Tpms senzor (tlak u gumama) zamijena baterija

Autor VUCIBATINA, Srpanj 22, 2019, 20:42:07

« natrag - naprijed »

Danijel 23


VUCIBATINA

Majke ti pa sto izvodis s njim???


Moronu sa  zabiljezija koja je guma di bila i s koje strane da ne da nebi krivo montira nego san mislija da ce je moc vratiti na isto misto pa je netriba balansirati al sve je usra tako da đabe moje oznacavanje :).
Nema u zadru niko ko balansira gume od motora tako da moram ici u sibenik to obaviti. Odnosno sutra idem u vulkala jer oni mozda mogu al nisu sigurni dok nevide.
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

keko

..nisam baš siguran sve da je i u milimetar vratio da ih ne bi trebalo izbalansirati  :misli: nema šanse da ti je nakon svih vožnji i rupa kotač u balansu  :huh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Nekidan kad sam ga prao nakon putešestvija po Albaniji, vidio sam da na rubu felge ima strelica za pravi smjer montiranja gume, ali je on kreten...znači, da si ih tako stavio, ne bi ti radio abs, jer bi senzor bio sa krive strane puta 2

Ponti

Citat: VUCIBATINA  u Rujan 03, 2019, 20:55:17
Majke ti pa sto izvodis s njim???


Moronu sa  zabiljezija koja je guma di bila i s koje strane da ne da nebi krivo montira nego san mislija da ce je moc vratiti na isto misto pa je netriba balansirati al sve je usra tako da đabe moje oznacavanje :).
Nema u zadru niko ko balansira gume od motora tako da moram ici u sibenik to obaviti. Odnosno sutra idem u vulkala jer oni mozda mogu al nisu sigurni dok nevide.
Ja sam kupio balanserku u Luisa za 50€.
I ta grcko-rimska je najbolja, da nije ne bi s njom balansirali trkace motore na motogp i dr.

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk


VUCIBATINA

Nisan skuzija strelicu osim ako  ne mislis sa je gs logo na felgi nekako napravljen ka strelica, al ja san nalipija komadic krep trake i nacrta strelicu flomasterom.
Zadnju je nemoguce montirati naopako al prednju felgu je i jos je pitanje bili se nesto unistilo da san je tako montira. Na stromu nisan niti razmislja nego odma isa u sibenik a ode mi je bilo lako da sam skinem felge pa racunam da mogu ici bilo di, svaki debil s aparatom skine i mkntira gumu bez problema da bi me prvo iznervira kad je zavrsija montazu daje mi gume nazad.
Pitan ja a sto ih netriba balansirati?
Kaze lik ma neman ti ja balanserku za moto gume.
Pa jebem te u glavu sto si se onda uopce uvatija posla kad znas da ga nemos zavrsiti.

Ima mi frend tu rucnu balanserku al kod gs- je problem sto je  centralna rupa na zadnjoj felgu pre velika nekih fi50 pa se nemore stisnuti. Triba bi istokariti nekakve velike podloske a onda opet nebi virova sam sebi u taj posa
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

keko

..meni se čini da ti sebi voliš svako malo iskomplicirati život   :) tebi dosadno u životu  :misli:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: keko  u Rujan 04, 2019, 10:19:43
..meni se čini da ti sebi voliš svako malo iskomplicirati život   :) tebi dosadno u životu  :misli:
Jok, to su pravi BMWjaši, samo i uvijek GaSssss
:thumbup:

Ponti

Citat: Danijel 23  u Rujan 04, 2019, 10:34:49
Jok, to su pravi BMWjaši, samo i uvijek GaSssss
:thumbup:

Gasss pa servis.... gasss pa servis ..... gassss pa servis  ..... onda slijedi mala promijena.... servis pa gassss, servis pa gasss   :smijeh:  :smijeh:

Danijel 23

To je to! :)

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Ponti  u Rujan 04, 2019, 11:51:31
Gasss pa servis.... gasss pa servis ..... gassss pa servis  ..... onda slijedi mala promijena.... servis pa gassss, servis pa gasss   :smijeh:  :smijeh:

Pa vlak/brod/avion doma i taako... :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Gas, gas, dok ga sofer ili ti vlasnik ne ugasi načisto [emoji24]

Ponti

Zamislite mene s GS-om. Servis u Splitu.
Posada trajekta bi mi postali najveći prijatelji koliko često bi se vozio trajektom do Splita i nazad. :smijeh: :smijeh: