[DL650 L2] Nisam siguran u potrosnju i kapacitet rezervara?

Autor miha, Listopad 11, 2017, 10:42:16

« natrag - naprijed »

miha

mogu malo okrenut temu,
dakle, kako sam tek od nedavno valsnik stroma 650 2012 g. nisam siguran u potrosnju i kapacitet rezervara, negdje sam procitao da je 22 L ' malo mi je to cudno s tim da nikad nisam uspio ulit vise od 120 kn a uvijek kad dodem na zadnju crtu idem na pumpu...
pozz hvala
Pravo vrijeme je malo prije

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Jel ti na bočnoj nogari dok tankaš?  Drž ga ravno

VUCIBATINA

neznam jel na novoj tako ali na starom je zadnja crta(kockica) prvo puna pa onda se isprazni ostane samo obris od nje kad se upali rezerva. tako da na zadnjoj imaš još po meni nekih 8l
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

miha

hm, mislim da mi pokazuje dobro, ovo drugo dvoje ima smisla imam samo bocni nogar.... i nikad nisam forsiaro da se upali lampica.. znaci izgubim koju litru na nagibu 1-2... i rezerve 8... koliko hoćeš...
Pravo vrijeme je malo prije

gogs

I ja imam samo bočni nogar pa ne silazim dok tankam. Držim ga ravno. Probaj...to ti je još par litara unutra.

...a i btw sad vidim da imaš model 2012g. Mislim da je tebi kapacitet 20 litara

bajki


iviccaa

Motor uspravno dok tocis, kad pistolj iskljuci izvadi ga do metalnog unutrasnjeg dijela (kao neka mrezica, ne znam kako da opisem) i gledaj unutra.
Ako nalijes do te "mreze" stane sigurno 20lit.

miha

hvala ljudi !!!!!!! danas idem u đir pa cu ga malo "utjerat" u rezervu   po gradu da vidim gdje sam... ;)
Pravo vrijeme je malo prije

Bagy

Slobodno ti odvali s njim najmanje 350 km pa onda lagano po bengu...  :thumbup:
mob: 095/573-6874

iviccaa

Nemoj 350km ako si ulio na bocnoj nogari.
Da ne bi bilo guranja. [emoji3]

miha

a udvoje smo, i nismo baš najmršaviji na forumu tako da na 250 desni žmigavac...
Pravo vrijeme je malo prije

keko

Citat: miha  u Listopad 11, 2017, 13:38:37
a udvoje smo, i nismo baš najmršaviji na forumu tako da na 250 desni žmigavac...
..a kaj ak ti je benzinska s lijeva isto daješ desni žmigavac  :prrr:  :beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Citat: miha  u Listopad 11, 2017, 13:38:37
a udvoje smo, i nismo baš najmršaviji na forumu tako da na 250 desni žmigavac...

Ma ispod 300 ne skreći.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Macak

Da si neznam kako natovaren i da neznam kako ga tiščeš 300 km ćeš sigurno preći, prvo ti blinka puna kockica a zatim se ona gasi i blinka prazna kockica i još imaš 4 litre u tanku, i da 20 litara je tank, i netreba ga točiti uspravljenog.
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220