HONDA DEAUWILLE 650(700)

Autor Branac, Prosinac 27, 2020, 20:53:15

« natrag - naprijed »

Branac

Prijatelj dovezao iz  BRD gore narečeni motorić , god.2006. s originalnom kilometražom (65000), u jako dobrom stanju, ide ko vurica, kardan je zakon, brzine se mijenjaju "ko u putar" , servis napravljen prije mjesec dana, Motor samo  treba uglancati, mislim da je rekao da je 700 ccm, a mene zanima da li je te 2006. već bio novi model ? Kupio ga za nevjerojatnih 2300 eura i s davanjima izašlo oko 3000 . Zbog zdravstvenih problema možda bi ga uskoro prodao pa me zanima mišljenje znalaca , ja sam dugo imao v-stroma ali ( bez uvrede) ova devilka je u svemu, osim u vožnji po gradu, za klasu bolji motor, zato me čudi takva cijena . Aj pucajte sad.

Cypher

Kolega mi ga ima. Mislim isto 2006.g. zadovoljan skroz. Kaže da je motor krstarica. Udoban do boli. Išao je i na duže ture. Nema nikakvih primjedbi koliko znam. Ako treba više info mogu ga pitati.

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk


zare

Ako je tako kako pišeš uzmi ga, sigurno nije lošija od stroma iz tog godišta, izgleda lijepo  :thumbup:
Honda je to  :thumbup:

Ponti

Sve je to 5, ali ne ide ... odvrneš gas ono ništa :smijeh:   ... reklo bi se pravi penzionerski motor  :)

Osy

Deda, nemaš šta razmišljati...slušaj srce što ti govori, ne moraš nas pitati, ako ti sve paše i ako ti se sviđa :thumbup:

Grba

Mislim da je to od Transalpa motor
098 737 604

Paf

  Motor je OK, penzione... al mislim to godiste da mu je tu i cijena oko 3-3,500 eur,.,do 4.000 max,ako je ka novi...znaci da uzimas,jer izgledas super i sportski...i mores voziti i Stroma opet...  ;)

Branac

Citat: Cypher  u Prosinac 27, 2020, 21:14:45
Kolega mi ga ima. Mislim isto 2006.g. zadovoljan skroz. Kaže da je motor krstarica. Udoban do boli. Išao je i na duže ture. Nema nikakvih primjedbi koliko znam. Ako treba više info mogu ga pitati.

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk
Znači motor je 700 ccm, tj. novi model ? I hvala na odgovorima SVIMA  :beer:

Cypher

Baš sam ga pitao. Kaže da je 700 novi model. Misli da je novi model krenuo od 2005.g. Kaže da je razlika stari-novi u masci i bočnim koferima. Na starom modelu je maska zaobljenija i koferi su više kao kapljasti, dok su na novom modelu više kao romb. Što se tiče ccm starom je pisalo 640ccm a novom 680ccm, tako nešto. (650 i 700ccm). Eto ako sam bio od pomoći.... Ako treba još kakav info slobodno.

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk


Grba

Nemaš tu brige Branac, dosta ga je vani koristila policija i kurirske službe. Poznat je po visokim kilometražama i pouzdanosti. Moj frend koji je prije par dana uzel stroma 1050 do tad je 10tak godina vozil dewilku. Jedini potencijalni nedostatak da nečeš očekivat čudesa u vožnji udvoje... Ko što rekoh, to je transalpov motor s malo drugačijim prenosima.
098 737 604

željko

prijatelj je imao tu hondu i sve je bilo ok dok nije crko tps senzor.
TPS se prodaje kao jedinica s novim kućištem leptira i nije dostupan odvojeno. A to košta ko pol motora. Jedva nabavili polovni. Nakon toga je motor prodan.

Paf

Citat: željko  u Prosinac 28, 2020, 18:41:02
prijatelj je imao tu hondu i sve je bilo ok dok nije crko tps senzor.
TPS se prodaje kao jedinica s novim kućištem leptira i nije dostupan odvojeno. A to košta ko pol motora. Jedva nabavili polovni. Nakon toga je motor prodan.
Bravo mestre,jedan odgovar koji kad neko kupuje motor sigurno puno znaci...  ;)

Branac

Citat: Paf  u Prosinac 28, 2020, 18:43:04
                  Bravo mestre,jedan odgovar koji kad neko kupuje motor sigurno puno znaci...  ;)
Cijenim svaki komentar pa i negativni , jer može pomoći oko konačne odluka , ali.......mi o ražnju a zec još u šumi  :)

Paf

Citat: Branac  u Prosinac 29, 2020, 20:39:49
Cijenim svaki komentar pa i negativni , jer može pomoći oko konačne odluka , ali.......mi o ražnju a zec još u šumi  :)
Naravnoo, da je bar vise takvih koji cijene komentar...opet je odluka na vama...  :vino:

Ponti

Branac uzimaj to, ne razmišljaj puno.
To je izmišljen motor za tebe i tvoju gospođu, laganini i ponovo do Izraela ili Portugala  :thumbup: