Schuberth C4 PRO + SC1 Advanced komunikacija

Autor jures, Ožujak 07, 2019, 09:48:37

« natrag - naprijed »

jures

Danas dobio, pa ču pokomentirati. Komunikacija sva je ugrađena u kacigi, za razliku od C4, primili so komentate i stavili integrisan telefon još bliže ustima, i izboljšali pinlock, obliku i stavili 'velvet' u nutašnjost. Također izboljšali su ventilaciju.

A vožnja nadam se u nedelju. Dolazi loše vreme uskoro.....
Bio lud, i prodao Stroma

Ćoso

Citat: jures  u Ožujak 07, 2019, 09:48:37
Danas dobio, pa ču pokomentirati. Komunikacija sva je ugrađena u kacigi, za razliku od C4, primili so komentate i stavili integrisan telefon još bliže ustima, i izboljšali pinlock, obliku i stavili 'velvet' u nutašnjost. Također izboljšali su ventilaciju.

A vožnja nadam se u nedelju. Dolazi loše vreme uskoro.....
Cijena? Slike?...Hvala


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zander

Citat: Ćoso  u Ožujak 07, 2019, 10:24:34
Cijena? Slike?...Hvala


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Googlaj direktore :buahaha:

U stvari nemoj 600E pa ne se mucis :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji1303]...ili da koristim http://bfy.tw/MdQc


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

jures

fluo je 599. ja sam dobio 10% na sve.
Možda bih lokalno dobio i više ali XXL nema NIGDJE, pronašao sam jednu na FC moto i 1 na Chromeburner, tu sam je i uzeo.

Komunikacija je 190 - 10%, sve zajedno 740€
Ali komunikacija se sada isplati, jer je SVE integrirano u kacigo - sve, znači da samo staviš bateriju i modul u kacigu, i gas -zvučniki i mikrofon več unutra.  Zvuk je jak i glasan, zajedno rade gps, mobilni (muzika i razgovoi), odlično radi SIRI, ne treba ti telefon sve zvučno, za pozive, muziku, GPS, čak slanje maila ako treba (na engleski)

Imaš aplikaciju s koju sve nastaviš, noise reduction, prekidaj muziku za GPS ili 'mješaj' zajedno ....PUNO toga, integrisan je i FM radio, radi odlično. I 4 ridera do 1000m, to čemo uskoro provjeriti.

Ali bitno:
unutrašnjost je sasvim nova - meka ko velvet i skoro ne znaš da je imaš na glavi (moraš se kretati da se hladiš)
Vizir je jako veči i vidno polje je barem 50% veče od HJC
kažu da je najtiša kaciga, vidjet čemo

Pinlock puno veči jer je i vizir veči
Školjka kacige adaptirana prema željama vozača C3, i unutrašni dio može se micati ako ima neko mjesto bola, možeš prilagoditi.

Slika u koracima, prvo skineš 2 poklopca, ljevo modul, desno baterija, thats it

Bio lud, i prodao Stroma

jures

Bio lud, i prodao Stroma

jures

Bio lud, i prodao Stroma

jures

Stavio bih još koju sliku ali ovaj forum još uvijek zeza kad stavljaš više od jedne slike................ :thumbdown:
Bio lud, i prodao Stroma

jures

Bio lud, i prodao Stroma

Ćoso

Sve to ima i SRC koji imam na C3 9 godina (vjerojatno ne takva kvaliteta, međutim super je)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Mrki

Cifra je malo velika za moj ukus ali kaciga izgleda super, pogotovo boja.  :thumbup: Sviđa mi se što je otvor za vizir tako velik.
Ove opcije komunikacije sto spominješ (skoro sve) Sena i Cardo imaju već par godina, ali je super što je sve ugrađeno u kacigu i ništa ne strši i ne viri.
A iznutra na pogled se vidi da je udobna  :thumbup:

Zoran

Koja je velicina HJC kacige i koji model koju si koristio prije, a koja je velicina Schubert C4 kacige koju si uzeo sada.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

jures

HJC XXL 64
Schubert je sada XXL 63

Probao C4 Pro XL 61 - puno premala, imaju u TC moto. Zato XXL naručio iz inozemstva
Bio lud, i prodao Stroma

jures

Schubert prema HJC nije veča (dužija) nego je širija, možda zato i komfortnija na strani glave (ne znam kako se kaže hrvatsko dijo glave - Senca) onaj rub iznad uha koji je uvijek problematičan. I naravno ima sada integrisan audio i centralu zato i 100g teža što znači da je sama kaciga lakša ili isto teška.
Bio lud, i prodao Stroma

jures

Bio lud, i prodao Stroma