Prisjećanje na Brestovac "2" (2013 g.)

Autor zorro, Prosinac 22, 2018, 18:00:40

« natrag - naprijed »

zorro

https://www.facebook.com/zorrrrrro/videos/10217155639311469/

Prije par dana naletim na zaboravljene snimke koje mi kolegstvo Gato donio nakon Brestovca 2013.
Kako sam tad već bio montirao nekakav video (kojeg mi "yubito" ukinuo zbog autorskih prava) pa sam na ove snimke potpuno zaboravio.
Pa rekoh..haj sad pred ove blagdane da bacimo malo "nostalgije"   ;)
Meni osobno ovi snimci izazivaju jako lijepe osjećaje i sad nakon 5 god. ..a kak će tek izazvati  nakon 15-20 ....  g. ..e uprav zato i radim te video uratke   :-*
Živili vi meni..i sve naj naj vam ..i uz ovaj video uradak želim Vam sretan Božić i nadolazeće blagdane   :thumbup:   :beer:

https://www.facebook.com/zorrrrrro/videos/10217155639311469/




SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs


zorro

Citat: gogs  u Prosinac 22, 2018, 18:30:02
Baš je lijepo prisjetiti se  :bravo: :bravo: zorro  :beer:
thnx  :-*

Citat: gianni  u Prosinac 22, 2018, 18:51:23
Cek malo, ti mislis zivjeti jos 15-20 godina :misli: :)

:bzvz: ..ha dobro..možda neću ja..al nadam se da  će živjet "zorro"   :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso

Predobro. Bravo Zorro[emoji1303][emoji1303][emoji1303].

I Agolac je tada poslao pozdrave (na 3:19) [emoji850]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23

Ne kužim kaj to znači...Brestovac-nostalgija?!?!?!?! :misli: Il najava za nešt novo....WITER  :blato:
  :)

zorro

Citat: Ćoso  u Prosinac 22, 2018, 20:13:04
Predobro. Bravo Zorro[emoji1303][emoji1303][emoji1303].

I Agolac je tada poslao pozdrave (na 3:19) [emoji850]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
hahahaaa..još kontam šta piše  :huh:  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


zare


Suki

:moto2:

098 9232180

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zorro

Citat: Danijel 23  u Prosinac 22, 2018, 20:14:14
Ne kužim kaj to znači...Brestovac-nostalgija?!?!?!?! :misli: Il najava za nešt novo....WITER  :blato:
  :)
Citat Markov komentar ispod videa  ;)

Marko Crow Pavičić Lijepo je ovo vidjeti , sve pršti od pozitive . Dragec i ja se već duže vrijeme dogovaramo da to ponovo pokrenemo i malo nadogradimo . Prvo se nešto treba dogoditi da nam ostanu lijepe uspomene , što se ovdje i vidi , ali ne živi se samo od starih uspomena , treba stvarati nove . Bože daj nam zdravlja i sreće , a mi ćemo se pobrinuti da 2019. učinimo još lijepšom i boljom od prethodne 2018. koja je ( by the way) bila fantastična . Svima sve najbolje u 2019. i želimo vam puno dobrih vožnji na dva kotača i da pazite jedni na druge .
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Citat: zorro  u Prosinac 23, 2018, 16:47:25
Citat Markov komentar ispod videa  ;)

Marko Crow Pavičić Lijepo je ovo vidjeti , sve pršti od pozitive . Dragec i ja se već duže vrijeme dogovaramo da to ponovo pokrenemo i malo nadogradimo . Prvo se nešto treba dogoditi da nam ostanu lijepe uspomene , što se ovdje i vidi , ali ne živi se samo od starih uspomena , treba stvarati nove . Bože daj nam zdravlja i sreće , a mi ćemo se pobrinuti da 2019. učinimo još lijepšom i boljom od prethodne 2018. koja je ( by the way) bila fantastična . Svima sve najbolje u 2019. i želimo vam puno dobrih vožnji na dva kotača i da pazite jedni na druge .
..jedan od najljepših citata  :-*
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Branac

Pregledao ovaj video pe-šest puta i isto tolko puta reko : BRESTOVAC FOREVER  :-* :beer: :beer: :beer: btw.svaka čast autoru  :bravo:

Bagy

mob: 095/573-6874