021, 10:38:49
Podijeli koja je to, za napaćenu braću :huh:
Ova aplikacija javi za svaku

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


zubakis

Napačeni brat upiše svaku novu koja se pojavi http://snecer-poi.blogspot.com/2015/08/hrvaska-poi-2015.html
Na linku su lokacije i aplikacije, te upute kako ubaciti lokacije kamera u navedene aplikacije i Garmin.

zorro

Citat: zubakis  u Veljača 13, 2021, 12:18:35
Napačeni brat upiše svaku novu koja se pojavi http://snecer-poi.blogspot.com/2015/08/hrvaska-poi-2015.html
Na linku su lokacije i aplikacije, te upute kako ubaciti lokacije kamera u navedene aplikacije i Garmin.
iGo je jedna od boljih i vizualno jako lijepa i dobra navigacija, a kad joj se uz to još ubace kamere od Snecera..tad je skoro pa savršena  :thumbup:

BTW. također ne budite lijeni ako se često koristite Snecerovom pomoći..da mu uplatiti i koji eurić na Pay pal..mada on izričito to ne traži..al nije zgorega ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: