Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: VUCIBATINA  u Travanj 12, 2021, 21:24:24
Evo da ti ne povrjedim osjecajcice suki ovo je tu u zaleđu zatona :buahaha: :buahaha: :buahaha: :-* :-* :-* :-*
:P... bez obzira na onu s BMWom, jebeno izgleda :gimme5: :thumbup:. Kao Mongolija :-*
:moto2:

098 9232180

Babo

Citat: Borko  u Travanj 07, 2021, 08:17:40
Bravo dečeci! [emoji106] A ima li slađe stvari od vidit Babu kako muma?  :smijeh:
Druze Borko, ja san gladan covik, neman ja vrimena za slikavat spizu[emoji23]
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

Ćoso

Nešto si gruntam jutros kako na ovom forumu i nema baš nekih objava/organizacija jednodnevnih vožnji (bmw-aši imaju svaki vikend nešto)...Čak i na moja zadnja 2 poziva je bio odaziv jako mali.

Zašto je to tako (zanima me vaše mišljenje)?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Black Betty

Ja sam jedini iz Istre koji nešto vrtim kilometre,ovi moji Stromeri nisu za neka đirivanja,pokušao par puta pa niš od toga a da se nađem sa nekim od vas uzme mi po dana da stignem do vas,tako da odem sam više puta,po Istri,do Krka,Senja,Slovenije itd,itd,a možda je i vrijeme da se počne nešto smišljati za naš susret....
Prepostavka je majka zajeba

Suki

Citat: Black Betty  u Svibanj 26, 2021, 09:59:49
Ja sam jedini iz Istre koji nešto vrtim kilometre,ovi moji Stromeri nisu za neka đirivanja,pokušao par puta pa niš od toga a da se nađem sa nekim od vas uzme mi po dana da stignem do vas,tako da odem sam više puta,po Istri,do Krka,Senja,Slovenije itd,itd,a možda je i vrijeme da se počne nešto smišljati za naš susret....
Isto/slično i kod mene :huh:.
:bzvz:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Ćoso  u Svibanj 26, 2021, 09:52:39
Nešto si gruntam jutros kako na ovom forumu i nema baš nekih objava/organizacija jednodnevnih vožnji (bmw-aši imaju svaki vikend nešto)...Čak i na moja zadnja 2 poziva je bio odaziv jako mali.

Zašto je to tako (zanima me vaše mišljenje)?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Dođi na Korčulu, ja ću se jednodnevno voziti s tobom  :)

Babo

Nema nam druge nego nešto organizirat da se sastanemo.
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

bansi

Citat: Ćoso  u Svibanj 26, 2021, 09:52:39
Nešto si gruntam jutros kako na ovom forumu i nema baš nekih objava/organizacija jednodnevnih vožnji (bmw-aši imaju svaki vikend nešto)...Čak i na moja zadnja 2 poziva je bio odaziv jako mali.

Zašto je to tako (zanima me vaše mišljenje)?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Ja sam u većini slučajeva uvijek za neki đir, ali ponekad me nema par dana ili tjedana na forumu i ne vidim da je šta organizirano. Slobodno mi javi na whats up, bit će mi drago da zajedno odvrtimo neke kilometre ;)

Borko

Citat: Babo  u Svibanj 26, 2021, 11:33:22
Nema nam druge nego nešto organizirat da se sastanemo.
👍👍👍👍👍👍👍

Babo

My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

Black Betty

Mene pitali ovi iz Medulina di smo ove godine  :)
Prepostavka je majka zajeba

Borko

Citat: Babo  u Svibanj 27, 2021, 11:43:14
Borko, ja i ti jos nikako pivu popit bogati
A meni je kvačilo stisnuto. Samo čekam. Nisam ja pancetu zaboravia! 😄

Babo

My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

fatboy


Paf

      Neznam jel ovo ovdje pripada,al danas sam ostruga 2 ipo kg.Daganja sa dna broda,pa me nie ni brige...  :kava: