Motul v300 15 50

Autor orang, Siječanj 02, 2021, 22:05:15

« natrag - naprijed »

orang

Prodajem (2x110 kn)ili mijenjam  2L (2x1l) Motul v300 15 50 ,za polusintetiku Motul 5100  10 40 

Poslano sa mog SM-A217F koristeći Tapatalk

agolac

Možeš i ovo staviti u DL1000 :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

orang

da , mada nije preporuka zbog toga nebi htel
da isprobavam..jer nije samo do rashlade mašine nego i podmazivanje kvačila i drugo.Nisam siguran na razliku utjecaja sintetičkog ili polusintetičkog...

Poslano sa mog SM-A217F koristeći Tapatalk

agolac

Ja sam u svoj DL650 stavljao full sintetiku od prvog dana i trenutno je preko 100.000 km.
Isto radim i s DL1000. Nemaš brige.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Napisao bih ja neki savjet/prijedlog i iskustvo, al vidim da su navalili sa savjetima ovi koji i inače bdiju i pomažu u tehničkim temama..tak da..neb se štel mešat jer ionak i svakak ćemo opet nas par biti krivi za sve i ništa  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Siječanj 04, 2021, 20:12:00
Napisao bih ja neki savjet/prijedlog i iskustvo, al vidim da su navalili sa savjetima ovi koji i inače bdiju i pomažu u tehničkim temama..tak da..neb se štel mešat jer ionak i svakak ćemo opet nas par biti krivi za sve i ništa  :)

Ajde, gukni. Kad već to ima nek stavi a poslije nek kupuje šta hoće. Bitno je češće mjenjati ulje nego koje je :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Siječanj 04, 2021, 20:14:53
Ajde, gukni. Kad već to ima nek stavi a poslije nek kupuje šta hoće. Bitno je češće mjenjati ulje nego koje je :)
Ma nisam ja mislio na tebe kad sam napisao : "vidim da su navalili sa savjetima ovi koji i inače bdiju i pomažu u tehničkim temama"  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

I ja stavljam sintetiku, sve 5, prede ko mačka  :)

zorro

Citat: orang  u Siječanj 04, 2021, 18:41:15
da , mada nije preporuka zbog toga nebi htel
da isprobavam..jer nije samo do rashlade mašine nego i podmazivanje kvačila i drugo.Nisam siguran na razliku utjecaja sintetičkog ili polusintetičkog...

Nemoj se obzirati na preporuke u servis manualu. To ulje koje ti nudiš ne da je preporuka..nego DAPAČE ..vrhunsko ulje i još 15 w 50 ..uprav koje V motori najbolje "vole" ..i to super sintetičko kvalitetno ulje ti daješ za krš od ulja..najgore moguće ulje.
To polusintetik Motul 10w40 ..somare "jedu" na očigled..kad se mašina dobrano zagrije..radi ko traktor..mjenjač klanka itd.
Vjeruj..stavi to ulje 15w50 i bit ćeš prezadovoljan  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Siječanj 04, 2021, 20:12:00
Napisao bih ja neki savjet/prijedlog i iskustvo, al vidim da su navalili sa savjetima ovi koji i inače bdiju i pomažu u tehničkim temama..tak da..neb se štel mešat jer ionak i svakak ćemo opet nas par biti krivi za sve i ništa  :)

                                :misli:                          :kava: