Mala Djirada

Autor Paf, Listopad 01, 2020, 16:16:27

« natrag - naprijed »

Paf

Citat: Osy  u Ožujak 02, 2021, 08:50:02
:thumbup: Jel sadašnji vlasnik zna što se dogodilo :misli:
Zna sve,i prezadovoljan je covik,Strom je preporodjen opet,a i reka sam mu ako ga sto interesira vise,da se javi Vuciu...jedino ce naic sad koji dan do mene da mu maglenke pospajam...  :kava:

VUCIBATINA

Jucer je bija do mene pa san mu sve objasnija.
Ima tu jos puno posla da on bide dobar,diskove mora prominiti,vilice srediti i pregledati ozicenje.ovaj sto ga je radija je samo prominija masinu ostalo nije dira tako da ima jos dosta posla...
Prosli vlasnik je zice pokida i sad ima cili kupus zica i releja koji nigdi ne vode niti sluze icemu.
Uglavnom stojim na raspolaganju sto god triba
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

Citat: Paf  u Ožujak 02, 2021, 09:57:40
  ...jedino ce naic sad koji dan do mene da mu maglenke pospajam...  :kava:
a koje je boje motor  :misli:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: VUCIBATINA  u Ožujak 02, 2021, 11:19:40
Jucer je bija do mene pa san mu sve objasnija.
Ima tu jos puno posla da on bide dobar,diskove mora prominiti,vilice srediti i pregledati ozicenje.ovaj sto ga je radija je samo prominija masinu ostalo nije dira tako da ima jos dosta posla...
Prosli vlasnik je zice pokida i sad ima cili kupus zica i releja koji nigdi ne vode niti sluze icemu.
Uglavnom stojim na raspolaganju sto god triba
:thumbup:

Paf

   Ovi novi imaju izmjenu pise na 12.000 KM.,posto sam presao skoro 8.500 KM.,danas napravio izmjenu filtra ulja,ulja, izmjenio ulje u kocnicama,te Disc-plocice zamjenio... to bi u servisu uzeli 2.000- kn.skoro...  :misli: ,i odvozeno nekih 100 KM.,sve OK... ,jos bi sta minjao,al nema sta ... kuhac,samo sidi i vozi sljedecih 12.000 KM...
                     

keko

Citat: Paf  u Ožujak 02, 2021, 21:49:34
   Ovi novi imaju izmjenu pise na 12.000 KM.,posto sam presao skoro 8.500 KM.,danas napravio izmjenu filtra ulja,ulja, izmjenio ulje u kocnicama,te Disc-plocice zamjenio... to bi u servisu uzeli 2.000- kn.skoro...  :misli: ,i odvozeno nekih 100 KM.,sve OK... ,jos bi sta minjao,al nema sta ... kuhac,samo sidi i vozi sljedecih 12.000 KM...
                     
..kočione pločice si mijenjao na 8500 km???  :huh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Paf

  Maaa je...ima ih jos,malo ispod pola,al prominia sam  usput,nees ti posla,za uru sve zavrsia,neznam zasto su servisi  skupi tako,i to za te sitnice,sta bi bilo da je nesto vece... i ulje pustia,to su na njemu originalne sto su bile / 19.000 KM/...trebam ka me uvati sa koi dan,skinuti rezervar i ocistiti filter zraka jos...to nisam radia nikad,al gleda sam po youtubeu...poomalo...bitne su samo kopce da ostanu u komadu...  ;)

iviccaa

Kakvo ciscenje filtera, ne budi cicija i kupi novi. [emoji6]

Paf

Citat: iviccaa  u Ožujak 03, 2021, 19:35:35
Kakvo ciscenje filtera, ne budi cicija i kupi novi. [emoji6]
pa kad vidim kakav i koliki je to posa,kakva je situacija,jer nije dosad to dirano,valjda je vrime...mozda i novi ako bude potrebno...ponekad i ne treba filter zraka novi mjenjati,istresti,ispuhati,tako i u servisu pa kazu da su stavili novi...  :wine:

zorro

Citat: Paf  u Ožujak 03, 2021, 19:57:30
                pa kad vidim kakav i koliki je to posa...
jakog posla od sat-sat ipo  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Ožujak 03, 2021, 20:17:58
jakog posla od sat-sat ipo  :bzvz:
a dobro...ti si to radio,pa znas...ja cu pomalo...drugi put ce ici brze...  :kava:

Paf

               Nesto me tangiraju ovi bocni kuferi.,nije mi jasno...danas sam htio uzeti bocne polovne,al ka novi,i odustao sam za sad...bez obzira sto je cijena bagatela-koliko dodju novi- pa kako ono kad se otvori sa strane,nees ti mjesta unutra,a izgledaju globalno...zar nisu bolji oni sto se otvaraju odozgo i jednostavnije ... neznam...ja mislim tako i vjerovatno cu uzeti ove sto se odozgo otvara... :misli:

Ponti

Citat: Paf  u Ožujak 20, 2021, 21:39:06
             ..... ,a izgledaju globalno...

:smijeh:

Paf

Citat: Ponti  u Ožujak 20, 2021, 22:17:28
:smijeh:
a,e... 40 L X 2 ...80 L... , kakvi litri kuhac,najaci je centralni kufer i vrica na njega...to-je to...

zorro

Citat: Ponti  u Ožujak 20, 2021, 22:17:28
:smijeh:
možd se čojk zajebo pa mislio da djeluju lokalno..štas smiješ  :buahaha: :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: