Morgan Carbtune Pro

Autor agolac, Kolovoz 20, 2018, 22:13:16

« natrag - naprijed »

agolac

Crknula mi je jedna urica za sinhronizaciju te sam kao zamjenu naručio ovaj mehanički set. Unutra se nalaze stainless steel šipkice koje vakum iz cilindara vuče prema gore. Postoji opcija za 4 i dva cilindra. Uzeo naravno za dva.  :)
Inače sad kad sam ponovo tražio šta da uzmem svi nešto govore da su urice kakve sam imao neprecizne i kunu se u ovaj i slične sinhronizatore. Pa haj da vidimo...Čim stigne stavim ga na svoj motor....

Cijena 54 funte

http://www.carbtuneshop.com/Carbtune-Pro-2-column-and-Toolpouch

¸

A ovako to izgleda  primjeni, samo ovaj je za 4 cilindra....

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Super :thumbup: ...koliko si sve nakupio alata, kako je krenilo, počet će te i bmw sekta opsjedat :novac: :) ;) :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Ponti


zorro

Za te pare mogao si sam napraviti jedno 50 komada ..dvije epruvete i u svaku plastičnu kuglicu iste težine  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

 :thumbup:

baci recenziju kad testiras, moram i ja kupiti jedan set ove zime.

Osy


tibertov

A kad sam ja htio to kupit onda si rekao kupi analogni jeftini... [emoji14]

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 21, 2018, 15:43:51
A kad sam ja htio to kupit onda si rekao kupi analogni jeftini... [emoji14]

Nisam ni ja do sad previše čitao o tome. Eto, da jesam, preporučio bih ti ovaj. Svugdje po svijetu ga hvale tako da je sigurno vrhunski. Kad ti jednom u budućnosti crknu urice, znaš šta ti je sljedeće hehehe
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: zorro  u Kolovoz 21, 2018, 08:16:55
Za te pare mogao si sam napraviti jedno 50 komada ..dvije epruvete i u svaku plastičnu kuglicu iste težine  :bzvz:

Ne bi valjala plastična kuglica zato što je prelagana te bi ju usisalo u agregat. I ovaj carbtune ima cjevčice s manjim promjerom kao prigušnice. Kako sam ja spretan s Grunfovanjem, vjerovatno bi 100 kuglica usisao u agregat prije nego bih našao balans. Tako da ja rađe ovako na sigurno   :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: iviccaa  u Kolovoz 21, 2018, 08:24:35
:thumbup:

baci recenziju kad testiras, moram i ja kupiti jedan set ove zime.

Čitajući šta kažu po forumima, nemaš šta čekati, nema bolje od ovoga a da ne govorim da je mehanički i nikad se ne može pokvariti. Ako se zaprlja, lako se otvori i čisti. :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Ne znam, ja sam na svom DL1000 ostao šokiran koliko bolje radi nakon zadnje sinhronizacije tako da će to radim svakih par mjeseci. Ima da prede ko mače....

nego, tko nije neka pogleda video iz prvog posta i posluša zvuk motora prije i poslije sinhronizacije. Razlika u zvuku je pre pre očita. Nakon sinh radi kao singerica
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Jbt koliko si ga nahvalio dođe mi da si naručim :)

agolac

Citat: Mrki  u Kolovoz 21, 2018, 17:35:33
Jbt koliko si ga nahvalio dođe mi da si naručim :)

Nisam ja, drugi su po forumima. Meni će tek da stigne ali ne sumnjam da je odličan prozivod  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Kolovoz 21, 2018, 16:55:42
Ne bi valjala plastična kuglica zato što je prelagana te bi ju usisalo u agregat. I ovaj carbtune ima cjevčice s manjim promjerom kao prigušnice. Kako sam ja spretan s Grunfovanjem, vjerovatno bi 100 kuglica usisao u agregat prije nego bih našao balans. Tako da ja rađe ovako na sigurno   :smijeh:
Pa kak može usistat kuglicu iz epruvete  :huh:
Znači..kad  se ubaci kuglica u epruvetu..začepi se s nekakvim gumenim čepom, taj gumeni čep treba imati izdvojak za tanko crijevo.
Mislim ono..treba malo improvizirati samo na tom čepu di ćeš spojiti crijevo..a pouzdanost takvog je isto kao ovaj tvoj od 600 kn  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Kolovoz 21, 2018, 19:51:08
Pa kak može usistat kuglicu iz epruvete  :huh:
Znači..kad  se ubaci kuglica u epruvetu..začepi se s nekakvim gumenim čepom, taj gumeni čep treba imati izdvojak za tanko crijevo.
Mislim ono..treba malo improvizirati samo na tom čepu di ćeš spojiti crijevo..a pouzdanost takvog je isto kao ovaj tvoj od 600 kn  ;)

Je, trebalo bi da radi. Samo se treba poigrati s težinom kuglice da ne bude prelagana za vakum
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain