Šator McKinley Arium 1

Autor jures, Srpanj 31, 2017, 12:09:21

« natrag - naprijed »

zander

meni sator nije toliko interesantan za putovanja, ali sam razmatrao opcije.....a jeftino nikada nije dobro ili vrlo cesto barem....
Nikada nisam prespavao u satoru mada sam vukao na Nordkap sve to....ali bilo je kisno hladno vreme ....brrrrr

Ali, voleo bih da imam taki neki kisobran sator za nedaj boze, a mozda i za neko kampovanje negde zgodno....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

Zato ja mislim da se šteta zezat s jeftinim šatorima i onda poslije ili spavat na kiši ili držat šipke cijelu noć. Tih 200-300 EUR se za čas isplate u vidu smještaja, tako da treba gledati par godina unaprijed a ne samo na jedno putovanje...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Meni moja vjera ne dozvoljava spavanje u šatoru  :'(

agolac

Citat: Ponti  u Kolovoz 02, 2017, 12:34:16
Meni moja vjera ne dozvoljava spavanje u šatoru  :'(

A zašto?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Kolovoz 02, 2017, 12:38:20
A zašto?

Zato što mi vjera kaže da ću uvijek imati novaca za hotel  :smijeh: :smijeh:

agolac

Citat: Ponti  u Kolovoz 02, 2017, 12:46:13
Zato što mi vjera kaže da ću uvijek imati novaca za hotel  :smijeh: :smijeh:

A ono, ADV duh, spavanje u prirodi, avantura, kopanje opkopa oko šatora kada je prolom itd  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Kolovoz 02, 2017, 12:51:30
A ono, ADV duh, spavanje u prirodi, avantura, kopanje opkopa oko šatora kada je prolom itd  :buahaha:

To je za vas mlađe .... mi starija gospoda smo više za hotele, masaže, udoban sex i koktele :) :)

jures

Šator je odličan, ali dok imaš opciju da jedeš vani, jer ako toga nemaš onda imaš gomilu stvari da nosiš sa sobom ili kupuješ. Još posebno je odlika to da te ne veže na konačnu destinaciju, i više puta doživio sam ljepša mjesta za spavanje (posebno u alpama) nego u bilo kojem hotelu sa 5 sterne
Bio lud, i prodao Stroma

agolac

Citat: jures  u Kolovoz 02, 2017, 13:06:07
Šator je odličan, ali dok imaš opciju da jedeš vani, jer ako toga nemaš onda imaš gomilu stvari da nosiš sa sobom ili kupuješ. Još posebno je odlika to da te ne veže na konačnu destinaciju, i više puta doživio sam ljepša mjesta za spavanje (posebno u alpama) nego u bilo kojem hotelu sa 5 sterne

Ja nosim sve za kuhanje sa sobom. Zato i imam dva kofera, jel  :) Inače idem samo s top caseom i saddle bag
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jures

Citat: agolac  u Kolovoz 02, 2017, 13:34:28
Ja nosim sve za kuhanje sa sobom. Zato i imam dva kofera, jel  :) Inače idem samo s top caseom i saddle bag
i imaš razlog da žena ne može u shopping  :thumbup:
Bio lud, i prodao Stroma