Gušenje motora na većim okretajima

Autor David, Rujan 04, 2019, 06:31:19

« natrag - naprijed »

David

Citat: bajki  u Rujan 05, 2019, 10:35:26
Probaj onda promijeniti filter pa ćeš vidjeti.
Jesi gledao u kakvom ti je stanju rezervoar, jer je obično ako se mijenja pumpa i rezervoar u lošem stanju.
Rezervar je čist ,nema hrđe ni prljavštine !a kako taj filter promjenit?vidio sam da su neki bušili pa dodali vanjski neki


Sent from my iPhone using Tapatalk
Suzana je stroj😎

Josip-Sepp

ja sam iskreno iznenađen, ne željom da se pomogne čovjeku, neko izdrakavanjima tipa strom-GS, ustaša-partizan, boduli-vlaji i neznmanijakojisvekuracne

isti takav kurac je bio na nultom KLE forumu............ali KLE-pegaso

fck  :huh:

bajki

Citat: David  u Rujan 05, 2019, 11:07:58
Rezervar je čist ,nema hrđe ni prljavštine !a kako taj filter promjenit?vidio sam da su neki bušili pa dodali vanjski neki


Sent from my iPhone using Tapatalk

Otvori pumpu s donje strane (ima u manualu opisano kako se otvara pumpa, koje vijke treba otpustiti)  i filter ti je dostupan.

Ovako ti izgleda filter (preko ebaya ga možeš dobiti puno povoljnije):

https://www.njuskalo.hr/moto-dijelovi-ostali/filter-goriva-suzuki-15420-05h00-pogledaj-oglas-popis-modela-oglas-24479219

Suki

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 05, 2019, 11:16:00
ja sam iskreno iznenađen, ne željom da se pomogne čovjeku, neko izdrakavanjima tipa strom-GS, ustaša-partizan, boduli-vlaji i neznmanijakojisvekuracne

isti takav kurac je bio na nultom KLE forumu............ali KLE-pegaso

fck  :huh:
:thumbup:
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 05, 2019, 11:16:00
ja sam iskreno iznenađen, ne željom da se pomogne čovjeku, neko izdrakavanjima tipa strom-GS, ustaša-partizan, boduli-vlaji i neznmanijakojisvekuracne

isti takav kurac je bio na nultom KLE forumu............ali KLE-pegaso

fck  :huh:
:thumbup:
:misli:
:bzvz:

Ponti

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 05, 2019, 11:16:00
ja sam iskreno iznenađen, ne željom da se pomogne čovjeku, neko izdrakavanjima tipa strom-GS, ustaša-partizan, boduli-vlaji i neznmanijakojisvekuracne

isti takav kurac je bio na nultom KLE forumu............ali KLE-pegaso

fck  :huh:

Imaš na radničkom učilištu ubrzani tečaj prepoznavanja zajebancije  :buahaha:

Ćoso

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 05, 2019, 11:16:00
ja sam iskreno iznenađen, ne željom da se pomogne čovjeku, neko izdrakavanjima tipa strom-GS, ustaša-partizan, boduli-vlaji i neznmanijakojisvekuracne

isti takav kurac je bio na nultom KLE forumu............ali KLE-pegaso

fck  :huh:
Napisao si ono što sam i ja pomislio. [emoji1303]

Ljudi,...!!!


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

fatboy

Dokon svijet i prasiće krsti... :samaranje:


Mislim da ti je pumpa od nekog Lancera starijeg, ali pogledaj pod onim brojem sto sam ja nasao Tonciju...ako nema kod mojih bivsih, mozda ima kod Tokica...ili drugih...

Osy

Citat: Ponti  u Rujan 05, 2019, 09:29:23
Ne pričamo o tađekistanskim cijenama kardana za motokultivatore. I ne pričamo samo o čeličnoj štangi, nego o cijelom sklopu s diferencijalom i aluminijskom oplatom. Ta cijena me zanima.
Jer, kada se diferencijal raspadne.... što se mijenja u bmw servisu?
Na motootpadu u Srbiji i Sloveniji 400-600 eura sa razbijenih motora. Nova korpa kvačila je 400 eura, pa sad koliko je BMW skup, mislim zračnjaci :misli:

Saxi

Zamena kardana je 1500 evra plus ruke u ovlašćenom servisu. Košta čitavo malo bogatstvo.

Josip-Sepp

Citat: Ponti  u Rujan 05, 2019, 12:04:40
Imaš na radničkom učilištu ubrzani tečaj prepoznavanja zajebancije  :buahaha:

a ebemumater i zajebanciji
zajebancija je kad se svi smiju...........podjebavanje je kad se jedan smije..........a kad se nitko ne smije onda je to nadjebavanje  ;)

zubakis

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 05, 2019, 18:10:10
a ebemumater i zajebanciji
zajebancija je kad se svi smiju...........podjebavanje je kad se jedan smije..........a kad se nitko ne smije onda je to nadjebavanje  ;)

Ispravak netočnog navoda. Podjebavanje je kad uzmeš pola Viagre.

Ponti

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 05, 2019, 18:10:10
a ebemumater i zajebanciji
zajebancija je kad se svi smiju...........podjebavanje je kad se jedan smije..........a kad se nitko ne smije onda je to nadjebavanje  ;)

Čovjeku se pomoglo koliko se znalo. Pročitaj prvu stranicu ove teme. A i sama dijagnoza problema nije 100%.
Tebi smeta malo zajebancije, i nije istina ..... tj. nazovimo to kako treba, dakle lažeš da postoji ne želja da se čovjeku pomogne, jer opet ponavljam pročitaj prvu stranicu teme.
A zajebancija tipa gs strom, postoji oduvijek i to je samo zajebancija i baš ništa više. I kakvi partizani ustaše, bodul vlaj, odakle ti uopće to?  Jel to tvoj svijet, pa tim očima gledaš stvarnost oko sebe? Zaista mi nisi jasan.
I barem jedan se smije, dakle po tvojoj definiciji podjebavanje je u pitanju  :buahaha:

Ponti

Citat: Ćoso  u Rujan 05, 2019, 13:06:23
Napisao si ono što sam i ja pomislio. [emoji1303]

Ljudi,...!!!


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ti se ne javljaj, prvi OFF post ove teme je tvoj  :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 05, 2019, 12:04:40
Imaš na radničkom učilištu ubrzani tečaj prepoznavanja zajebancije  :buahaha:
..idi u krac   :ebudale: ..samo što me sad nešlagira    :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: