Milinović i njegov isPAD na Grobniku

Autor Bagy, Lipanj 02, 2020, 11:38:16

« natrag - naprijed »

Bagy

Vezano na Milinovićev isPAD na Grobniku:


https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-objavljene-snimke-milinoviceve-nesrece-na-grobniku-iz-dva-kuta/2187184.aspx


A expert za automoto tematiku uvaženi prometni stručnjak ing. Marušić daje objašnjenje:

https://autoportal.hr/aktualno/novosti/milinovic-je-trkacim-motociklom-pao-na-grobnickoj-stazi-jer-je-pogresnom-putanjom-usao-u-s-zavoj-i-panicno-prikocio-ali-problem-je-slojevitiji-i-tezi/


Za divno čudo ovaj puta sam potpuno na Marušićevoj strani, a zaključak je da je bivši ministar ipak precijenio sebe i svoje vozačke sposobnosti, a podcijenio snagu motora i ulazak u 1. zavoj Grobničke ljepotice. I fulao putanju...  :smijeh:
mob: 095/573-6874

sasaa

Od Marusica imam želučane tegobe... kakav debil je taj lik.  :puke:
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Ponti

Ako se ne varam Milinovićev v-strom je ovdje na forumu ... to je vozio prije RR-a  :)
Možda i ne zna voziti, ali što je pravi motor, suzuki  :)

zare

Jebote od tog jebenog Marušića ne možeš ništa pročitati o vozilu, prometu ili sl. a da on ne iskoči  :puke: užas, a sigurno na autu nikad gumu nije promijenio. Sad se našao i ovdje pametovati, sigurno je pročitao na webu kako se zavoji prolaze, dosadni kreten :puke:

zare

Milinović kao biker je OK lik :thumbup: upounao sam ga osobno
U ostalo ne ulazim

beli

Zare, doktor opet nudi motor  !!!  :) ... btw. ćorav pomalo jesam, al po oblačku dima jel njemu nešto malo zablokiralo prije zavoja il' se išo samoubit prije izbora, a što je u tom slučaju nepojmljivo za jednog Ličanina ...!?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti

Citat: zare  u Lipanj 02, 2020, 15:43:32
Milinović kao biker je OK lik :thumbup: upounao sam ga osobno
U ostalo ne ulazim

Da ga nisi upoznao kod vjetroelektrana  :smijeh: :smijeh:

Suki

Citat: beli  u Lipanj 02, 2020, 17:16:52
Zare, doktor opet nudi motor  !!!  :) ... btw. ćorav pomalo jesam, al po oblačku dima jel njemu nešto malo zablokiralo prije zavoja il' se išo samoubit prije izbora, a što je u tom slučaju nepojmljivo za jednog Ličanina ...!?
Zablokiralo mu u glavi, a onda, na kočenju, i na motoru :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

beli

Citat: Ponti  u Lipanj 02, 2020, 17:29:49
Da ga nisi upoznao kod vjetroelektrana  :smijeh: :smijeh:
nije ... Zare je električar starog kova ... kestenova bandera, keramička 'šalica', kabel ...  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

Citat: beli  u Lipanj 02, 2020, 17:47:31
nije ... Zare je električar starog kova ... kestenova bandera, keramička 'šalica', kabel ...  :)
...tzv banderaš :smijeh:
:moto2:

098 9232180

beli

ma, aludirao sam da smo 'pik zibneri' da bi se upoznavali podno 'vjetar-elektrana' ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

fatboy

Čudo da Marušić i ovdje nije potegao pitanje vinjeta na HR cestama...koji samodopadni moron je to...a o vožnji na trkaćoj stazi zna manje od mene...a ja ne znam ništa... :puke:
A Milinović...a jebe mu se...radi što voli, pa kako god... :bzvz:

zare

Bar više ne divlja po magistrali, plati stazu i uživa, pošteno

zare

Citat: beli  u Lipanj 02, 2020, 17:47:31
nije ... Zare je električar starog kova ... kestenova bandera, keramička 'šalica', kabel ...  :)
Rijetko tko napiše ispravno  :thumbup:

RoadRunner

Citat: zare  u Lipanj 02, 2020, 20:34:22
Bar više ne divlja po magistrali, plati stazu i uživa, pošteno

I to je jedini pravi način...

Vozi se za svoj gušt, riskira svoje zdravlje, život i imovinu. On ga kupio, on ga razbio... popravit će se na ovaj ili onaj način ili će bit novi motor i opet će vozit... ako će htjet.

Staza je u pitanju i šanse da će pogrešnom procjenom naštetetiti nekom drugom postoje, ali su svakako drastično manje nego na javnim prometnicama...

Što se tice komentara ovog mudraca u novinama...ne vrijedi tratiti riječi...