Splitski dogovori za đireve

Autor MaRi0_St, Kolovoz 31, 2020, 19:59:52

« natrag - naprijed »

Bagy

Nadam se da je edukacija vrijedila?! U svakom slučaju pamtiti ćeš je!😉
mob: 095/573-6874

zorro

isseee..RAKELA  :-* nisi ovo trebao staviti..sad će Osy bit ljubomoran  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

MaRi0_St

Citat: Bagy  u Studeni 17, 2020, 16:46:01
Nadam se da je edukacija vrijedila?! U svakom slučaju pamtiti ćeš je!😉

vridilo je druženje uz gradele, lako za ostalo... još da je vrime poslužilo pa da je pa veći đir kako je bilo planirano...

a čuj, nije čovik reka ništa šta već nismo čuli, a i nije da može izmislit nešto novo... ali je opet zanimljivo čut nekoga ko je proša cili svit na motoru. s druge strane isto tako većina nas se ne vozi prečesto u grupama, ili se voze 2-3 motora ljudi koji se znaju pa opet voze "po svome". ne razmišljamo puno o tome, niti to ijedna autoškola spomene a dobro je čut kako bi se tribali ponašat u grupi, i napravit đir ovako s malo većin brojen motora...
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

Bagy

Ma, sve 5 što se tiče ekipe, druženja, skupljanja iskustva i Rakele - ja sam pod "edukacijom" podrazumijevao tvoju neadekvatnu moto opremu...  ;)
mob: 095/573-6874

Ćoso

Citat: MaRi0_St  u Studeni 17, 2020, 21:40:41
vridilo je druženje uz gradele, lako za ostalo... još da je vrime poslužilo pa da je pa veći đir kako je bilo planirano...

a čuj, nije čovik reka ništa šta već nismo čuli, a i nije da može izmislit nešto novo... ali je opet zanimljivo čut nekoga ko je proša cili svit na motoru. s druge strane isto tako većina nas se ne vozi prečesto u grupama, ili se voze 2-3 motora ljudi koji se znaju pa opet voze "po svome". ne razmišljamo puno o tome, niti to ijedna autoškola spomene a dobro je čut kako bi se tribali ponašat u grupi, i napravit đir ovako s malo većin brojen motora...
Svake sezone iznova treba vježbati i ponavljati. Mi smo stvarno ranjiva skupina i stvarno nas nekada manje od sekunde dijeli od "sranja"...
Bravo za ekipu [emoji1303]

zorro

Citat: MaRi0_St  u Studeni 17, 2020, 21:40:41
vridilo je druženje uz gradele, lako za ostalo... još da je vrime poslužilo pa da je pa veći đir kako je bilo planirano...

a čuj, nije čovik reka ništa šta već nismo čuli, a i nije da može izmislit nešto novo... ali je opet zanimljivo čut nekoga ko je proša cili svit na motoru. s druge strane isto tako većina nas se ne vozi prečesto u grupama, ili se voze 2-3 motora ljudi koji se znaju pa opet voze "po svome". ne razmišljamo puno o tome, niti to ijedna autoškola spomene a dobro je čut kako bi se tribali ponašat u grupi, i napravit đir ovako s malo većin brojen motora...
Kolko on to naplaćuje  :misli:  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

MaRi0_St

Citat: Bagy  u Studeni 17, 2020, 21:48:46
Ma, sve 5 što se tiče ekipe, druženja, skupljanja iskustva i Rakele - ja sam pod "edukacijom" podrazumijevao tvoju neadekvatnu moto opremu...  ;)

a to  :smijeh: :smijeh: jok, drugi put cu se samo drzat magistrale i mora, kakav mosor i zvjezdano selo...


zorro... ovo je bilo u organizaciji i "sponsored by Croatia Start", inace mi nije poznato da uopce drzi ikakve "tecajeve"... organizira je Balkan rally 9 godina zaredom, dok korona nije poremetila planove...
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

beli

 :smijeh: pa šta će naplaćivat, to koda je drug Tito išo naplaćivat napad na Drvar ... ista su ti to vremena moj Zorre  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Citat: beli  u Studeni 19, 2020, 18:56:58
:smijeh: pa šta će naplaćivat, to koda je drug Tito išo naplaćivat napad na Drvar ... ista su ti to vremena moj Zorre  :)
ma ja..zajebah se..kak sam mogao uopće pomislit tak nešt za tog humanitarca  :-\ ..dijeli topove..čarape..gaće(malčice flitnute)  muda..bubrege..  ma srce bi čovik dao  :-* :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

MaRi0_St

u ove neke osobne animozitete se ne bi štel mešat kak bi zagorci rekli  :vino:
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

MaRi0_St

jel otvorena nova sezona? ovih dana bi triba odradit svečano paljenje ove godine... (aka - najvjerojatnije otić po novi aku...) i odradit servis...

ima li ko kataloške brojeve filtera ulja zraka svićica itd... :smijeh: Silkolene pro 4 15W-50, full sintetika?

i ovo mi pari skroz ok cijena https://www.kupigume.hr/moto-gume/set-moto-gume-mitas-terra-force-r-110-80-r-19-150-70-r-17/298b69a21758000d9b4258ddf247a24b-00b8254ed922f2f72c9b72dffc3c0e63?fbclid=IwAR24o8RDdbWMZLW_11gtVwWg6aG_ixlmV_jFuawpwNvCv7yL6XweTu115rg
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

Borko

Ali je sezona bila zatvorena? 😄 Javi se Anti u motoexperta, ili otiđi u intercarsa,  izbiflaj im šta ti treba. A za gume odi u Moto boxa. Ja sam na tourance next, zadovoljan skroz i opet ću. 

tonciv666

Citat: MaRi0_St  u Ožujak 04, 2021, 21:04:26
jel otvorena nova sezona? ovih dana bi triba odradit svečano paljenje ove godine... (aka - najvjerojatnije otić po novi aku...) i odradit servis...

ima li ko kataloške brojeve filtera ulja zraka svićica itd... :smijeh: Silkolene pro 4 15W-50, full sintetika?

i ovo mi pari skroz ok cijena https://www.kupigume.hr/moto-gume/set-moto-gume-mitas-terra-force-r-110-80-r-19-150-70-r-17/298b69a21758000d9b4258ddf247a24b-00b8254ed922f2f72c9b72dffc3c0e63?fbclid=IwAR24o8RDdbWMZLW_11gtVwWg6aG_ixlmV_jFuawpwNvCv7yL6XweTu115rg
Mario Ponti je liva to ulje i bia je zadovoljan.. Mitas ima dobru cijenu i mislin da će ti bit ok.. Pozdravi mi Niku[emoji6]

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: tonciv666  u Ožujak 05, 2021, 14:59:03
Mario Ponti je liva to ulje i bia je zadovoljan.. Mitas ima dobru cijenu i mislin da će ti bit ok.. Pozdravi mi Niku[emoji6]

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk

Livam još uvijek  :)

ToWaRR

U mene su Metzeler tourance i zadovoljan. S obzirom na šaru prednja je malo glasnija guma ali ništa vrijedno spomena
https://www.kupigume.hr/moto-gume/set-moto-gume-metzeler-tourance-110-80-r-19-150-70-r-17/875e13943583bca7f066644e887598d2-ad266317508b6a09ac4a02a03c23cbea

Ulje je Motul 5100 15w50, filter ulja i zraka je mislim Hiflo, a svičice su NGK 1275 CR8E.

I što da kažem, motor pali vozi :)
Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke