STREET AIR jakna

Autor Ćoso, Prosinac 16, 2018, 19:17:06

« natrag - naprijed »

Patak

Malo prije mi se javio prijatelj s tužnim vijestima :'(. Naš zajednički prijatelj jučer je nastradao u prometu na motoru (ZG)... polomio par rebara, svašta nešto-sad je na operaciji. Uglavnom da je kojim slučajem imao ovaj prsluk ozljede bi sigurno bile lakše prirode ...

Ćoso

Citat: Patak  u Prosinac 20, 2018, 20:18:10
Malo prije mi se javio prijatelj s tužnim vijestima :'(. Naš zajednički prijatelj jučer je nastradao u prometu na motoru (ZG)... polomio par rebara, svašta nešto-sad je na operaciji. Uglavnom da je kojim slučajem imao ovaj prsluk ozljede bi sigurno bile lakše prirode ...
Nadam se da će biti dobro.
U Zagrebu se ovih dana teško voziti i automobilom, a kamoli motorom (pa minus je !). Pun je grad posjetitelja adventa iz manjih gradova koji nemaju "navike" vožnje u Zagrebu. A da ne pričamo koliko je nervoznih...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: Ćoso  u Prosinac 20, 2018, 22:28:27
....
Pun je grad posjetitelja adventa iz manjih gradova koji nemaju "navike" vožnje u Zagrebu. A da ne pričamo koliko je nervoznih...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso, ti si previše građanski-politički korektan ... reci koji nemaju pojma voziti, a ne tamo neke navodnike upotrebljavati  :smijeh:

Ćoso

Citat: Ponti  u Prosinac 20, 2018, 22:34:59
Ćoso, ti si previše građanski-politički korektan ... reci koji nemaju pojma voziti, a ne tamo neke navodnike upotrebljavati  :smijeh:
OK. Ne znaju voziti u većem gradu (vjerojatno bi i meni bio izazov voziti u npr. Rimu)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Ponti

Citat: Ćoso  u Prosinac 20, 2018, 22:36:41
OK. Ne znaju voziti u većem gradu (vjerojatno bi i meni bio izazov voziti u npr. Rimu)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Ma, ne znaju takvi ni doma voziti  :buahaha:

Saxi

i jesmo ustanovili gde se mogu uzeti Hit Air jakne i po kojoj ceni od pa da narucim od Deda Mraza [emoji16]

Struja

Citat: Ćoso  u Prosinac 20, 2018, 22:36:41
OK. Ne znaju voziti u većem gradu (vjerojatno bi i meni bio izazov voziti u npr. Rimu)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !
Pa nezna ni ekipa iz Zg bas vozit po Zg...

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Ćoso

Citat: Saxi  u Prosinac 21, 2018, 02:07:28
i jesmo ustanovili gde se mogu uzeti Hit Air jakne i po kojoj ceni od pa da narucim od Deda Mraza [emoji16]
Skupi 600€, pa u Sloveniju


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Saxi

http://www.mehanika-rg.si/prodaja.html
600 je manje od 1000 ali mi i dalje mnogo para [emoji848]
Ne kazem da ne vredi, samo iznalazim način da mi manje boli novčanik [emoji39]
@ Zare ajde napisi koliko si platio svoju jaknu/prsluk, koliko staje servis i neke utiske kad stignes [emoji6]

Martin

Citat: Saxi  u Prosinac 21, 2018, 02:07:28
i jesmo ustanovili gde se mogu uzeti Hit Air jakne i po kojoj ceni od pa da narucim od Deda Mraza [emoji16]
"Deda Mraz" je mlađi brat Sv. Nikole koji je otišao u partizane  :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Suki

Citat: Saxi  u Prosinac 21, 2018, 07:40:07
http://www.mehanika-rg.si/prodaja.html
600 je manje od 1000 ali mi i dalje mnogo para [emoji848]
Ne kazem da ne vredi, samo iznalazim način da mi manje boli novčanik [emoji39]
@ Zare ajde napisi koliko si platio svoju jaknu/prsluk, koliko staje servis i neke utiske kad stignes [emoji6]
...ako on napiše koliko je platio svoj prsluk, onih 600e će te bolit još više :)
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Saxi  u Prosinac 21, 2018, 07:40:07
http://www.mehanika-rg.si/prodaja.html
600 je manje od 1000 ali mi i dalje mnogo para [emoji848]
Ne kazem da ne vredi, samo iznalazim način da mi manje boli novčanik [emoji39]
@ Zare ajde napisi koliko si platio svoju jaknu/prsluk, koliko staje servis i neke utiske kad stignes [emoji6]


https://www.ebay.de/itm/HELITE-AIRNEST-Airbagweste-schwarz-Motorrad-Sicherheitsweste-bzw-Zubehorauswahl/362263911636?hash=item54589c9cd4:m:mXeHD7GicrXaluM2xA7O89g:rk:2:pf:0

zare

Citat: Suki  u Prosinac 21, 2018, 08:59:50
...ako on napiše koliko je platio svoj prsluk, onih 600e će te bolit još više :)
:thumbup:

zare

Citat: gianni  u Prosinac 21, 2018, 09:04:41
Bilo je prsluka po 100 jureka, ali prošla baba davno :smijeh:
:thumbup:
Nije bilo baš 100 eura, možda malo više, ne sjećam se više

zare

Nažalost uvoznik za HR je umro pa mu je žena rasprodavala opremu