Mala Djirada

Autor Paf, Listopad 01, 2020, 16:16:27

« natrag - naprijed »

Dadi

Paf imaš moju podršku,pusti ove jebivjetre,oni bi na trklju stavili sjeno da mogu.Ako te veseli samo u nižu  :beer:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Black Betty

Unas [emoji3508]

[emoji1657]

Prepostavka je majka zajeba

Paf

   Ja neznam stvarno al ... danas u Biogradu bili...Stromova kolko os...Skutera grupa...Hondi odsvakle naislo...Kawasakia...pa u Filip Jakovu pauza...nema koje vrste nema Bajkera i marama...a beeem ga ja eto.,ako sam vidia i jednog tog Bmw.-GSa...il kako se zove vec...tarampana... pa di su oni,po garazama...  :kava:

munja

Citat: Paf  u Veljača 28, 2021, 17:38:07
   Ja neznam stvarno al ... danas u Biogradu bili...Stromova kolko os...Skutera grupa...Hondi odsvakle naislo...Kawasakia...pa u Filip Jakovu pauza...nema koje vrste nema Bajkera i marama...a beeem ga ja eto.,ako sam vidia i jednog tog Bmw.-GSa...il kako se zove vec...tarampana... pa di su oni,po garazama...  :kava:
Njima je još hladno.Bit će ih u 7-8 mjesecu.

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Stjepko


zorro

Citat: Paf  u Veljača 28, 2021, 17:38:07
..a beeem ga ja eto.,ako sam vidia i jednog tog Bmw.-GSa...il kako se zove vec...tarampana... pa di su oni,po garazama...  :kava:
Moooooj bajo..moš ti fićukat borbene, al kad vaši stromovi budu imali temu s tolko stranica kao ovi BeMWejaši..onda se moš javit  :belj:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Veljača 28, 2021, 19:49:02
Moooooj bajo..moš ti fićukat borbene, al kad vaši stromovi budu imali temu s tolko stranica kao ovi BeMWejaši..onda se moš javit  :belj:
aaaaaaaaaaaa.,doobro ... neka njih i dalje na temama i stranicama,lipo izgledaju,da nema toga,nebi zna ni kako izgleda taj GS...      ...  :-*                  :vino:

Paf

Citat: Stjepko  u Veljača 28, 2021, 19:37:07
Lagano po Wuhanu
A vid moji Hercegovaca sto uzivaju...  :beer:

Stjepko


bansi

Citat: Paf  u Veljača 28, 2021, 17:38:07
   Ja neznam stvarno al ... danas u Biogradu bili...Stromova kolko os...Skutera grupa...Hondi odsvakle naislo...Kawasakia...pa u Filip Jakovu pauza...nema koje vrste nema Bajkera i marama...a beeem ga ja eto.,ako sam vidia i jednog tog Bmw.-GSa...il kako se zove vec...tarampana... pa di su oni,po garazama...  :kava:
Paf, oni se voze na dalje relacije a ne od birca do birca po kavama. Buš ih možda vidio kad izađeš na pravu cestu samo pazi da te ne otpuhnu sa ceste ko baba prašinu sa stare slike ;) :)

zare


Paf

Citat: bansi  u Ožujak 01, 2021, 22:04:02
Paf, oni se voze na dalje relacije a ne od birca do birca po kavama. Buš ih možda vidio kad izađeš na pravu cestu samo pazi da te ne otpuhnu sa ceste ko baba prašinu sa stare slike ;) :)
Pa dobro,sta ja znam di voze,bilo je tablica odsvakle sam reka,a sto se tice brzine...to me ne tangira taj propuh...ja isto dodjem 20 min.,posli...    :kava:

VUCIBATINA

Evo moj bivsi strom( sto mu je zaribala masina jer mu prosli vlasnik nije da ni ulja ni vode) ponovo vozi i dosa  mi u susjedstvo.
Nova masina s 30 000km i sat na njemu.
Cini mi se da masina nije od istog godista stroma al radi i vlasnik je sritan ka beba a i ja sto ga opet vidin u pokretu
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

VUCIBATINA

Ps.
Ovaj zuti isprid je paf
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Osy

Citat: VUCIBATINA  u Ožujak 02, 2021, 08:41:36
Evo moj bivsi strom( sto mu je zaribala masina jer mu prosli vlasnik nije da ni ulja ni vode) ponovo vozi i dosa  mi u susjedstvo.
Nova masina s 30 000km i sat na njemu.
Cini mi se da masina nije od istog godista stroma al radi i vlasnik je sritan ka beba a i ja sto ga opet vidin u pokretu
:thumbup: Jel sadašnji vlasnik zna što se dogodilo :misli: