Fork Brace

Autor agolac, Listopad 11, 2017, 17:17:41

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: agolac  u Listopad 21, 2017, 19:28:27
Ma da. Ne znam zašto spušta vilice.
..hoće čovjek da mu bude više za rejsanje
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Listopad 21, 2017, 19:31:02
..hoće čovjek da mu bude više za rejsanje

Može bit. Kao neki više racing setup :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Daklem, odlučio i ja da ugradim taj legendarni fork brace. Nemam problema s voblanjem, ali bih htio malo čvršći osjećaj na upravljaču kod lošijeg asfalta (naročito u zavojima). Hoće li se to riješiti ugradnjom tog fork braceka?  ;) Vidim da postoje 2 vrste - ovaj "obični" kojeg svi ugrađuju i onaj češki, malo drugačijeg dizajna. Preporuke?
mob: 095/573-6874

agolac

Meni je Superbrace najbolji. Tolerancije izrade, vrh. Ovaj grčki je imao luft pa i nije neka korist... SVRacing je isto neki custom i nisam presretan. A jebga, ja sam kompliciran  :shhh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Ja to imam na malom, stavio ga na početku i imam samo reči hvale, izgleda kao nov, leže kao dupe na nošu u mikron precizno i ako koga interesuje na prodaju je, jer je motor na oglasu [emoji16]

fatboy

Saxi, cijena za forkbrace?  :misli:

Black Betty

E to sam i ja tražio,a sad vidim malo neke recenzije,pa sam zainteresiran,moj Strom je spušten za cca 2 cm sa dog bonsovima a prednji teleskopi su spušteni za 17 mm(razlog tome je što sam visok metar i šumska jagoda) pa mi orginal visina predstavlja određene  poteškoče pri zaustavljanu(čitaj,vrtim u prazno,samo sa prstičima dotaknem pod,a sad lijepo sa nogom se mogu oslonit).Sad je motor lijepo izbalansiran i može se fino vozit.Pri življoj vožni mogu ga lijepo vozit,na lokalnim cestama može fino u đir dok poslje 170 počinje veselje,sav počme malo plesat(nisam ga još isprobao bez kofera ga vozit),na autoputu kad su idealni uvjeti može do 207(po njegovim satovima,na gps-u 192).al imao sam osječaj da mu je prednji kraj dosta mekan pa stavio gušče ulje u teleskope,sad je malo drukčija priča,nešto je tvrđi i povrate informacije su dobre,i još da stavim tu štangu po prijeko bilo to ok.

Agolac ,reci cifru pa se čujemo da mi naručiš(ako nije problem).
Prepostavka je majka zajeba

Saxi

Citat: fatboy  u Listopad 23, 2018, 05:53:48
Saxi, cijena za forkbrace?  :misli:
Plaćene 120 dolara, za ovde društvo 50 evra [emoji4]

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Moj prodat, idemo dalje [emoji6]
Navali narode, sveže taze kod čika Laze, pridji bliže, cena ide niže [emoji39]

Osy

Citat: Saxi  u Listopad 23, 2018, 09:39:24
Moj prodat, idemo dalje [emoji6]
Navali narode, sveže taze kod čika Laze, pridji bliže, cena ide niže [emoji39]
:smijeh:...još sam danas u tvom gradu, već sutra u Novom Sadu :gimme5: :beer:

Bagy

Citat: jeeves  u Listopad 12, 2017, 09:52:08
Ima i na onoj Češkoj stranici www.marselus.com među ostalim i  fork brace. Malo drugačiji dizajn, cijena u rangu s CosmoMoto-om.

https://www.marselus.com/en/d/zpevneni-vidlice-pro-suzuki-v-strom-650-1000-1000170/

Htio sam naručiti Fork brace od Marselusa i danas dobijem konačnu cijenu - ispada da za shipping trebam platiti 20E!?!  :smajser:

Da li je netko od vas naručivao Fork brace drugog proizvođača i koliko su iznosili ukupni troškovi?  :misli:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Svibanj 09, 2019, 07:56:30
Htio sam naručiti Fork brace od Marselusa i danas dobijem konačnu cijenu - ispada da za shipping trebam platiti 20E!?!  :smajser:

Da li je netko od vas naručivao Fork brace drugog proizvođača i koliko su iznosili ukupni troškovi?  :misli:

Imaš kod Grka, koštalo sve skupa mislim oko 70€.

Bagy

Citat: Ponti  u Svibanj 09, 2019, 08:01:25
Imaš kod Grka, koštalo sve skupa mislim oko 70€.

https://www.cosmo-accessories.com/products/suzuki/dl-650-v-strom-2004-2011/fork-brace-dl650-119-detail

Kod njih košta 50 E i opet ispada da je shipping 20 E!

Nema mi druge nego da isplaniram neko putovanje prema Grčkoj, pa to kupim usput!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

jeeves

Citat: Bagy  u Svibanj 09, 2019, 07:56:30
Htio sam naručiti Fork brace od Marselusa i danas dobijem konačnu cijenu - ispada da za shipping trebam platiti 20E!?!  :smajser:

Da li je netko od vas naručivao Fork brace drugog proizvođača i koliko su iznosili ukupni troškovi?  :misli:
Nađi još nekoga ili neke ljude koje hoće kupiti nešto u Marselusa ili Cosma pa podijelite poštarinu.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk