Tpms senzor (tlak u gumama) zamijena baterija

Autor VUCIBATINA, Srpanj 22, 2019, 20:42:07

« natrag - naprijed »

gianni

Ne treba generalizirati :shhh:
Moj GS je vjerojatno najjeftiniji na ovom forumu, placen je manje od nekih Stromova istog godista.
Motor kod mene nije imao ni najmanji problem bilo koje vrste, a ne stedim ga uopce, servis je jeftiniji od servisa Stroma.
Nisam tajkun ni priblizno.
Ali i taj GejS bi mogao otici....jer promjene vesele   :)
GS je kralj klase oduvijek, to ce i ostati.
Ponoviti cu to uvijek, i kada ga prodam.



Osy

Citat: gianni  u Srpanj 23, 2019, 15:46:35
Ne treba generalizirati :shhh:
Moj GS je vjerojatno najjeftiniji na ovom forumu, placen je manje od nekih Stromova istog godista.
Motor kod mene nije imao ni najmanji problem bilo koje vrste, a ne stedim ga uopce, servis je jeftiniji od servisa Stroma.
Nisam tajkun ni priblizno.
Ali i taj GejS bi mogao otici....jer promjene vesele   :)
GS je kralj klase oduvijek, to ce i ostati.
Ponoviti cu to uvijek, i kada ga prodam.
:thumbup: Nisi tajkun, a nisi ni gladan kako to Agy sugerira...a to je možda čuo sad u Medulinu kad su me neki forumaši pitali koji me nisu dugo vidjeli da li sam bolestan jer sam skinuo 15-tak kg, a ja im rekao da od kad sam kupio GSA da nemam šta jesti...neš ti...sutra ga prodam za cenera i eto me opet na staroj kilaži ;) :smijeh: :beer:

gianni

Slabo sam ovdje na forumu u zadnje vrijeme, ali vidim da je GS i dalje uvijek vruca tema :sunce:, jer svak se ceska gdje ga svrbi   ;D
Za nekim konjima se vise prasi  :ooda:

Osy

Citat: gianni  u Srpanj 23, 2019, 16:41:53
Slabo sam ovdje na forumu u zadnje vrijeme, ali vidim da je GS i dalje uvijek vruca tema :sunce:, jer svak se ceska gdje ga svrbi   ;D
Za nekim konjima se vise prasi  :ooda:
Izgleda da će tako biti zauvijek, pogotovo komentari od stručnjaka koji su možda napravili krug po ulici na njemu :) :smijeh:

VUCIBATINA

Update

Kupio baterije u chipoteci duracell proizvedene ove godine i maxwell isto ovogodisnje proizvodnje. Pise vrijeme trajanja na polici 10godina.
Bija kod urara al svi prodaju muda za bubrege, baterije bez pakovanja i ikakvih deklaracija za 50kn komad, vjerovatno nekakva sranja.

Usput san uspija naci jednog vulkanizera koji ima diagnostiku za senzore.
Danas senzori rade ok, pokazuju tlak al dijagnostika nekuzi senzore i nije mi nista moga ocitati???  Zasto?  Neman pojma.
Ima bas za bmw motocikle opcija razvrstane po godini proizvodnje.
Posla frenda s njegovim 2010g gs-om i njemu ocita bez problema.
Sad postoji sansa da nam nisu isti senzori pa moje niti nemore ocitati ili da moji imaju neki problem koji nije baterija.
Zasad stopiram rad dok ne saznam nesto vise jer mi se ne otvara senzor i da na kraju skuzim da je baterija ispravna.
Postoji neki bmw moto servis u zagrebu koji to navodno moze znati i rjesiti za neku pristojnu cijenu, sutra zovnem pa vidim
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Ponti

Citat: gianni  u Srpanj 23, 2019, 16:41:53
Slabo sam ovdje na forumu u zadnje vrijeme, ali vidim da je GS i dalje uvijek vruca tema :sunce:, jer svak se ceska gdje ga svrbi   ;D
Za nekim konjima se vise prasi  :ooda:

Citat: Osy  u Srpanj 23, 2019, 16:45:29
Izgleda da će tako biti zauvijek, pogotovo komentari od stručnjaka koji su možda napravili krug po ulici na njemu :) :smijeh:

Kakvi naivci  :buahaha: :buahaha:

agolac

Citat: Ponti  u Srpanj 23, 2019, 19:32:20
Kakvi naivci  :buahaha: :buahaha:

Sad gle kad ga klepnu 4.000 kn za senzore. Mam će da proda najbolji motor  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: VUCIBATINA  u Srpanj 23, 2019, 17:40:05
Update

Kupio baterije u chipoteci duracell proizvedene ove godine i maxwell isto ovogodisnje proizvodnje. Pise vrijeme trajanja na polici 10godina.
Bija kod urara al svi prodaju muda za bubrege, baterije bez pakovanja i ikakvih deklaracija za 50kn komad, vjerovatno nekakva sranja.

Usput san uspija naci jednog vulkanizera koji ima diagnostiku za senzore.
Danas senzori rade ok, pokazuju tlak al dijagnostika nekuzi senzore i nije mi nista moga ocitati???  Zasto?  Neman pojma.
Ima bas za bmw motocikle opcija razvrstane po godini proizvodnje.
Posla frenda s njegovim 2010g gs-om i njemu ocita bez problema.
Sad postoji sansa da nam nisu isti senzori pa moje niti nemore ocitati ili da moji imaju neki problem koji nije baterija.
Zasad stopiram rad dok ne saznam nesto vise jer mi se ne otvara senzor i da na kraju skuzim da je baterija ispravna.
Postoji neki bmw moto servis u zagrebu koji to navodno moze znati i rjesiti za neku pristojnu cijenu, sutra zovnem pa vidim
To ti je onaj bmw guru :) :smijeh:. Digić je dobar s njim :kava:.
:moto2:

098 9232180

VUCIBATINA

Pojasni?  Nemoj da idem u zagreb kod nekog morona. Mislija san ova vikend u neki veci djir pa onda mozda odem u zg i usput ovo obavim
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Osy

Citat: VUCIBATINA  u Srpanj 23, 2019, 21:04:11
Pojasni?  Nemoj da idem u zagreb kod nekog morona. Mislija san ova vikend u neki veci djir pa onda mozda odem u zg i usput ovo obavim
Pitaj strikana Lavu ;)

Suki

Citat: VUCIBATINA  u Srpanj 23, 2019, 21:04:11
Pojasni?  Nemoj da idem u zagreb kod nekog morona. Mislija san ova vikend u neki veci djir pa onda mozda odem u zg i usput ovo obavim
Danijel 23 je dobar s njim :thumbup:. Koliko ja imam info lik je vrlo dobar. Nakon rada kod Tomića u servisu otvorio svoj servis i preuzeo stranke :).
Lavandić je imao neku "akciju" s njim zbog neke sat table koju je Lava imao na motoru, a taj guru je tvrdio da na tom godištu ne može biti takva sat tabla i potencijalni kupac je odustao od kupnje. Kasnije se uspostavilo da se guru zajebo :), a samim time je zajebo i Strikana :).
:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: gianni  u Srpanj 23, 2019, 15:46:35
Ne treba generalizirati :shhh:
Moj GS je vjerojatno najjeftiniji na ovom forumu, placen je manje od nekih Stromova istog godista.
Motor kod mene nije imao ni najmanji problem bilo koje vrste, a ne stedim ga uopce, servis je jeftiniji od servisa Stroma.
Nisam tajkun ni priblizno.
Ali i taj GejS bi mogao otici....jer promjene vesele   :)
GS je kralj klase oduvijek, to ce i ostati.
Ponoviti cu to uvijek, i kada ga prodam.

Ti imaš stari model. Tad su nešto i valjali. :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

VUCIBATINA

Znan tu priču, to je taj mudrac znaci.
Ako je mudrac  ne znaci da je los majstor tako ako buden u zg otici cu do njega
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Lavandić

Citat: VUCIBATINA  u Srpanj 23, 2019, 21:46:45
Znan tu priču, to je taj mudrac znaci.
Ako je mudrac  ne znaci da je los majstor tako ako buden u zg otici cu do njega
Mogu ja da te naručim kod njega!?!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Saxi

Vuci, Bg je uvek spreman da te ugosti i za takve legendarne ljude i crven tepih prostirem [emoji3059][emoji178][emoji482][emoji322][emoji8]
A do susreta da nastavimo ovde sa sprdanjem... dam ti ja svoju hiljadarku da provozas, al ti uzmem pasoš da se ne zaneses i do Alpa pohitas  [emoji23][emoji1787][emoji23]
Sam ti dodji pa ćemo lakše uzivo da se zezamo i uzivamo [emoji6]