Niken; )

Autor JZ, Listopad 25, 2017, 22:37:59

« natrag - naprijed »

Borko

Napravia sam mali đir na parkingu. Nedovoljno za recenziju, ali početni dojam je... čudno.  :misli: Al nisam pobornik koncepta, definitivno, mada ljudi koji su ga ozbiljnije provozali kažu da je interesantna shema.

Bagy

Citat: Borko  u Srpanj 23, 2020, 22:16:22
Napravia sam mali đir na parkingu. Nedovoljno za recenziju, ali početni dojam je... čudno.  :misli: Al nisam pobornik koncepta, definitivno, mada ljudi koji su ga ozbiljnije provozali kažu da je interesantna shema.

Nedavno sam kupovao bicikl i napravio krug po parkingu ispred trgovine, i kao - to je to! Nakon kupnje i prevezenih 2 km okrenuo sam se i išao ga zamijeniti za neki drugi!  :smijeh:

Niken treba odvoziti barem 300-400 km da se stekne pravi dojam, kao i sa svim ostalim motorima... :thumbup:
mob: 095/573-6874

Ponti

Odličan je ... za crtani film  :smijeh:

Borko

Citat: Ponti  u Srpanj 24, 2020, 08:14:03
Odličan je ... za crtani film  :smijeh:
Pa da. I to japanski samo.  :)

Igor Mihajlik

Citat: Bagy  u Srpanj 24, 2020, 07:17:49
Nedavno sam kupovao bicikl i napravio krug po parkingu ispred trgovine, i kao - to je to! Nakon kupnje i prevezenih 2 km okrenuo sam se i išao ga zamijeniti za neki drugi!  :smijeh:

Niken treba odvoziti barem 300-400 km da se stekne pravi dojam, kao i sa svim ostalim motorima... :thumbup:

Motor sam imao cijeli vikend doma. Napravijo sam skoro 1000 km. Možda nekom izgledom nije privlačna ali je to super igračka. Iznenađujuče vodiljiva a i zabavna. Da nije toliko skupa imao bi je u garaži za drugi motor.
Lado je moj idol

Borko

A koncept koji probija led. U budućnosti će toga bit vjerojatno više, al pari mi se da je prva runda izgubljena. Svi koji su ga vozili ga hvale, ali vizualno je, bar meni nedefiniran. Nit motor, nit skuter. Kao i honda x-adv. Sve super, ali...

Ponti

Citat: Borko  u Srpanj 24, 2020, 08:39:16
A koncept koji probija led. U budućnosti će toga bit vjerojatno više, al pari mi se da je prva runda izgubljena. Svi koji su ga vozili ga hvale, ali vizualno je, bar meni nedefiniran. Nit motor, nit skuter. Kao i honda x-adv. Sve super, ali...

Ne rade oni to za nas, nego za našu djecu i unuke. Samo čekam kada će staviti umjesto vizira ekran veličine tv-a, pa da se cesta ne gleda nego voziš po ekranu gdje će biti informacije slijedeći zavoj udesno xy stupnjeva, prolaz u 3. brzini, mogućnost pijeska na cesti, pazite kamion ispred itd, itd. 5G će biti čudo jedno. Naravno, nema benzin motora, samo elektromotor.

Borko

A jbg. Svaka generacija nosi svoje. I danas imaš likove koji seru po abs-u i tcs-u, a mi ćemo srat po ekranima sa varijablama umisto vjetrobrana.  ;)

Ponti

Citat: Borko  u Srpanj 24, 2020, 09:26:07
A jbg. Svaka generacija nosi svoje. I danas imaš likove koji seru po abs-u i tcs-u, a mi ćemo srat po ekranima sa varijablama umisto vjetrobrana.  ;)

Baš tako ... penzioneri uvijek nešto seru kako je prije bilo bolje..... jel tako Zorro?  :buahaha:

zorro

Citat: Ponti  u Srpanj 24, 2020, 09:31:31
Baš tako ... penzioneri uvijek nešto seru kako je prije bilo bolje..... jel tako Zorro?  :buahaha:
TAKOOOOO JEEEE ...povikaše korčulanke..skinuše gaće i lupiše pičke o plafon  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Igor Mihajlik

Citat: Ponti  u Srpanj 24, 2020, 08:58:11
Ne rade oni to za nas, nego za našu djecu i unuke. Samo čekam kada će staviti umjesto vizira ekran veličine tv-a, pa da se cesta ne gleda nego voziš po ekranu gdje će biti informacije slijedeći zavoj udesno xy stupnjeva, prolaz u 3. brzini, mogućnost pijeska na cesti, pazite kamion ispred itd, itd. 5G će biti čudo jedno. Naravno, nema benzin motora, samo elektromotor.

:smijeh: :smijeh: jesi ti opičen 100%

Inače te vilice napred su recimo "novitet" sve od vilica nazad je Yamaha MT 07. Vozi se kao običan motor, sam menjaš brzine, nije avtomatik. Isti agregat ko u Traceru 900. Tehnika vožnje je sasvim ista kao na običnom motoru, naviknut je treba na široki prednji kraj i onda počinje zabava...kad se stane treba spusti noge dole, motor ne stoji sam za razliku od recimo Piaggovog modela MP3, koji se može "zaključat" na mestu.
Nije neka znanstvena fantastika osim odličnih vilica. 
Lado je moj idol

Borko

Znači, sve isti purac, samo servis vilica ti pomete novčanik extra?  :misli:  :vino:

Bagy

Citat: Borko  u Srpanj 24, 2020, 10:05:25
Znači, sve isti purac, samo servis vilica ti pomete novčanik extra?  :misli:  :vino:

Ja na svom Stromu još nisam pipnuo vilice, a 100-tka je već odavno prošla. Ah, ti Stromovi... :ooda:
mob: 095/573-6874

Borko

Citat: Bagy  u Srpanj 24, 2020, 10:09:26
Ja na svom Stromu još nisam pipnuo vilice, a 100-tka je već odavno prošla. Ah, ti Stromovi... :ooda:

Bagy


:)

Btw, kolegi na Varaderu s tek 45,000 km procurila vilica a voza ga isključivo po cesti...
mob: 095/573-6874