Korpa kvačila - V-Strom 1000

Autor tibertov, Srpanj 29, 2017, 19:59:58

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: zorro  u Prosinac 14, 2017, 07:49:00
Znao sam mislion puta pomislit da je i to jedan od razloga..jer Žandaru je prolupala (iako je Vujče rekao da je korpa OK..al ga jebi kad lupa) , a npr. meni i Munji nije..a razlika u stilu vožnje između nas dvojice i Žandara je drastična..međutim..tu teoriju i moje promišljanje je opet pobio Osy..jer i on vozi otprilike kao Žandar..tak da..hebi ga..ko će ga znat..zato verlim..najlakša izvlakuša je na 3. smjenu i kapela  :)

Onaj prije Osy-a je vozio muški i razradio stvar, tako Osy nije imao prilike zajebati korpu  :buahaha:

Osy

Citat: Ponti  u Prosinac 14, 2017, 07:50:54
Onaj prije Osy-a je vozio muški i razradio stvar, tako Osy nije imao prilike zajebati korpu  :buahaha:
:thumbup: Može i to biti, ali recimo Tićo, moj prijatelj, bivši vlasnik Žandarovog Stroma ga je tero ko vrag svoju mater i pošto je deminer s njim je obišao cijelu Hrvatsku, tako da ne znam štab kazo...nema tu pravila

Ponti

Citat: Osy  u Prosinac 14, 2017, 08:27:00
:thumbup: Može i to biti, ali recimo Tićo, moj prijatelj, bivši vlasnik Žandarovog Stroma ga je tero ko vrag svoju mater i pošto je deminer s njim je obišao cijelu Hrvatsku, tako da ne znam štab kazo...nema tu pravila

E, taj je onda pretjerao  :smijeh: :smijeh:

jeeves

Citat: Ponti  u Prosinac 14, 2017, 07:50:54
Onaj prije Osy-a je vozio muški i razradio stvar, tako Osy nije imao prilike zajebati korpu  :buahaha:
Pa baš i nije...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


cisco

Citat: Ponti  u Prosinac 14, 2017, 07:45:14
Nekima brzo, nekima nikada ..... onima koji voze kao babe ode brže :)

:bzvz:...ja ti vozim ko baba...imam 100kkm...a korpa...još prva lupa... :)
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

zare

Citat: cisco  u Prosinac 14, 2017, 14:05:55
:bzvz:...ja ti vozim ko baba...imam 100kkm...a korpa...još prva lupa... :)
E to je to, nek lupa ko ju šiša

Danijel 23

Citat: Ponti  u Prosinac 14, 2017, 07:30:57
Nova novcasta korpa i montaža :)
A čija nocata korpa?
Pitao sam Tibija za GSa,  da vidimo koliko je omjer cijena KPL kunplung kod Somare i GS.

Ponti

Citat: Danijel 23  u Prosinac 14, 2017, 16:28:09
A čija nocata korpa?
Pitao sam Tibija za GSa,  da vidimo koliko je omjer cijena KPL kunplung kod Somare i GS.

Pa, za suzuki dl 1000.
Pandan somarinoj korpi kod gs-a je kardan. I on je nekima otišao bez nekog posebnog razloga, ne mislim na one fotke pucanja kućišta kardana, nego nešto unutra ode. Koliko se sjećam čak je i jedan naš član foruma mijenjao nešto u kardanu i koštalo je jedno 3 somarine korpe :smijeh:

damjandugi

Kvačilo za GS
ploča-pressure plate          446 $
lamela-clutch plate            245 $
obruč-reinforcement ring     26 $
poklopac-housing cover     248 $

Sve skupa cca 965 $.  Sitnica.  :shhh: :shhh:

tibertov

Na mojem prijašnjem gs-u je lamela promjenjena...mislim da je prijašnji vlasik dao 1000 eur.

iviccaa

Kako uspiju unistit lamelu?
Na Stromu to ne odlazi, bar tako kaze doktor. :-)

tibertov


iviccaa

To zelis reci da Strom ne ide na zadnji? [emoji16]

Igor Mihajlik

Lado je moj idol

Bagy

Citat: Igor Mihajlik  u Prosinac 15, 2017, 12:43:06
Pitaj Zorroa  :smijeh:

Uvijek me zanimalo, a nisam se usudio pitati - kako dići motor na zadnji?!  :smijeh:
mob: 095/573-6874