Najbolje rukavice na svijetu

Autor Ponti, Rujan 25, 2018, 11:05:35

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Ćoso  u Listopad 13, 2018, 12:50:12
Stigle i meni...Na prvu nisam toliko oduševljen...Ove moje Modeka kožne su se već formirale po rukama i super su mi udobne.
Vidjeti ćemo nakon jedne duže vožnje (već drugi vikend)


Stavi na ruke, umoči u lavor vode, drži 5 i pol minuta i pusti da se osuše na rukama. Biti će kao da su rađene po tebi  :smijeh:

Ćoso


Dadi

pričaju li bar tri jezika te transformer rukavice  :misli:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Ćoso

Citat: Dadi  u Listopad 13, 2018, 13:07:32
pričaju li bar tri jezika te transformer rukavice  :misli:
Ne. [emoji33]

zorro

Citat: Dadi  u Listopad 13, 2018, 13:07:32
pričaju li bar tri jezika te transformer rukavice  :misli:
glede cijene..trebale bi im pjevati u vožnji  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

100€ za goretex spada pod "povoljno". [emoji6]

Ćoso

Precijenjena je općenito ta bmw oprema (iako sam ih ja uzeo na sniženju isto su koštale 102€). Što reći, nadajmo se da će biti dobre (mislim si, pa Ponti nebi izdvojio toliko za rukavice sebi i dragoj da nije uvjeren da je to to) [emoji106]

Ponti

Citat: Ćoso  u Listopad 13, 2018, 21:59:35
Precijenjena je općenito ta bmw oprema (iako sam ih ja uzeo na sniženju isto su koštale 102€). Što reći, nadajmo se da će biti dobre (mislim si, pa Ponti nebi izdvojio toliko za rukavice sebi i dragoj da nije uvjeren da je to to) [emoji106]

Moraš razmišljati na drugačiji način ... koliko vrijede suhe ruke pod kišom koja pada cijeli dan, a još je i 4 sata sata vožnje do destinacije  :)
Meni je dosta viledinih rukavica :smijeh:
A ove sigurno neće pustiti ;)

Ćoso

Citat: Ponti  u Listopad 13, 2018, 22:13:18
Moraš razmišljati na drugačiji način ... koliko vrijede suhe ruke pod kišom koja pada cijeli dan, a još je i 4 sata sata vožnje do destinacije  :)
Meni je dosta viledinih rukavica :smijeh:
A ove sigurno neće pustiti ;)
Slažem se.

Druga obavezna stvar su čizme (ove Daytona koje imam zlata vrijede (tako su i koštale [emoji23]) i noga mi nikada nije bila mokra)

agolac

Citat: Ćoso  u Listopad 13, 2018, 21:59:35
Precijenjena je općenito ta bmw oprema (iako sam ih ja uzeo na sniženju isto su koštale 102€). Što reći, nadajmo se da će biti dobre (mislim si, pa Ponti nebi izdvojio toliko za rukavice sebi i dragoj da nije uvjeren da je to to) [emoji106]

Ako te išta tješti, ja imam "vrhunske" Held Goretex rukavice koje su bile valjda 200€ i preko. Vrlo brzo su se raspale. Više nisu xtrafit. Za mene Held više nikad. 100€ je vrh cijena
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

To ti je isto kao sa kardanom na GSA LC....nekom pukne , a nekom ne... :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zubakis

Citat: agolac  u Listopad 14, 2018, 08:07:11
Ako te išta tješti, ja imam "vrhunske" Held Goretex rukavice koje su bile valjda 200€ i preko. Vrlo brzo su se raspale. Više nisu xtrafit. Za mene Held više nikad. 100€ je vrh cijena
U mene held rukavice vec 7. godinu. Jos uvik su [emoji106].  Ko ce to razumit...

zander

Kazem ja...faktor srece????   :smijeh:ili koji kuki....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

To je sigurno neka zavjera. Mi na Balkanu dobivamo otpad. Zato kardani rikavaju  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Agolac, pod hitno nađi neki hobi! Ovo stalno razmisljanje o kardanima ce te ubit... :samaranje: