Kriv volan

Autor Zoran, Listopad 17, 2017, 16:04:03

« natrag - naprijed »

Zoran

Danas su mi javili iz NN posto mi je motor na servisu i opozivu da mi je i volan kriv vjerujem da je jer ga je bura srusila jednom nisam u voznji nikad to primjetio a i Vego ga je otpeljao na servis i kaze da ni on nije skuzio. Ja bi ga rado promjenio radi se o 520 kn nije mi to neka cifra dali ima i nesto bolje ili je najbolje stavit original kako je i bilo.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

agolac

Citat: Zoran  u Listopad 17, 2017, 16:04:03
Danas su mi javili iz NN posto mi je motor na servisu i opozivu da mi je i volan kriv vjerujem da je jer ga je bura srusila jednom nisam u voznji nikad to primjetio a i Vego ga je otpeljao na servis i kaze da ni on nije skuzio. Ja bi ga rado promjenio radi se o 520 kn nije mi to neka cifra dali ima i nesto bolje ili je najbolje stavit original kako je i bilo.

Npr. Lucas TRW MCL100 (49.95€) ili MCL154C (54.95€)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

SirOliver

Ovo ti je prilika za staviti bolji volan. Aluminijski. Taj željezni se uvija u vožnji.

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

SirOliver

TRW 155 je malo otvoreniji i odlično paše na Stroma[emoji106]

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

fatboy

Citat: Zoran  u Listopad 17, 2017, 16:04:03
Danas su mi javili iz NN posto mi je motor na servisu i opozivu da mi je i volan kriv vjerujem da je jer ga je bura srusila jednom nisam u voznji nikad to primjetio a i Vego ga je otpeljao na servis i kaze da ni on nije skuzio. Ja bi ga rado promjenio radi se o 520 kn nije mi to neka cifra dali ima i nesto bolje ili je najbolje stavit original kako je i bilo.

Lavandic je nedavno kod mojih trzio volan, pa ti moze reci. Ako pase, lako pitamo u poslovnici u Rijeci... :thumbup:

Lavandić

Eno u Angolca u Rijeci je motor, možeš svratiti pogledati volan.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zare

Pajser kad je probao moju somaru bio je odusevljen, a bas je u to vrijeme kupio novu sebi, rekao je da je neuporedljivo bolji osjecaj u voznji s tim volalom
Volan je LSL ne znam tocno model, Sinisa u Novemi ga je ugradio

Ponti

Citat: zare  u Listopad 17, 2017, 18:02:44
Pajser kad je probao moju somaru bio je odusevljen, a bas je u to vrijeme kupio novu sebi, rekao je da je neuporedljivo bolji osjecaj u voznji s tim volalom
Volan je LSL ne znam tocno model, Sinisa u Novemi ga je ugradio

S ovim tvojim gadgetima, kao helikopter izgleda  :gimme5:

Suki

Citat: SirOliver  u Listopad 17, 2017, 17:10:18
TRW 155 je malo otvoreniji i odlično paše na Stroma[emoji106]

sent from my Commodore 64 using Tapatalk
Originalni volan na L2 je dosta otvoreniji nego na starijim modelima stroma. Kad se na njega stavi TRW 155 potrebni su reiseri jer kod skretanja handguardsi udaraju u prednju plastiku.
:moto2:

098 9232180

tibertov

Citat: Zoran  u Listopad 17, 2017, 16:04:03
Danas su mi javili iz NN posto mi je motor na servisu i opozivu da mi je i volan kriv vjerujem da je jer ga je bura srusila jednom nisam u voznji nikad to primjetio a i Vego ga je otpeljao na servis i kaze da ni on nije skuzio. Ja bi ga rado promjenio radi se o 520 kn nije mi to neka cifra dali ima i nesto bolje ili je najbolje stavit original kako je i bilo.
Pa kaj nisi ti prodao motor?

Špoki

Je, ali novi vlasnik može isto potvrditi :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Suki

Citat: Špoki  u Listopad 18, 2017, 09:12:55
Je, ali novi vlasnik može isto potvrditi :ooda:

??...tibi se obraća zoranu....
:moto2:

098 9232180

Špoki

Dobro Suki...općenito sam mislio da TRW udara s handguardsima u vizir na godištu od 2012. ako nema podizače volana :gimme5:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Suki

Citat: Špoki  u Listopad 18, 2017, 09:21:09
Dobro Suki...općenito sam mislio da TRW udara s handguardsima u vizir na godištu od 2012. ako nema podizače volana :gimme5:
...da, i na takvom stromu s tim modelom trw volana trebaju reiseri koji i podižu i privlače volan vozaču  :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Zoran

Citat: tibertov  u Listopad 17, 2017, 19:33:46
Pa kaj nisi ti prodao motor?

Niaam ga stigao prodati.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!