TET - TrasnEuroTrail

Autor Igor Mihajlik, Listopad 11, 2017, 09:51:48

« natrag - naprijed »

gianni

Kako objasnjavate cinjenicu da se na ovakvim putovanjima uglavnom pojavljuju kvarljivi GSovi i super kvarljivi KTMovi!?!?!?
Nekaj tu ne štima ;D

Igor Mihajlik

Motor koji se vozi po terenu trazi konstantnu paznju

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

VUCIBATINA

nemam pojma, frend mi vozi gs-a ja stroma a treći kolega kle-a i sve je to isto sranje, svi imaju svoje prednosti i mane.

gs definitvno ne vridi te novce i nije superioran na odnosu na stroma u nikojem pogledu a pogotovo da bi ga platio dvostruko ili trostruko.
ali eto dok uvatim prve pare kupujem ga! zašto????     neznan ni sam zašto, valjda zato što mi je puno ljepši od stroma i želja mi ide na njega još od djetinstva ili zato što sam pizdopatnik neki kojem nikad nije dosta.

odo ja u sasvim drugu temu....  htjedoh reći nema lošeg motora već lošeg gazde, čuvaj ga i pazi i nema kvarljivog motora.

osim možda klv-a i njegovih korpi i magneta :) :) :)
biti će uvik kvarova u svim brendovima motora samo će neko bolje a neko gore to skrivati
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

fatboy

Vucibatina, popij pivu. Zaslužio si za ovaj odgovor... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Lavandić

Citat: fatboy  u Listopad 12, 2017, 08:54:50
Vucibatina, popij pivu. Zaslužio si za ovaj odgovor... [emoji106] [emoji106] [emoji106]
Ili je već popio dovoljno piva?!?! Zemo de skuliraj se

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


BF

Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

BF

Citat: zorro  u Listopad 12, 2017, 19:28:43
..pozdrav i dobro došao  :)
Trajalo je dok sam vas našao... Manjak vonabića me uputio vamo.
Uglavnom, skinuo sam si TET rute i ukucao u navigaciju. Tak da, čim bu prilika, krećem tim putem.
Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|

agolac

Citat: BF  u Listopad 12, 2017, 21:10:51
Trajalo je dok sam vas našao... Manjak vonabića me uputio vamo.
Uglavnom, skinuo sam si TET rute i ukucao u navigaciju. Tak da, čim bu prilika, krećem tim putem.

I drži se onih uputa na stranicama o minama, ne budi ko zorro, istraživač nepoznatog  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Oba vonabića!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Danijel 23

 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: rura po RH, jadranska magistrala, SUPER, pa  to je ruta za RRove, a ne za ADV vonabiče.Ima deset puta boljih cesta i makadama po srednjem i sjevernom Velebitu i još k tome legalne ceste za javni prevoz!

gianni

Aj ti malo bolje pogledaj tu kartu za HR ;)

BF

I daj stavi negdje te svoje rute da pogledamo mi malo kuda se ti voziš. Još ak imaš neš dobro u okolici Zagreba, kud sreće. Odmah sutra probam.
Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|

Danijel 23

Citat: gianni  u Listopad 13, 2017, 08:21:31
Aj ti malo bolje pogledaj tu kartu za HR ;)
Ček malo...

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: